2

jak by ronaldo takie zdjęcie wstawil to byscie juz go jechali od Pedałów

0

Nie byl bym pewien co do tego Atletiko Maja moze w meczu 2-3 sytuacje grozne i zazwyczaj pada jakis gol ,Jak dla mnie moze zdecydowac dyspozycja dnia i Szczescie

0

No tak ale nie rozumiem Hejtowania zawodników za to ze nie robią .zwodów.to samo moze powiedziec Ronaldo do messiego ze mało goli strzela głową

0

Ja nwm o chu wam chodzi z tym dryblingami Ze Ronaldo juz nie drybluje itp ludzie on ma 31lat juz nie ta dynamika jak był w wieku Neymara to tez dryblował tyle proste i Pozatym co te drybling daje ?

0

jak to jest wiadome od 1 dnia

0

czemu wy macie pretensje do Cr on im kazał wstawić to zdj czy jak?

0

Jak to bedzie prawda ze ibra w Mu To dosyc dziwie mu sie tam szans na Lm nie ma w PSG jakies tam szanse mial

0

dzieki za linka

0

Ma Ktos link do gry o tron z lektorem

0

CO za klątwę to Gral tyle min i teraz to wyszło

1

Ciekawe 3 raz z rzędu druzyna z Hiszpani wygrywa Lm i LE

0

Jak kontuzji dostanie albo Ramos albo Piketa .To hiszpania GG .

0

to i innym klubą pewnie tez by musieli zabrac bo pewnie inne kluby tez wygrywały .Bez sens ta Petycja chyba komus sie nudzi

2

gorzej jak bedzie do 90 min remis

0

ta w zakładzie 40lat to chyba robi 2h dziennie

0

TO juz nacho wiecej od Bartry pogral

2

co tam robi bartra ?

3

chlopie co ty pierdo... Lucas prawie cały sezon grał na równym poziomie

3

Ludzie co wy macie do Lucas Vázquez Chlopak swietny sezon zagrał i Jest niesamowitym walczakem kogos takego hiszpania potrzebuje Jak dla mnie Vazquez wciąga pedro nochalem

0

Jak dla mnie Nacho szybciej powinnien byc niz Bartra A Vazquez miał swietny sezon wiec nwm czemu sie tak dziwisz

0

akurat uważam ze Modriciowi nalezy sie to miejsce No ale z Marcelo to sie z tobą zgodze

1

o dziwo nawet mi sie ta 11 podoba.ile bym dal zeby zobaczyc Mecz w takim składzie np na skład ligi angielskiej

0

A co ma do gry drybling ? Jedni lubią więcej dryblować a jedni mniej proste

0

ma ktos linka do gry o tron z lektorem ?

0

Jak Realowi uda sie zdobyć Lm to pewnie sie z niego pośmieją.Ale nie spodziewałem sie Pique akurat z Ronaldo bedzie sie smiał bo z czego pamiętam chyba grali w 1 klubie i tam sie w miare kiedyś lubili no i ma jego koszulke w kolekcji

0

hmm boateng>?

0

Jak oni to all dla jaj se robili

0

a jak mecze ogladasz to jest dobrze :) w necie oni raczej tez nie wykupują praw

0

Da ktos linka do nowego oddcinu gry o tron bo nigdzie znales nie moge

0

Tylko jest taki problem ze wygrałem400zl tam i nie wiem za bardzo co mam teraz zrobić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?