2

tym meczem już całkowicie zwątpiłem w ter stegena od początku mi się nie podobał... nie wiem kiedy on normalnie bez żadnego ryzyka zagra jakiś mecz. Chyba dopiero wtedy jak zagramy np z odrą wodzisław

0

chciał pobawić się przy wyniku 3-2 i kopnął prosto w napastnika Celty nawet nie wiem w kogo bo monitor odmówił posłuszeństwa :)

2

Ter Stegen takim zagraniem powinien przywitac sie ładnie z ławeczka :)

5

Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku...

1

Busquets kolejna strata i znów tracimy bramkę...

2

czekać na deszcz może się sam umyje :p

0

właśnie tego się obawiałem, bo on powstaje wraz z pierwszym uruchomieniem gry :/

0

nie wiem czy w tej fifie też tak jest, ale wejdź w moje dokumenty--->Fifa17---> Instance0 i tam powinien być plik replay0, wejdź w jego właściwości i na dole zaznacz opcję "tylko do odczytu" ;)

0

w sensie że wyjąłeś te 2gb ram i zaczęła chodzić?

0

Neymar to dzisiaj jakaś patologia... co człowiek partoli to się w głowie nie mieści co chwilę widzę go jak leży na ziemi ...

1



Ma ktoś z Was tego typu filmiki? Uwielbiam takie coś a nie ma ich chyba za wiele ;D

0

a nie wiedziałem że on 5k kosztuje hah spoko ;D

0

w 16 strasznie dobrze mi się El Sharaawym grało więc polecam każdemu na początek ;D

1

Na LW daj El Sharaawy'ego i przyspiesz obronę ;D

0

podobno stał w korku pod stadionem i nie grał wcale :p
a tak serio to słabiutko grał ;)

0

chyba chodzi o sezon 08-09 ;)

4

ekstra grali kupsko cały mecz i bramka z dupy ... super

0

a byli jacyś? :D

0

za bardzo nie stać mnie na 6 :/ właśnie troche przeraża mnie rozmiar tego telefonu. 4 cale to trochę mało

0

Ma lub miał ktoś z Was do czynienia z iPhone 5s? mój Note 2 sie zepsuł i chciałbym czegoś nowego spróbować ;)

0

Wiem ze dostał tylko wydaje mi się ze nie powinno go być za takie zagranie ;D

0

Inna sprawa ze przy ręce Gabiego w polu karnym uderzał Iniesta, którego na boisku powinno nie być ;)

0

też właśnie tak myślałem ;D dzięki za pomoc ;)

0

Siemka, pytanie do bardziej informatyków. Jaką kartę graficzną wybrać? GTX750Ti 2gb OC czy GTX660Ti 2gb OC

0

Okej dzięki wszystkim za pomoc

0

Wie ktoś może jak otworzyć port na kartę sim w Iphone 4?

0

Wciśnij bodajże prawa gałkę i powinno zmienić kamerę

0

Busi nie powołany ;)

1

wciśnij F11 powinno pomóc ;)

5

No to Real już ma po zawieszeniu... jak my prosiliśmy o odwołanie zakazu to każdy miał na to wywalone. Super

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?