messicocacola
Dołączył/a: maj 2011
Jaszcz
10 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Welcome to Barcelona! ;)
0
Argentyno, po Mistrzostwo! :D
0
Moim zdaniem wręcz przeciwnie ;D
0
Oglądałeś w ogóle ten mecz? Przestań pieprzyć, że ciągle nurkował, bo tak nie było.
1
Haha Raczej tak, wczoraj o tym pisał :D
0
Niestety u nas trener nie ma nic do gadania.
3
Zarząd jest po prostu śmieszny.. Alexis zagrał przyzwoity sezon, strzelił więcej bramek niż nie jedna '9' i chcą go sprzedać za tak śmieszną kwotę. Oczywiście Pedro grający piach pozostanie w klubie -,-
10
No widzisz, on ma wiele talentów, ty możesz tylko siedzieć przed kompem i go krytykować.
1
Gdzie Montoya? Po raz kolejny będziemy oglądać bezsensowne wrzutki Alvesa.. Można się załamać. Tata nie wyciąga żadnych wniosków. Ale cóż, po zwycięstwo.
1
Ale tu są wymienieni ci, którzy prowadząc Barcelone, zdobywali to trofeum ;)
1
Przecież mu chodzi o Puyola, a nie o Martino ;D
21
Jako jedyny pokazał, że ma jaja i wyszedł do dziennikarzy.
0
Ile można! Po każdym słabym meczu go sprzedajecie. Walnijcie się w łeb, bo to się robi śmieszne i żałosne. Czemu nikt nie pisze o sprzedaniu Iniesty, który także gra piach, a jego strzały są tak anemiczne, że turlają się po ziemi? Żałosne.
0
Nic nie jest gorszy od naszej gry.
0
Dużo osób wypominało, że nasi zawodnicy powinni częściej strzelać z dystansu, ale po co, skoro oni są tak anemiczni, że piłki lecą po ziemi, a jeśli już coś poleci nad ziemią to ląduje w trybunach.
0
Czemu Iniesta tak anemicznie uderza? Jedynymi graczami którzy się starają to Ney i Montoya..
0
Ale my gramy ostatnio piach.. Co się dzieje..?
0
To niestety nie pomogę.. Gram na ps3.
0
Fifa 14? A na jakiej platformie grasz? ;)
1
Nie zapomnij z kim gramy w ostatniej kolejce ;D
4
Trochę szacunku -,-
0
To sorry, ale chyba oglądałeś inny mecz...
0
Boże.. Przecież my gramy z ostatnią drużyną w Lidze..
0
Nie musisz się martwić, teraz cię nikt nie zminusuje xD
2
Dla Lio strzelenie 5 bramek jest jak najbardziej możliwe ;D
2
Bardzo dobra zmiana. Widać, że strona idzie do przodu ;)
0
Ja osobiście polecam ci Nike Hypervenom. Gra się w nich wyśmienicie ;) Ale dużo zależy od tego na jakiej pozycji grasz..
0
Haha You made my day :D
0
Szkoda, że nie mówią w podobny sposób, gdy sędzia wygrywa im mecz, przykładem może być np. Elche...
0
Messi 21 bramek w La Liga, CR7 26. Tylko 5 bramek różnicy. Ktoś tu ostatnio pisał, jaka była by frustracja u kibiców Realu, gdyby Lio zdobył jeszcze króla strzelców. Moim zdaniem, przy teraźniejszej formie Lio, jest to bardzo prawdopodobne ;D