0

Jakbym nie byl po operacji to bym gral. A moj komentarz byl napisany dla "zabawy" ;)

0

W fifie ma bardzo fajne staty i gra podobnie jak Ibra :D

0

Koleś rozczytał co tam jest napisane i w paincie napisał to co tam zobaczył. Tak mi się wydaje ;p

0

jakimś cudem gdy miałem odgadnąć Ronaldo zaznaczyłem Leo Messi...

0

Mam od kilku lat same samsungi i wytrzymuja dlugo. Jedynie teraz mój Note 2 pękł gdy gralem w fife, ale to raczej z mojej winy :D

0

czyli nie wierzyc bratu :D

0

Ktoś wie w końcu co z Ronaldo? Brat teraz przyszedl i powiedzial ze podobno 6 miesięcy ma pauzować :( nie przepadam za nim, ale szkoda go bardzo :/

3

Messi.

0

Koleżanka tez mówiła ze fajne wiec obejrzę :D dzięki za pomoc ;)

0

A wie ktoś coś może o filmie Więzień Labiryntu? Teraz się dowiedziałem ze takie coś jest i nie wiem czy fajne :D

0

Jakby chociaż Martino trenował Argentyne na mundialu :p

5

Najlepszego! :D

0

Matko Boska co tu się dzieje haha

2

Portland Timbers z 0-2 na 2-2 :D nawet fajny mecz :D

0

Tomb Raider mam zamiar kupić :D dzięki wszystkim za pomoc :)

0

Ooo dobry pomysł :D dzięki

0

No właśnie juz dosyć tego mam heh

0

Siemka ludzie :D jako, że jestem po artroskopii kolana (chyba dobrze napisalem), to będę siedział w domu i zanudzal. Wiec pytanie do Was jakie gry polecacie na PC i Xboxa One? Żeby jakoś zabić ten czas leżenia w łóżku :D

1

zapewne laptop? więc możliwe, że ruszy, ale nie na wysokich ;p

0

Dwoma pucharami :D

0

pokonali mistrza każdego kraju tylko w finale go nie pokonają :D

1

No jestem też na Xbox 360 ;D

2

uważałem* ;)

0

dzięki ;D

3

Ahh, celebracja w urodziny :D piękne zakończenie dnia :D

1

Noo :D kasę dostaje, zna najlepszych piłkarzy na swiecie, itd , żyć nie umierać ;D

2

Douglas ma 7 meczy ;D czyli na jeden mecz jeden puchar :D

1

Na pewno nie dla Bartry :D

1

w sumie duży ekran :p chyba wezmę note 2 dzieki za pomoc :D

0

Siemka, powiedzcie mi co lepiej kupić- galaxy s4 czy galaxy note 2 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?