0

To samo mialem na myśli... Zobaczycie wygra LM i bedziecie gadać jaki to on super fajny

0

z Suarezem poczekaj jeszcze 2-4 mecze i wtedy będzie raczej ograny, a w pomocy Xavi jakoś mi się bardzo dzisiaj podobał i kilka razy zagrał piękne, prostopadłe piłki

1

najsłabszy to był Alves ;)

0

Wyjściowy skład FC Barcelony: Bravo - Alves, Mascherano, Mathieu, Alba - Sergio, Rakitić, Iniesta - Rafinha, Messi, Munir

0

chodzi Ci teraz o mnie czy o niego ?

0

ja tam myśle że Barca podniesie się a Real i Atletico gdzieś się potkną :D

0

a ja tam dalej w nich wierze :D

0

Ja tam dalej wierze w Barcelone i mam nadzieje że Atletico i Real potkną się w którymś z meczy :)

0

ja się pytam czemu grał Song a nie Xavi ?!

0

Neymar może i dobrze zagrał ale za dużo aktorstwa -,- a i Pinto jak zwykle ratuje nam dupsko

0

Barcelona: Valdés; Alves, Mascherano, Bartra, Alba; Busquets, Xavi, Iniesta; Pedro, Messi i Alexis
Osasuna: Andrés; Oier, Lotiès, Arribas, Damià; Loe, Silva; Cejudo, Roberto Torres, Armenteros i Oriol Riera

0

no na prawde fajni są

0

barca gra tak jakby przeciwnikiem był bayern -,-

1

Mistrz powrócił :D

0

gdzie Villa ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?