merchel10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
0
Zdecydowanie Tiempo
2
a od kiedy sedzia ustala kto strzela .Dzieciaku
0
Powie mi ktos kiedy jest losowanie ligi Mistrzów
0
Jak by to były buty CR7 to juz by ci sie tak nie podobały
0
Nie chce nic mówic ale jak ktos do stycznia dostanie kontuzji z MSN to bedziemy w dupie a jak by jeszcze jakis pomocnik dostal to byśmy byli głęboko w dupie mamy lawke jak z dupy i jeszcze sprzedajemy Pedrito
0
tylko jest jeden wielgaśna róznica miedzy Xavi a Ikerem Xavi raczej nic perzeciwko nie mial ze siedział na ławce czesto a Iker nie chciał usiąść na ławke co mieli go trzymać do 40>?
0
haah nie moge z ludzi z tej strony teksy .Ten Turan zajebisty gość .i tym podobne a jak były mecze z Atletiko to Turan wariat itp
2
Ludzie tu takie głupoty piszą ze masakra ze nie szanuja legendy itp . A przepraszam a co maja zrobic jak Broni słabo? no bez Jaj to jest RealMadryt tam nie można robic czegos słabo . A iker na ławke siąść nie chce .tez bym go sprzedal .I śmiać mi sie chce jak teraz większość go szanuje A jak był mecz i robił jakiś błąd to cała strona go wyśmiewała
1
Jak ma zdobyć uznanie Nie grając >?
0
on tam nie chce isc bo chce bronic na mistrzostwach europy w Francji
0
Powiedz mi a co maja zrobic Bronic to on słabo broni. a na ławke sie nie zgodzi ?
0
Powie mi ktoś jak to bedzie On bedzie juz od teraz u nas czy od stycznia?
0
Powie Mi ktos Jakim cudem Argentyna maja taki skład nie wygrała turnieju Tak Patrząc na Argentyne To ich skład Był pewnie wiecej wart niz All składy co tam były
0
hha pamiętam jak po meczach z Atletami było Turan do dałn itp tera każdy kocha Turna
0
Jak dla mnie Messi Szybkie przyspieszenie mam krótko piłka i lubie klepac
1
Ludzie mam officialne info Casillas w Barcelonie za jedyne 70 mln euro Ale fajnie co
0
Pewnie przyjdzie sezon to Ronaldo uświadomi mu ze jest nr 1
2
Ale beka by była Same wyniki po 7;0-10;0
1
hmm mowisz o tym jak carvajal niby ugryzł madzukic ? sam Madziukic powiedzial ze ugryzienia nie było
0
Chłopie Barca tez jest taka Najpierw +100 za Neymara potem 80mln za Suareza wiele miej to my nie wydajemy
0
Jest juz Zwiastun fify 16 jak jest prosił bym o linka
0
Lepsze niz meczowe
0
Powie mi ktos Jaki styl ma benitez Gre z kontry czy jaki?
0
0
hmm czm nazwałeś ich psycholami znasz ich z Real zycia czy jak Bo wiesz Wielu jest piłkarzy ktorym czasem nerwy puszczają to tez dla cb psychol w barcy wtedy tez sa tacy
0
To było test taktyki jak by z Juve mieli bronic 1 bramkowej przewagi pewnie chcial zobaczyc jak by to wygladało
0
Puki co Real jest najlepsza ekipa św Bo wygral poprzednie lm
1
Ludzie takie pytanko do was czemu większość ludzi tu twierdzi ze florek zalatwi Juve Myślicie ze jak by florek cos mial z tym to by Realowi załatwil Atletiko? serio? z którymi nie wygrali od paru meczów Jak dla mnie wy macie jakies chorobyc a taka ciekawostka na Bayer to nikt nie sapie a jakich mieli rywali w lm