messiiiiik
Dołączył/a: czerwiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakbym nie byl po operacji to bym gral. A moj komentarz byl napisany dla "zabawy" ;)
0
W fifie ma bardzo fajne staty i gra podobnie jak Ibra :D
0
Koleś rozczytał co tam jest napisane i w paincie napisał to co tam zobaczył. Tak mi się wydaje ;p
0
jakimś cudem gdy miałem odgadnąć Ronaldo zaznaczyłem Leo Messi...
0
Mam od kilku lat same samsungi i wytrzymuja dlugo. Jedynie teraz mój Note 2 pękł gdy gralem w fife, ale to raczej z mojej winy :D
0
czyli nie wierzyc bratu :D
0
Ktoś wie w końcu co z Ronaldo? Brat teraz przyszedl i powiedzial ze podobno 6 miesięcy ma pauzować :( nie przepadam za nim, ale szkoda go bardzo :/
3
Messi.
0
Koleżanka tez mówiła ze fajne wiec obejrzę :D dzięki za pomoc ;)
0
A wie ktoś coś może o filmie Więzień Labiryntu? Teraz się dowiedziałem ze takie coś jest i nie wiem czy fajne :D
0
Jakby chociaż Martino trenował Argentyne na mundialu :p
5
Najlepszego! :D
0
Matko Boska co tu się dzieje haha
2
Portland Timbers z 0-2 na 2-2 :D nawet fajny mecz :D
0
Tomb Raider mam zamiar kupić :D dzięki wszystkim za pomoc :)
0
Ooo dobry pomysł :D dzięki
0
No właśnie juz dosyć tego mam heh
0
Siemka ludzie :D jako, że jestem po artroskopii kolana (chyba dobrze napisalem), to będę siedział w domu i zanudzal. Wiec pytanie do Was jakie gry polecacie na PC i Xboxa One? Żeby jakoś zabić ten czas leżenia w łóżku :D
1
zapewne laptop? więc możliwe, że ruszy, ale nie na wysokich ;p
0
Dwoma pucharami :D
0
pokonali mistrza każdego kraju tylko w finale go nie pokonają :D
1
No jestem też na Xbox 360 ;D
2
uważałem* ;)
0
dzięki ;D
3
Ahh, celebracja w urodziny :D piękne zakończenie dnia :D
1
Noo :D kasę dostaje, zna najlepszych piłkarzy na swiecie, itd , żyć nie umierać ;D
2
Douglas ma 7 meczy ;D czyli na jeden mecz jeden puchar :D
1
Na pewno nie dla Bartry :D
1
w sumie duży ekran :p chyba wezmę note 2 dzieki za pomoc :D
0
Siemka, powiedzcie mi co lepiej kupić- galaxy s4 czy galaxy note 2 :D