3

Welcome to Barcelona! ;)

0

Argentyno, po Mistrzostwo! :D

0

Moim zdaniem wręcz przeciwnie ;D

0

Oglądałeś w ogóle ten mecz? Przestań pieprzyć, że ciągle nurkował, bo tak nie było.

1

Haha Raczej tak, wczoraj o tym pisał :D

0

Niestety u nas trener nie ma nic do gadania.

3

Zarząd jest po prostu śmieszny.. Alexis zagrał przyzwoity sezon, strzelił więcej bramek niż nie jedna '9' i chcą go sprzedać za tak śmieszną kwotę. Oczywiście Pedro grający piach pozostanie w klubie -,-

10

No widzisz, on ma wiele talentów, ty możesz tylko siedzieć przed kompem i go krytykować.

1

Gdzie Montoya? Po raz kolejny będziemy oglądać bezsensowne wrzutki Alvesa.. Można się załamać. Tata nie wyciąga żadnych wniosków. Ale cóż, po zwycięstwo.

1

Ale tu są wymienieni ci, którzy prowadząc Barcelone, zdobywali to trofeum ;)

1

Przecież mu chodzi o Puyola, a nie o Martino ;D

21

Jako jedyny pokazał, że ma jaja i wyszedł do dziennikarzy.

0

Ile można! Po każdym słabym meczu go sprzedajecie. Walnijcie się w łeb, bo to się robi śmieszne i żałosne. Czemu nikt nie pisze o sprzedaniu Iniesty, który także gra piach, a jego strzały są tak anemiczne, że turlają się po ziemi? Żałosne.

0

Nic nie jest gorszy od naszej gry.

0

Dużo osób wypominało, że nasi zawodnicy powinni częściej strzelać z dystansu, ale po co, skoro oni są tak anemiczni, że piłki lecą po ziemi, a jeśli już coś poleci nad ziemią to ląduje w trybunach.

0

Czemu Iniesta tak anemicznie uderza? Jedynymi graczami którzy się starają to Ney i Montoya..

0

Ale my gramy ostatnio piach.. Co się dzieje..?

0

To niestety nie pomogę.. Gram na ps3.

0

Fifa 14? A na jakiej platformie grasz? ;)

1

Nie zapomnij z kim gramy w ostatniej kolejce ;D

4

Trochę szacunku -,-

0

To sorry, ale chyba oglądałeś inny mecz...

0

Boże.. Przecież my gramy z ostatnią drużyną w Lidze..

0

Nie musisz się martwić, teraz cię nikt nie zminusuje xD

2

Dla Lio strzelenie 5 bramek jest jak najbardziej możliwe ;D

2

Bardzo dobra zmiana. Widać, że strona idzie do przodu ;)

0

Ja osobiście polecam ci Nike Hypervenom. Gra się w nich wyśmienicie ;) Ale dużo zależy od tego na jakiej pozycji grasz..

0

Haha You made my day :D

0

Szkoda, że nie mówią w podobny sposób, gdy sędzia wygrywa im mecz, przykładem może być np. Elche...

0

Messi 21 bramek w La Liga, CR7 26. Tylko 5 bramek różnicy. Ktoś tu ostatnio pisał, jaka była by frustracja u kibiców Realu, gdyby Lio zdobył jeszcze króla strzelców. Moim zdaniem, przy teraźniejszej formie Lio, jest to bardzo prawdopodobne ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?