0

https://strawpoll.me/ to jest fajne :P

0

zostawiłem kompa i się nie wylogowałem więc braciszek, który jest za Atleti wszedł i napisał to xD

3

Atletico nas zniszczy w styczniu

0

Nieeeeeeee !!! tylko nie teraz!!!!!

0

0

Sandrooooooooo :D

1

0

A najlepsze jest to, że cały czas mamy jakieś przeciwności a i tak wygrywamy 4-0 :')

0

3-0!!!!!!!!!!! KOCHAM WAS LUDZIE

0

jeee!!!!!!!! 2-0!!!!!!!!!!!!!!! jest pięknie!!!!!!!!!!!!

0

U was też tak zacina player? tragedia normalnie :/

0

Raczej tak. Ja dostałem od razu, ale inni pisali że im trochę później dali.

0

Ja miałem od razu a niektórzy musieli czekać trochę ;p

0

sms nie można tylko przelew...

0

Już aktywowane :D dzięki za odpowiedzi ;)

0

Siema. Zamówiłem teraz sobie pakiet sportu na playerze i teraz mam takie pytanie... W jakim czasie aktywują mi to konto i czy będzie jakieś potwierdzenie tego na mailu czy gdzieś ;D

0

Karny dla Islandii :/

0

A tymczasem gol dla Romy

0

Wszystkiego próbowałem i nie działa :/

0

Nic się nie pokazuje ani na tel ani na kompie :/

0

No właśnie w tym problem... Nic się w telefonie ani na kompie nie wyświetla :/

0

Jest tutaj może spec od telefonów? Mam problem ze swoim LG L9. Wymieniłem gniazdo ładowania, pochodził kilka dni dobrze i potem przestał łączyć się z komputerem. Jedyne co działa to ładowanie. Mógłby mi ktoś pomóc? :D

2

Przydałoby się Peszko kupić, bo on setek nie marnuje xD.

Tak wiem to już nie jest śmieszne :P

0

Miałem ten telefon i nikomu go nie polecam... nawet największemu wrogowi. 3 razy był na gwarancji bo dotyk padł i nie zrobili. Strasznie się mulił i wywalał aplikacje. Jedyne plusy to bateria bo trzymała minimum 2 dni i ekran nawet dobry ;)

0

w grudniu pisałem, że jak Enrique wygra CL to wszyscy będą go uwielbiać :D

0

"Zobaczycie wygra LM i bedziecie gadać jaki to on super fajny" a nie mówiłem? :)

3

23 maja- moje urodziny.. Mam nadzieje że dostanę prezent w postaci gola Xaviego :)

0

1 ;) z karnego w meczu z Elche ;)

1

Dlaczego obrona to MIT?

2

Popatrz, czy PSG gralo autobusem? Raczej nie i jakos wygralismy i bylo 1 miejsce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?