0

Koke u nas by nie wypalil bo Mało goli bijemy z Główki a on głownie asysty z stałych fragmentów

0

Wiecej niz Malaga to busi jest nawet wiecej wart

0

z Realem tak nie było

0

mysle ze messi jutro 1-2bramki max bo to jest Malaga a nie Levane watpie zebysmy z nimi wygrali wiecej niz 2-3

0

Ja formacji szukam

0

Powie mi ktos jaka formacja jest najlepsza do gry z kontrataku ? Mam na ataku Di marie i Hazarda i Baloteli w Fifie i nie moge zdecydowac sie na formacje

0

Poleci Ktos jakegos SO na obronie w fifie word takego do 100k bo nwm kogo mam kupic z Ligi Angielskiej

0

ta klasowy ale ma swoj wiek Do optymalnej formy to napewno nie wróci

2

To miało byc Suche czy jak ?bo jakos malo zabawne

0

Komentarz usunięty

0

Tylko skad Ea to wiedziala?

0

TO EA mogło mi zabrac cały sklad czy nie ??

0

Te od EA sa nie oplacalne

0

pierwszy raz kupywalem............

0

Szukam kgos kto gra w fifie word i sie na niej dobrze za Bo jest taka sprawa Kupilem wczoraj 600k coins za 20zl no i Dzis wchodze a całego składu ani kasy nie ma nie ma a kolega ktory mial passy do mojego konta mowi ze to EA mogła zrobic jest to prawda?

1

Widzieliscie te stroje Realu co maja byc na 2016r my w tych naszych nowych To przy nich jak bezdomni bedziemy wygladac

0

Zna ktos jakas Firme z Coinsami do Fify word

0

Ty myslisz ze jakiś♠ zawodnik przyjdzie grac w samym LM>?

2

Ludzie troche pokory kuwa kazdy messi dzis hat trick suarez 2 neymar 2 bozee... zeby sie 0;0 nie skonczylo

0

2 to za malo 8 strzeli

0

Chyba cie leb boli ze Lewandowsi zarobil 100mln jak bayern daje mu z 12mln roczni to niby z skad on wziol jeszcze 88 melon + podatki

0

Komentarz usunięty

1

Real boj sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

0

Panowie ja skrót oznacza predkosc piłkarza w fifie?

0

kto trafil 5????????????????????????????????

0

kto strzelil 4 gola?

0

Modric bedzie i chlopie do marca to jeszcze hohohho oni moga byc w topowej formie a my na dnie

0

Nwm czemu all chce zeby Real przegra Remis byl by najlepszy.Pamietajcie tam gdzie 2 sie bije 3 korzyst.Zeby nie bylo tak ze Atletiko wygra lige

0

but jest za sezon nie za rok

0

hehe a Statystyk Messiego i Neymara w wieku 23 nie porównali żenada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?