messicocacola
Dołączył/a: maj 2011
Jaszcz
10 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale nie oszukujmy się, gdyby wstawić za niego chociażby Morate, to przy takich piłkach na nos i patelniach również miałby 5 bramek, a dałby pewnie dużo więcej niż machanie nogami nad piłką.. Jednakże jestem daleki od umniejszania jego wyczynu, po prostu media wykreują go (po raz kolejny zresztą) na prowodyra zwycięstwa nad Bayernem.
2
Już widzę te okładki jutrzejszej prasy głoszące, jak to wielki Cristiano Ronaldo w pojedynkę rozmontował Bayern...
41
Szkoda strzępić ryja...
1
Panie i Panowie, przechodzimy do historii! ;""D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jak on lata XD
0
"Myślałam"... Może grzeczniej w odniesieniu do płci pięknej, co? ;)
1
Real Sociedad jest z Kraju Basków ;)
4
Dla tego komentatora wszyscy czarnoskórzy piłkarze są chyba mieszkańcami Afryki, a jakiego kraju to już widocznie nie ważne xD
2
Przecież Williams nie protestuje, żeby nie utrudniać pracy sędziemu :oo
1
Cristiano nurkuje już nawet we własnym polu karnym xD
0
No i takie mecze towarzyskie można grać :D Jestem bardzo ciekawy meczy z Leicester i Liverpoolem.
9
Chcesz sprzedać walczaka, który czekał pół roku by zagrać w Barcelonie, który spełnił marzenie, żeby sprowadzić zawodnika któremu czasem ciężko jest wrócić się do obrony? Po za tym wątpię, żeby Niemiec zgodził się na rolę rezerwowego, a wolę by Roberto lub Rafinha dostawali więcej minut ;)
1
No tak, ale jak oni po każdym faulu odrzucali piłkę to wszystko było ok :D
1
Zawodnik Espanyolu chyba pokazywał jaki ten śmieszny klub jest mały przy Barcy :D
1
Ooooo Beka.
0
To są jakieś jaja.....
3
Nieśmieszne.
2
Taak.. I się na Munira wkurzył :D
0
Dorośniesz - zrozumiesz xD
21
Widać, że strona rozwija się coraz bardziej ;) To nie tylko najlepsza strona o Barcy, ale też najlepsza strona jaką znam. Brawo!
0
"Koniec meczu!" No nie wierzę xD
3
Aż dziwne, że więcej nie doliczył.. Echh
0
Gramy z bydłem ;)
0
Żadna polska stacja nie transmituje tego meczu..
7
Dumni po zwycięstwie! Wierni po porażce! VeB!
2
Ładnie drukują... UEFALONA Hahahaah Tak tak :D
9
Kogo to teraz obchodzi? ;)
2
Niestety nie mogą..
1
Jak mogą zdobyć potrójną koronę? o.O