8

to widac ze to jakis pedal

2

jak by tak zliczyc pewnie to by sie z 30-40 uzbieralo

0

oglada ktos lige Włoską Palermo ma szanse na wyjezdzie z Atlanta ?

1

SŁABSZYM klubie? oni byli 2 razy w finale ligi mistrzów w ciągu 3 lat

0

chłopie ty nie wierz co to Pandoramt2 gdzie ty sie uchowałeś :)))

0

kto czeka na start pandory:))) hahah?

0

jakas dobra komedia rocznik + 2007?

1

Miał ktos z was cos takiego ze jak przy delikatnym wysiłku cała klatka piersiowa mnie boli miał ktos z was cos takiego

0

brawo juve

0

kufa niech Juve Zepnie poślady

0

oglada ktos Juve vs Inter ? jak gra juve?

0

cos mi sie wydaje ze po tym meczu Legia bedzie szukac nowego trenera

0

nie tylko ty

1

Watfort vs Man UTD ? jak myślicie

1

u nas pewnie by tego nie gral Tu by wiele nie pograł

0

no

0

boze jak ja widze takich głąbó.. ''Brak Crisa wo wzmocnieni'' A co sezon 50goli strzela sie same ...

0

hahahha

0

uff 2;1

0

kufa nie dobrze mam Napoli na kuponie

1

tu jest ten sam syf co tam i zawsze tak bedzie

1

jak dla mnie bez sens Antiga jak dla mnie powinnien zostać

0

dobra jeszcze 1 bramka obojętnie dla kogo

0

jak to ponoć tylko po prostu inna nagroda ma być nie złota piłka a np złote stringi

2

błędów sedziowskich to pełno jest w kazdym meczu prawie obojetnie kto gra

3

tylko wyjaśnij kogo oni przekupili w tym meczu ?

5

boze jak ja lubie czytac ten ból dupy

0

oglada ktos juve jak gra juve?

0

nie zmyjesz tego

3

slabe//////////////

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?