messiiiiik
Dołączył/a: czerwiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w Stalkera kiedyś grałem a w Metro jeszcze nie ;D chętnie zagram :D
0
a ja właśnie za strategią nie przepadam ;p ale dzięki ;D
0
Ukończone :/ ale faktycznie najlepsza seria
1
ooo pewnie pogram ;D dzięki
0
akcja głównie, ale możesz podać też te w które Tobie się najlepiej grało ;D
0
Siema, podacie jakieś warte uwagi gry na PC? ;D mogą być stare jak i te najnowsze
1
Mocarz za mocno wszedł? ;D
a tak serio to dokładnie ta sama sytuacja była 2 lata temu jak pisał G5P ;D
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=324651054581797&set=gm.1784161715164785&type=3&theater
hahah
1
Nie wierzę w to co widzę! Ludzie to jest prawda :D
0
to jest ku*wa jeb*ny dramat.... co oni dzisiaj grają to jest porażka.. sorki za słowa ..
0
Arda ma kontuzje ;)
5
Karta graficzna?
8
Hahahahahhaha idę szukać :D
0
takie pytanko (nie widziałem go jeszcze, więc zapytam) dlaczego w tabeli la liga na samym dole jest Bilbao Basket? ;D
0
Mamy jeszcze w grupie City czyli możliwe że im nastrzela znowu ;D do tego Borussie u siebie i Celtic na wyjeździe także nawet w grupie może pobić ten rekord ;D
0
http://tvr4.capodeportes.net/canal-2e
2
miał do grania Benzemę, który mógł strzelić na pustą to sam strzelił i nie trafił xD
edit: nie wiem czy to Benzema ale tak mi się wydaje ;D
3
hahahh CR na złotą piłkę !! :D
0
Tak jeśli piłkarz stojący na spalonym przeszkadza w jakiś sposób bramkarzowi to powinien być odgwizdany spalony ;)
0
Wszystko spoko tylko nie rozumiem dlaczego Alexis był niewypałem :p
0
ooo dzięki! :D
0
Genialne :D
Wiecie może jak nazywa się ta piosenka ale prawdziwa? ;D
0
haha zapamiętam ;D
13
Akurat mam kolegę, który jest za City ;D przed meczem ciągle mówł że Barca nie ma szans itp. Jutro sobie z nim poważnie pogadam ;D
A poza tym piekny mecz VeB!
0
Przebudowany* do 2021 roku tak mi się wydaje
0
no właśnie mnie to zastanawiało hah ale dobra dzięki za info ;D
0
Siema, wiecie może czy z xbox live gold trial będe mógł normalnie grać w FUT?
1
mistrzostwo :D
0
Koleżanki i koledzy mam pewien problem. Otóż w czerwcu miałem operację na kolano i od tamtego czasu nie grałem w piłkę. Teraz trochę zaczynam powoli i niezbyt dobrze to wygląda gdyż mam słabą kondycję i nie za bardzo czuję piłkę przy nodze. Stąd moje pytanie czy możecie mi coś polecić aby podnieść "skilla"? ;D
Ps.: nowy pad do xbox'a nie wchodzi w grę ;D
0
kolejna gra którą mam zamiar kupić po Battlefield 1 ;D