0

w Stalkera kiedyś grałem a w Metro jeszcze nie ;D chętnie zagram :D

0

a ja właśnie za strategią nie przepadam ;p ale dzięki ;D

0

Ukończone :/ ale faktycznie najlepsza seria

1

ooo pewnie pogram ;D dzięki

0

akcja głównie, ale możesz podać też te w które Tobie się najlepiej grało ;D

0

Siema, podacie jakieś warte uwagi gry na PC? ;D mogą być stare jak i te najnowsze

1

Mocarz za mocno wszedł? ;D
a tak serio to dokładnie ta sama sytuacja była 2 lata temu jak pisał G5P ;D

1

Nie wierzę w to co widzę! Ludzie to jest prawda :D

0

to jest ku*wa jeb*ny dramat.... co oni dzisiaj grają to jest porażka.. sorki za słowa ..

0

Arda ma kontuzje ;)

5

Karta graficzna?

8

Hahahahahhaha idę szukać :D

0

takie pytanko (nie widziałem go jeszcze, więc zapytam) dlaczego w tabeli la liga na samym dole jest Bilbao Basket? ;D

0

Mamy jeszcze w grupie City czyli możliwe że im nastrzela znowu ;D do tego Borussie u siebie i Celtic na wyjeździe także nawet w grupie może pobić ten rekord ;D

0

2

miał do grania Benzemę, który mógł strzelić na pustą to sam strzelił i nie trafił xD

edit: nie wiem czy to Benzema ale tak mi się wydaje ;D

3

hahahh CR na złotą piłkę !! :D

0

Tak jeśli piłkarz stojący na spalonym przeszkadza w jakiś sposób bramkarzowi to powinien być odgwizdany spalony ;)

0

Wszystko spoko tylko nie rozumiem dlaczego Alexis był niewypałem :p

0

ooo dzięki! :D

0

Genialne :D

Wiecie może jak nazywa się ta piosenka ale prawdziwa? ;D

0

haha zapamiętam ;D

13

Akurat mam kolegę, który jest za City ;D przed meczem ciągle mówł że Barca nie ma szans itp. Jutro sobie z nim poważnie pogadam ;D

A poza tym piekny mecz VeB!

0

Przebudowany* do 2021 roku tak mi się wydaje

0

no właśnie mnie to zastanawiało hah ale dobra dzięki za info ;D

0

Siema, wiecie może czy z xbox live gold trial będe mógł normalnie grać w FUT?

1

mistrzostwo :D

0

Koleżanki i koledzy mam pewien problem. Otóż w czerwcu miałem operację na kolano i od tamtego czasu nie grałem w piłkę. Teraz trochę zaczynam powoli i niezbyt dobrze to wygląda gdyż mam słabą kondycję i nie za bardzo czuję piłkę przy nodze. Stąd moje pytanie czy możecie mi coś polecić aby podnieść "skilla"? ;D

Ps.: nowy pad do xbox'a nie wchodzi w grę ;D

0

kolejna gra którą mam zamiar kupić po Battlefield 1 ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?