merchel10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
jak by ronaldo takie zdjęcie wstawil to byscie juz go jechali od Pedałów
0
Nie byl bym pewien co do tego Atletiko Maja moze w meczu 2-3 sytuacje grozne i zazwyczaj pada jakis gol ,Jak dla mnie moze zdecydowac dyspozycja dnia i Szczescie
0
No tak ale nie rozumiem Hejtowania zawodników za to ze nie robią .zwodów.to samo moze powiedziec Ronaldo do messiego ze mało goli strzela głową
0
Ja nwm o chu wam chodzi z tym dryblingami Ze Ronaldo juz nie drybluje itp ludzie on ma 31lat juz nie ta dynamika jak był w wieku Neymara to tez dryblował tyle proste i Pozatym co te drybling daje ?
0
jak to jest wiadome od 1 dnia
0
czemu wy macie pretensje do Cr on im kazał wstawić to zdj czy jak?
0
Jak to bedzie prawda ze ibra w Mu To dosyc dziwie mu sie tam szans na Lm nie ma w PSG jakies tam szanse mial
0
dzieki za linka
0
Ma Ktos link do gry o tron z lektorem
0
CO za klątwę to Gral tyle min i teraz to wyszło
1
Ciekawe 3 raz z rzędu druzyna z Hiszpani wygrywa Lm i LE
0
Jak kontuzji dostanie albo Ramos albo Piketa .To hiszpania GG .
0
to i innym klubą pewnie tez by musieli zabrac bo pewnie inne kluby tez wygrywały .Bez sens ta Petycja chyba komus sie nudzi
2
gorzej jak bedzie do 90 min remis
0
ta w zakładzie 40lat to chyba robi 2h dziennie
0
TO juz nacho wiecej od Bartry pogral
2
co tam robi bartra ?
3
chlopie co ty pierdo... Lucas prawie cały sezon grał na równym poziomie
3
Ludzie co wy macie do Lucas Vázquez Chlopak swietny sezon zagrał i Jest niesamowitym walczakem kogos takego hiszpania potrzebuje Jak dla mnie Vazquez wciąga pedro nochalem
0
Jak dla mnie Nacho szybciej powinnien byc niz Bartra A Vazquez miał swietny sezon wiec nwm czemu sie tak dziwisz
0
akurat uważam ze Modriciowi nalezy sie to miejsce No ale z Marcelo to sie z tobą zgodze
1
o dziwo nawet mi sie ta 11 podoba.ile bym dal zeby zobaczyc Mecz w takim składzie np na skład ligi angielskiej
0
A co ma do gry drybling ? Jedni lubią więcej dryblować a jedni mniej proste
0
ma ktos linka do gry o tron z lektorem ?
0
Jak Realowi uda sie zdobyć Lm to pewnie sie z niego pośmieją.Ale nie spodziewałem sie Pique akurat z Ronaldo bedzie sie smiał bo z czego pamiętam chyba grali w 1 klubie i tam sie w miare kiedyś lubili no i ma jego koszulke w kolekcji
0
hmm boateng>?
0
Jak oni to all dla jaj se robili
0
a jak mecze ogladasz to jest dobrze :) w necie oni raczej tez nie wykupują praw
0
Da ktos linka do nowego oddcinu gry o tron bo nigdzie znales nie moge
0
Tylko jest taki problem ze wygrałem400zl tam i nie wiem za bardzo co mam teraz zrobić