merchel10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ciekawe kiedys zmienil
0
ale z korzyścią to juz nie napisal
0
2 inieste twierdzisz tak po 2 meczu chlopie to ty chyba nie widziales jak gral Iniesta za swoich najlepszych lat
0
kto trafil na 2 i na 3
0
jak atletiko ma wiecej karnych niz real a wy do realu sie sracie
0
ale cyrk...................
0
To mialo byc smieszne ta?
2
Boze ale tu bul dupy jest bylo mozna sie spodziewac ze dostanie 2-3 mecze skoro ten sedzia zle to zanotowal + ten Maxwel czy jakos tak dostal 4mecze ale maxwel jednak wieksza borute zrobil
1
Chlopie ty chyba nigdy Stzała z pięści nie widziales powiedzial bym ze to byl delikatny lisc
0
JEZU ludzie wy jesteście az tak uposledzeni ? Co druga osoba pisze ze Wybral kase a czy wy kumacie ze PSG go nie chciało sprzedac?
0
To Ronaldo dostanie 2
1
Nie chce nic mowic ale 80 procent ludzi na tej stroce ma cos z deklem Bardziej sie interesują Cr7 niz Fcbarcelona nie trybie takich ludzi . A jak by to zrobil np taki Di Maria to moze z 10 komentarzy znalaz na ten temat a jak to zrobil Cr7 to tu zapewne na ten temat sa z 3k komentarzy .
0
do Lm to jest kawal czasu
0
z czego pisze na Rm.pl to 2 mecze
0
real ma farta w ostatnich minutach to co ty za mecze ogladasz?? barcelona z 4 razy uratowala pkt +80min
0
i duzo graczy po kontuzjach 6miesiecznych wracali i grali lepiej wiec juz tu nie gadaj o tych 4 miechach bo tak naprawde to po 2 bo 2 miechy to byla przerwa
0
tylko ze on ma 28lat a neymar mial 22lata i on nie ma czasu i ty myślisz ze kazdy zawodnik tak sie bedzie akceptowal do druzyny według mnie Suarez nie wypali on nie umie grac pod kogos w Liverpulu robil co chcial , A tu tego robic nie moze
0
co liverpol robi z kasa?
2
Jak dla mnie To Neymar powinnien strzelac karne tam nie wiele brakowalo temu bramkarzowi
0
Wybitnie nudny mecz
0
a co z valencia w ostatniej minucie strzelilismy wiec tu nie sraj zalem do białych
0
Mascherano postawi pewnie na obronie
0
nie sadze ze on wytrzyma rok w bvb oni teraz nawet w lm nie beda grac
0
ile ty lat masz 12 ty myslales ze cos odkryles? jak by to bylo nie legalne myslisz ze ta sprawa by byla taka glosna
0
A ja mysle ze do lata w bvb i odejdzie zapewne do Realu tylko tak gada zeby zeby nie bylo gadania
0
Fabregas za co niby jak on zbyt wiele w 2014 nie rozegral a w barcelonie to on gowno gral
0
ten Ranking jest gowno wart tyle ci powiem co tam robi Neymar? iniesta gdzie jest Di maria
0
chlopie co ty cpales jak rakitic zabil srodek pola to ja chce to co ty Jarac bo musi miec pawera
1
teraz mozemy zapomniec o potrójnej koronie bez Duglasa to nie realne
0
kto strzelil 3 bramke?