messicocacola
Dołączył/a: maj 2011
Jaszcz
10 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Uznajmy to za geniusz i pomysł Taty xD
A tak btw. Fajny avek :D
0
Barca, Barca, Baaarca! Cóż za widowisko, takiej dawki emocji dawno nie miałem :D
0
Nie chcieli narazić się na kontry ;D
0
Hahahaha xD Ty tak na poważnie? ;D
0
Każdy kolejny mecz miał być jak finał..
0
O tym samym pomyślałem ;D
0
Wyloguj się i idź zrobić czynność, którą masz w nicku..
0
Nie rozumiem niektórych osób.. Jak był Tito i co mecz ten sam skład, to narzekanie, że mało rotacji, że nie ogrywa młodych. Przyszedł Tata, wprowadza co jakiś czas młodych, są rotacje i znów narzekanie.. Ech.. Co zrobić.
0
Świetnie to wygląda. Naprawdę dobra robota ;)
0
Cudowny gol ;)
0
Dobry skład. Po zwycięstwo.! ;D
0
Jak na razie, to Leo nie może rozwinąć skrzydeł..
0
Tylko jak Ronaldo z Marcelo tańczyli Ai se eu te pego to nikt się nie czepiał, tylko każdy podziwiał. Ech..
0
To był chyba półfinał Copa del Rey, do przerwy prowadziliśmy 2:0, by zremisować 2:2, naszczęscie w pierwszym meczu wygraliśmy 2:1, a z tego co pamiętam przegrywaliśmy i po przerwie bramki strzelali Puyol i Abidal ;) Chyba, że chodzi nam o inną bramkę :D
0
Ciekawe, czy dostanie parę minut z RSSS ;)
0
I tak wyjdzie Alves ;/ Obym się mylił..
0
Sojerrr, w pełni się z tobą zgadzam ;)
0
Guardiola - to nazwisko mówi wszystko..
0
Wszędzie zboczeńcy ;p Ale avatar fajny ;D
0
Moim zdaniem oceny nie adekwatne do gry zawodników..
A tak btw. Dziś mam urodziny i 1000 dzień na tej stronie, fajny prezent ;D
0
Gdzie są admini.? Zbanujcie wreszcie tego trolla "guardiolatozlyczlowiek"...
0
Na TVP 1 jest mecz Barca vs. RSSS ;)
0
Pique wraca do formy. Oby tak dalej ;)
0
Chyba oglądaliśmy inne mecze, bo mi się gra Alexisa podobała i to bardzo. Fakt, w drugiej połowie spuścił z tonu, ale takiego Chilijczyka chce oglądać ;D
0
Ja za 12 dni będę miał 1000 ;D Prawie 3 lata z tą stroną plus jakiś rok bez rejestracji..
0
Ale to Madryckie media i gazety uczepiły się najpierw Messiego, potem transferu Neya i teraz Rosella. To nie tak, że wszystko co złe jest wiązane z Madrytem, ale większość plotek (niekiedy żenujących) wychodzi właśnie stamtąd..
0
No shit Sherlok ;D
A tak na poważnie to szkoda, bo Kolumbia bez niego to nie ta sama repra..
0
Rosell sprowadził Neya, zredukował dług, ale i tak będzie teraz pamiętany jako ten od przekrętu. Trochę to smutne, że ludzie prowadzeni mediami, a w zasadzie gimby go znienawidzili... Moim zdaniem był dobrą osobą do prowadzenia tego klubu. Zobaczymy jak spiszę się jego następca. Trochę sytuacja jak z Pepem i Tito.
0
Nie był bym tego taki pewien..
0
Ale w tedy nie miał by kto podawać do tyłu ;D