messicocacola
Dołączył/a: maj 2011
Jaszcz
10 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poratuje ktoś linkiem do fame mma? Spóźniłem się z zakupem, a chciałbym się pośmiać ze znajomymi.
0
Czytam te Twoje komentarze i są coraz bardziej żałosne.
5
A przypadkiem wcześniej to Krychowiak nie był faulowany?
0
Generalnie to jeśli ktoś Was trzyma, to staracie się wkładać w to więcej siły, więc jeśli ta osoba Was puści to się wypieprzacie. Moim zdaniem należał się rzut karny.
0
Ale zalatuje od Ciebie hipokryzją.
0
Mam wielką prośbę. Czy ktoś mógłby mi (najlepiej na Morele) złożyć dobry komputer do 3 tysięcy zł? W największym stopniu będzie przeznaczony do takich programów jak FL Studio, ale chciałbym żeby uciągnął też najnowsze gry chociaż na minimalnych/średnich. Będę bardzo wdzięczny ;)
0
Może gdyby nie grali tyle, ile grają to prezentowaliby się lepiej. Ale za Valverde się tego nie dowiemy.
1
Ajjjj no i Dembele nie zagra sobie do końca sezonu xd
2
Zastanawiałem się jaką wizję na Barçe ma Valverde, ale w jego głowie zamiast dzieła sztuki była chyba karykatura.
0
Nawet 15 minut nie dostanie...
1
Roma też miała spuchnąć.
Ale obyś miał rację.
0
To piłkarze nie robią rotacji? To piłkarze nie robią zmian? To piłkarze boją się wystawić ofensywny skład? To piłkarze nie pozwalają Dembele grać? Rozumiem, że nie można obwiniać jedynie trenera, ale to jak Erni zarządza drużyną, kompletnie mi się nie podoba.
1
Nie trzeba być znawcą, żeby zauważyć, że piłkarze oddychają rękawami. Ciężko było też nie zauważyć, że po pierwszej połowie gra nie funkcjonowała tak jak powinna, ale zmian doczekaliśmy się dopiero w końcówce.
0
Dobre prowo.
3
Bardzo fajnie się wzajemnie uzupełniają. Pięknie siada mi to połączenie.
1
Przecież kluczowi piłkarze nie są powołani.
2
Dosłownie.
1
Ronaldo powinien już wylecieć z boiska.
0
Suarez grał zachowawczo, by nie zarobić żółtej kartki. Także z pretensjami do Valverde.
0
Nie warto.
0
Bo inni nie mają takiego "bzika" na punkcie swojego wizerunku.
0
Akurat w 2014 powstała nowa gra w pełni poświęcona mś.
0
Komentarz taktyczny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
20 ;D
21
Szacunek.
0
Kolega wyżej, pisząc o czarnej owcy, raczej nie miał na myśli naszego nowego, czarnoskórego Portugalczyka.
0
To jest niemożliwe....
0
CO ONI ODWALAJĄ?
1
Gomes na skrzydle? Dlaczego nie Turan/Denis?