65

Ty śmieszku :D

16

Zaraz dostaniesz za prowokacje administratorów :D

1

3

Mascherano na ławce? serio?

4

To był podobno delegat Atletico więc nie zawieszą go ;D

1

ja jeździłem nią to fajnie było :D teraz nie pojeżdżę długo bo pękła łękotka i siedzę w domu a moto stoi :/

2

ho ho na XT600 to nieźle leżałeś :D takie to wielkie że bałem się pierwszy raz jechać haha

0

dzięki za odpowiedzi! :D pozdrawiam ;)

2

No to mnie trochę pocieszyłeś ;D

1

Siemka wszystkim. Dzisiaj zdiagnozowali u mnie pęknięcie łąkotki :/ wiecie może jak przebiega operacja i ile potem trzeba czekać aby móc zacząć znów normalnie funkcjonować? Z góry dzięki za pomoc ;)

0

przychodzą różne trolle i każdemu zawodnikowi dają np. 1 aby mieli jak najniższe oceny, tak mi się wydaje i dlatego chyba żaden piłkarz nie dostanie 10 :D

0

w sumie nie grali takiej padaki jak ostatnio, ale skuteczność to powinni 24/7 trenować...

0

1

Jeszcze mocne było Limbo of The Lost czy jakoś tak haha :D

1

Ja oglądam go nadal, ale tylko serię "Zagrajmy w crapa" i "FunFacts" :D

0

Najbardziej mnie boli setka Suareza z początku... ale kurde Real miał chyba 3 dobre okazje i 2 bramki ;c

0

No to spoko może kupie dzisiaj :D

0

A powiedzcie ten nowy Need For Speed jest fajny na XOne? Czy tylko ładnie wygląda?

0

Na olx patrzyłem i pojechałem wczoraj :D 1200 zł z gwarancją na wszystko przez 3 lata i to mnie pokusiło ;D

0

Siemka ludzie ;D jakie gry polecacie na Xbox One? Kupiłem sobie wczoraj i teraz nie wiem co sobie zakupić najpierw :D

1

to tak kolega jest bardzo zadowolony z tego tel i ja również gdy go używałem. Chodzi perfekcyjnie nie ma prawie żadnych lagów... Od czasu do czasu może mu się coś przyciąć ale to lekkie ścięcie. Ogólnie tel do polecenia, bo jest mocny a tani. Stosunek jakości do ceny jest idealny :D

1

z tego co mi się wydaje to telefon pracuje na 4 rdzeniach a dodatkowe 4 są szybsze od tamtych i można je w jakiś sposób aktywować. Tak ma mój wujek w Galaxy S6 i kolega w huawei P8 lite ;)

0

Wczoraj oglądałem ostatnie 10 minut i jak stracili gola na 2-1 to troche smutno mi się zrobiło... Co jak co ale chciałbym ich i to bardzo na drugim miejscu :D

2

http://m.imgur.com/uc52oI3

Wcale nie ustawione....

0

Siemka, temat do znawców od telefonów (znów)...

Wczoraj dostałem Galaxy S3 i dzisiaj gdy miałem około 30% baterii telefon nagle się wyłączył i w kółko odpalał się tylko do logo Samsung i nic dalej nie chciał robić.. Próbowałem hard reset ale dochodzi tylko do robocika i nagle się resetuje :/ proszę Was o szybką pomoc :)

0

Dla mnie czerwo tu i tu :D

1

Moim najgłupszym pomysłem było pchanie malucha w 5-tej klasie podstawówki... Najlepsze jest to że pchałem go 3 września i z miejsca dostałem naganę :D Próbowałem uciekać, ale przejście między budynkiem a murem było zajęte przez deski z dachu. (maluch stał na placu szkoły bo był on pracownika, który nowy dach zakładał :D)

0

Dzięki :)

0

Patrze się że Real remisuje to myślę sobie obejrzę ostatnie 10 minut... Wchodzę i od razu gol dla prześcieradeł... Przepraszam wszystkich :(

0

Dobrze mówisz ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?