merchel10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Koke u nas by nie wypalil bo Mało goli bijemy z Główki a on głownie asysty z stałych fragmentów
0
Wiecej niz Malaga to busi jest nawet wiecej wart
0
z Realem tak nie było
0
mysle ze messi jutro 1-2bramki max bo to jest Malaga a nie Levane watpie zebysmy z nimi wygrali wiecej niz 2-3
0
Ja formacji szukam
0
Powie mi ktos jaka formacja jest najlepsza do gry z kontrataku ? Mam na ataku Di marie i Hazarda i Baloteli w Fifie i nie moge zdecydowac sie na formacje
0
Poleci Ktos jakegos SO na obronie w fifie word takego do 100k bo nwm kogo mam kupic z Ligi Angielskiej
0
ta klasowy ale ma swoj wiek Do optymalnej formy to napewno nie wróci
2
To miało byc Suche czy jak ?bo jakos malo zabawne
0
Komentarz usunięty
0
Tylko skad Ea to wiedziala?
0
TO EA mogło mi zabrac cały sklad czy nie ??
0
Te od EA sa nie oplacalne
0
pierwszy raz kupywalem............
0
Szukam kgos kto gra w fifie word i sie na niej dobrze za Bo jest taka sprawa Kupilem wczoraj 600k coins za 20zl no i Dzis wchodze a całego składu ani kasy nie ma nie ma a kolega ktory mial passy do mojego konta mowi ze to EA mogła zrobic jest to prawda?
1
Widzieliscie te stroje Realu co maja byc na 2016r my w tych naszych nowych To przy nich jak bezdomni bedziemy wygladac
0
Zna ktos jakas Firme z Coinsami do Fify word
0
Ty myslisz ze jakiś♠ zawodnik przyjdzie grac w samym LM>?
2
Ludzie troche pokory kuwa kazdy messi dzis hat trick suarez 2 neymar 2 bozee... zeby sie 0;0 nie skonczylo
0
2 to za malo 8 strzeli
0
Chyba cie leb boli ze Lewandowsi zarobil 100mln jak bayern daje mu z 12mln roczni to niby z skad on wziol jeszcze 88 melon + podatki
0
Komentarz usunięty
1
Real boj sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111
0
Panowie ja skrót oznacza predkosc piłkarza w fifie?
0
kto trafil 5????????????????????????????????
0
kto strzelil 4 gola?
0
Modric bedzie i chlopie do marca to jeszcze hohohho oni moga byc w topowej formie a my na dnie
0
Nwm czemu all chce zeby Real przegra Remis byl by najlepszy.Pamietajcie tam gdzie 2 sie bije 3 korzyst.Zeby nie bylo tak ze Atletiko wygra lige
0
but jest za sezon nie za rok
0
hehe a Statystyk Messiego i Neymara w wieku 23 nie porównali żenada