0

ciekawe kiedys zmienil

0

ale z korzyścią to juz nie napisal

0

2 inieste twierdzisz tak po 2 meczu chlopie to ty chyba nie widziales jak gral Iniesta za swoich najlepszych lat

0

kto trafil na 2 i na 3

0

jak atletiko ma wiecej karnych niz real a wy do realu sie sracie

0

ale cyrk...................

0

To mialo byc smieszne ta?

2

Boze ale tu bul dupy jest bylo mozna sie spodziewac ze dostanie 2-3 mecze skoro ten sedzia zle to zanotowal + ten Maxwel czy jakos tak dostal 4mecze ale maxwel jednak wieksza borute zrobil

1

Chlopie ty chyba nigdy Stzała z pięści nie widziales powiedzial bym ze to byl delikatny lisc

0

JEZU ludzie wy jesteście az tak uposledzeni ? Co druga osoba pisze ze Wybral kase a czy wy kumacie ze PSG go nie chciało sprzedac?

0

To Ronaldo dostanie 2

1

Nie chce nic mowic ale 80 procent ludzi na tej stroce ma cos z deklem Bardziej sie interesują Cr7 niz Fcbarcelona nie trybie takich ludzi . A jak by to zrobil np taki Di Maria to moze z 10 komentarzy znalaz na ten temat a jak to zrobil Cr7 to tu zapewne na ten temat sa z 3k komentarzy .

0

do Lm to jest kawal czasu

0

z czego pisze na Rm.pl to 2 mecze

0

real ma farta w ostatnich minutach to co ty za mecze ogladasz?? barcelona z 4 razy uratowala pkt +80min

0

i duzo graczy po kontuzjach 6miesiecznych wracali i grali lepiej wiec juz tu nie gadaj o tych 4 miechach bo tak naprawde to po 2 bo 2 miechy to byla przerwa

0

tylko ze on ma 28lat a neymar mial 22lata i on nie ma czasu i ty myślisz ze kazdy zawodnik tak sie bedzie akceptowal do druzyny według mnie Suarez nie wypali on nie umie grac pod kogos w Liverpulu robil co chcial , A tu tego robic nie moze

0

co liverpol robi z kasa?

2

Jak dla mnie To Neymar powinnien strzelac karne tam nie wiele brakowalo temu bramkarzowi

0

Wybitnie nudny mecz

0

a co z valencia w ostatniej minucie strzelilismy wiec tu nie sraj zalem do białych

0

Mascherano postawi pewnie na obronie

0

nie sadze ze on wytrzyma rok w bvb oni teraz nawet w lm nie beda grac

0

ile ty lat masz 12 ty myslales ze cos odkryles? jak by to bylo nie legalne myslisz ze ta sprawa by byla taka glosna

0

A ja mysle ze do lata w bvb i odejdzie zapewne do Realu tylko tak gada zeby zeby nie bylo gadania

0

Fabregas za co niby jak on zbyt wiele w 2014 nie rozegral a w barcelonie to on gowno gral

0

ten Ranking jest gowno wart tyle ci powiem co tam robi Neymar? iniesta gdzie jest Di maria

0

chlopie co ty cpales jak rakitic zabil srodek pola to ja chce to co ty Jarac bo musi miec pawera

1

teraz mozemy zapomniec o potrójnej koronie bez Duglasa to nie realne

0

kto strzelil 3 bramke?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?