messiiiiik
Dołączył/a: czerwiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To samo mialem na myśli... Zobaczycie wygra LM i bedziecie gadać jaki to on super fajny
0
z Suarezem poczekaj jeszcze 2-4 mecze i wtedy będzie raczej ograny, a w pomocy Xavi jakoś mi się bardzo dzisiaj podobał i kilka razy zagrał piękne, prostopadłe piłki
1
najsłabszy to był Alves ;)
0
Wyjściowy skład FC Barcelony: Bravo - Alves, Mascherano, Mathieu, Alba - Sergio, Rakitić, Iniesta - Rafinha, Messi, Munir
0
chodzi Ci teraz o mnie czy o niego ?
0
ja tam myśle że Barca podniesie się a Real i Atletico gdzieś się potkną :D
0
a ja tam dalej w nich wierze :D
0
Ja tam dalej wierze w Barcelone i mam nadzieje że Atletico i Real potkną się w którymś z meczy :)
0
ja się pytam czemu grał Song a nie Xavi ?!
0
Neymar może i dobrze zagrał ale za dużo aktorstwa -,- a i Pinto jak zwykle ratuje nam dupsko
0
Barcelona: Valdés; Alves, Mascherano, Bartra, Alba; Busquets, Xavi, Iniesta; Pedro, Messi i Alexis
Osasuna: Andrés; Oier, Lotiès, Arribas, Damià; Loe, Silva; Cejudo, Roberto Torres, Armenteros i Oriol Riera
0
no na prawde fajni są
0
barca gra tak jakby przeciwnikiem był bayern -,-
1
Mistrz powrócił :D
0
gdzie Villa ?