0

Komentarz usunięty

0

0

Zdecydowanie Tiempo

2

a od kiedy sedzia ustala kto strzela .Dzieciaku

0

Powie mi ktos kiedy jest losowanie ligi Mistrzów

0

Jak by to były buty CR7 to juz by ci sie tak nie podobały

0

Nie chce nic mówic ale jak ktos do stycznia dostanie kontuzji z MSN to bedziemy w dupie a jak by jeszcze jakis pomocnik dostal to byśmy byli głęboko w dupie mamy lawke jak z dupy i jeszcze sprzedajemy Pedrito

0

tylko jest jeden wielgaśna róznica miedzy Xavi a Ikerem Xavi raczej nic perzeciwko nie mial ze siedział na ławce czesto a Iker nie chciał usiąść na ławke co mieli go trzymać do 40>?

0

haah nie moge z ludzi z tej strony teksy .Ten Turan zajebisty gość .i tym podobne a jak były mecze z Atletiko to Turan wariat itp

2

Ludzie tu takie głupoty piszą ze masakra ze nie szanuja legendy itp . A przepraszam a co maja zrobic jak Broni słabo? no bez Jaj to jest RealMadryt tam nie można robic czegos słabo . A iker na ławke siąść nie chce .tez bym go sprzedal .I śmiać mi sie chce jak teraz większość go szanuje A jak był mecz i robił jakiś błąd to cała strona go wyśmiewała

1

Jak ma zdobyć uznanie Nie grając >?

0

on tam nie chce isc bo chce bronic na mistrzostwach europy w Francji

0

Powiedz mi a co maja zrobic Bronic to on słabo broni. a na ławke sie nie zgodzi ?

0

Powie mi ktoś jak to bedzie On bedzie juz od teraz u nas czy od stycznia?

0

Powie Mi ktos Jakim cudem Argentyna maja taki skład nie wygrała turnieju Tak Patrząc na Argentyne To ich skład Był pewnie wiecej wart niz All składy co tam były

0

hha pamiętam jak po meczach z Atletami było Turan do dałn itp tera każdy kocha Turna

0

Jak dla mnie Messi Szybkie przyspieszenie mam krótko piłka i lubie klepac

1

Ludzie mam officialne info Casillas w Barcelonie za jedyne 70 mln euro Ale fajnie co

0

Pewnie przyjdzie sezon to Ronaldo uświadomi mu ze jest nr 1

2

Ale beka by była Same wyniki po 7;0-10;0

1

hmm mowisz o tym jak carvajal niby ugryzł madzukic ? sam Madziukic powiedzial ze ugryzienia nie było

0

Chłopie Barca tez jest taka Najpierw +100 za Neymara potem 80mln za Suareza wiele miej to my nie wydajemy

0

Jest juz Zwiastun fify 16 jak jest prosił bym o linka

0

Lepsze niz meczowe

0

Powie mi ktos Jaki styl ma benitez Gre z kontry czy jaki?

0

0

hmm czm nazwałeś ich psycholami znasz ich z Real zycia czy jak Bo wiesz Wielu jest piłkarzy ktorym czasem nerwy puszczają to tez dla cb psychol w barcy wtedy tez sa tacy

0

To było test taktyki jak by z Juve mieli bronic 1 bramkowej przewagi pewnie chcial zobaczyc jak by to wygladało

0

Puki co Real jest najlepsza ekipa św Bo wygral poprzednie lm

1

Ludzie takie pytanko do was czemu większość ludzi tu twierdzi ze florek zalatwi Juve Myślicie ze jak by florek cos mial z tym to by Realowi załatwil Atletiko? serio? z którymi nie wygrali od paru meczów Jak dla mnie wy macie jakies chorobyc a taka ciekawostka na Bayer to nikt nie sapie a jakich mieli rywali w lm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?