messiiiiik
Dołączył/a: czerwiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://strawpoll.me/ to jest fajne :P
0
zostawiłem kompa i się nie wylogowałem więc braciszek, który jest za Atleti wszedł i napisał to xD
3
Atletico nas zniszczy w styczniu
0
Nieeeeeeee !!! tylko nie teraz!!!!!
0
http://rivzs.blogspot.com/p/8.html
0
Sandrooooooooo :D
1
0
A najlepsze jest to, że cały czas mamy jakieś przeciwności a i tak wygrywamy 4-0 :')
0
3-0!!!!!!!!!!! KOCHAM WAS LUDZIE
0
jeee!!!!!!!! 2-0!!!!!!!!!!!!!!! jest pięknie!!!!!!!!!!!!
0
U was też tak zacina player? tragedia normalnie :/
0
Raczej tak. Ja dostałem od razu, ale inni pisali że im trochę później dali.
0
Ja miałem od razu a niektórzy musieli czekać trochę ;p
0
sms nie można tylko przelew...
0
Już aktywowane :D dzięki za odpowiedzi ;)
0
Siema. Zamówiłem teraz sobie pakiet sportu na playerze i teraz mam takie pytanie... W jakim czasie aktywują mi to konto i czy będzie jakieś potwierdzenie tego na mailu czy gdzieś ;D
0
Karny dla Islandii :/
0
A tymczasem gol dla Romy
0
Wszystkiego próbowałem i nie działa :/
0
Nic się nie pokazuje ani na tel ani na kompie :/
0
No właśnie w tym problem... Nic się w telefonie ani na kompie nie wyświetla :/
0
Jest tutaj może spec od telefonów? Mam problem ze swoim LG L9. Wymieniłem gniazdo ładowania, pochodził kilka dni dobrze i potem przestał łączyć się z komputerem. Jedyne co działa to ładowanie. Mógłby mi ktoś pomóc? :D
2
Przydałoby się Peszko kupić, bo on setek nie marnuje xD.
Tak wiem to już nie jest śmieszne :P
0
Miałem ten telefon i nikomu go nie polecam... nawet największemu wrogowi. 3 razy był na gwarancji bo dotyk padł i nie zrobili. Strasznie się mulił i wywalał aplikacje. Jedyne plusy to bateria bo trzymała minimum 2 dni i ekran nawet dobry ;)
0
w grudniu pisałem, że jak Enrique wygra CL to wszyscy będą go uwielbiać :D
0
"Zobaczycie wygra LM i bedziecie gadać jaki to on super fajny" a nie mówiłem? :)
3
23 maja- moje urodziny.. Mam nadzieje że dostanę prezent w postaci gola Xaviego :)
0
1 ;) z karnego w meczu z Elche ;)
1
Dlaczego obrona to MIT?
2
Popatrz, czy PSG gralo autobusem? Raczej nie i jakos wygralismy i bylo 1 miejsce