messiiiiik
Dołączył/a: czerwiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
tym meczem już całkowicie zwątpiłem w ter stegena od początku mi się nie podobał... nie wiem kiedy on normalnie bez żadnego ryzyka zagra jakiś mecz. Chyba dopiero wtedy jak zagramy np z odrą wodzisław
0
chciał pobawić się przy wyniku 3-2 i kopnął prosto w napastnika Celty nawet nie wiem w kogo bo monitor odmówił posłuszeństwa :)
2
Ter Stegen takim zagraniem powinien przywitac sie ładnie z ławeczka :)
5
Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku...
1
Busquets kolejna strata i znów tracimy bramkę...
2
czekać na deszcz może się sam umyje :p
0
właśnie tego się obawiałem, bo on powstaje wraz z pierwszym uruchomieniem gry :/
0
nie wiem czy w tej fifie też tak jest, ale wejdź w moje dokumenty--->Fifa17---> Instance0 i tam powinien być plik replay0, wejdź w jego właściwości i na dole zaznacz opcję "tylko do odczytu" ;)
0
w sensie że wyjąłeś te 2gb ram i zaczęła chodzić?
0
Neymar to dzisiaj jakaś patologia... co człowiek partoli to się w głowie nie mieści co chwilę widzę go jak leży na ziemi ...
1
Ma ktoś z Was tego typu filmiki? Uwielbiam takie coś a nie ma ich chyba za wiele ;D
0
a nie wiedziałem że on 5k kosztuje hah spoko ;D
0
w 16 strasznie dobrze mi się El Sharaawym grało więc polecam każdemu na początek ;D
1
Na LW daj El Sharaawy'ego i przyspiesz obronę ;D
0
podobno stał w korku pod stadionem i nie grał wcale :p
a tak serio to słabiutko grał ;)
0
chyba chodzi o sezon 08-09 ;)
4
ekstra grali kupsko cały mecz i bramka z dupy ... super
0
a byli jacyś? :D
0
za bardzo nie stać mnie na 6 :/ właśnie troche przeraża mnie rozmiar tego telefonu. 4 cale to trochę mało
0
Ma lub miał ktoś z Was do czynienia z iPhone 5s? mój Note 2 sie zepsuł i chciałbym czegoś nowego spróbować ;)
0
Wiem ze dostał tylko wydaje mi się ze nie powinno go być za takie zagranie ;D
0
Inna sprawa ze przy ręce Gabiego w polu karnym uderzał Iniesta, którego na boisku powinno nie być ;)
0
też właśnie tak myślałem ;D dzięki za pomoc ;)
0
Siemka, pytanie do bardziej informatyków. Jaką kartę graficzną wybrać? GTX750Ti 2gb OC czy GTX660Ti 2gb OC
0
Okej dzięki wszystkim za pomoc
0
Wie ktoś może jak otworzyć port na kartę sim w Iphone 4?
0
Wciśnij bodajże prawa gałkę i powinno zmienić kamerę
0
Busi nie powołany ;)
1
wciśnij F11 powinno pomóc ;)
5
No to Real już ma po zawieszeniu... jak my prosiliśmy o odwołanie zakazu to każdy miał na to wywalone. Super