1

Uznajmy to za geniusz i pomysł Taty xD
A tak btw. Fajny avek :D

0

Barca, Barca, Baaarca! Cóż za widowisko, takiej dawki emocji dawno nie miałem :D

0

Nie chcieli narazić się na kontry ;D

0

Hahahaha xD Ty tak na poważnie? ;D

0

Każdy kolejny mecz miał być jak finał..

0

O tym samym pomyślałem ;D

0

Wyloguj się i idź zrobić czynność, którą masz w nicku..

0

Nie rozumiem niektórych osób.. Jak był Tito i co mecz ten sam skład, to narzekanie, że mało rotacji, że nie ogrywa młodych. Przyszedł Tata, wprowadza co jakiś czas młodych, są rotacje i znów narzekanie.. Ech.. Co zrobić.

0

Świetnie to wygląda. Naprawdę dobra robota ;)

0

Cudowny gol ;)

0

Dobry skład. Po zwycięstwo.! ;D

0

Jak na razie, to Leo nie może rozwinąć skrzydeł..

0

Tylko jak Ronaldo z Marcelo tańczyli Ai se eu te pego to nikt się nie czepiał, tylko każdy podziwiał. Ech..

0

To był chyba półfinał Copa del Rey, do przerwy prowadziliśmy 2:0, by zremisować 2:2, naszczęscie w pierwszym meczu wygraliśmy 2:1, a z tego co pamiętam przegrywaliśmy i po przerwie bramki strzelali Puyol i Abidal ;) Chyba, że chodzi nam o inną bramkę :D

0

Ciekawe, czy dostanie parę minut z RSSS ;)

0

I tak wyjdzie Alves ;/ Obym się mylił..

0

Sojerrr, w pełni się z tobą zgadzam ;)

0

Guardiola - to nazwisko mówi wszystko..

0

Wszędzie zboczeńcy ;p Ale avatar fajny ;D

0

Moim zdaniem oceny nie adekwatne do gry zawodników..
A tak btw. Dziś mam urodziny i 1000 dzień na tej stronie, fajny prezent ;D

0

Gdzie są admini.? Zbanujcie wreszcie tego trolla "guardiolatozlyczlowiek"...

0

Na TVP 1 jest mecz Barca vs. RSSS ;)

0

Pique wraca do formy. Oby tak dalej ;)

0

Chyba oglądaliśmy inne mecze, bo mi się gra Alexisa podobała i to bardzo. Fakt, w drugiej połowie spuścił z tonu, ale takiego Chilijczyka chce oglądać ;D

0

Ja za 12 dni będę miał 1000 ;D Prawie 3 lata z tą stroną plus jakiś rok bez rejestracji..

0

Ale to Madryckie media i gazety uczepiły się najpierw Messiego, potem transferu Neya i teraz Rosella. To nie tak, że wszystko co złe jest wiązane z Madrytem, ale większość plotek (niekiedy żenujących) wychodzi właśnie stamtąd..

0

No shit Sherlok ;D
A tak na poważnie to szkoda, bo Kolumbia bez niego to nie ta sama repra..

0

Rosell sprowadził Neya, zredukował dług, ale i tak będzie teraz pamiętany jako ten od przekrętu. Trochę to smutne, że ludzie prowadzeni mediami, a w zasadzie gimby go znienawidzili... Moim zdaniem był dobrą osobą do prowadzenia tego klubu. Zobaczymy jak spiszę się jego następca. Trochę sytuacja jak z Pepem i Tito.

0

Nie był bym tego taki pewien..

0

Ale w tedy nie miał by kto podawać do tyłu ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?