2

co Ronaldo obchodzi jakaś złota piłka? On ma 3 a złota piłka ma tylko siebie

0

Piękne :D jedynie QA usunąć lub zmniejszyć i dla mnie idealne ;D

0

sprawdź kartę graficzną lub pamięć ram. Jeśli masz kilka kości RAM to wsadź tylko jedną i wtedy włącz kompa

0

Neymar w TOP 3... chociaż grał dużo gorzej od Suareza, dziwne heh

0

The Walking Dead oba sezony. Świetna gra właśnie ukończyłem drugi sezon ;)

0

Godin?

0

Coś mi się wydaje ze jutro lub pojutrze ale pewien nie jestem ;)

0

tam właśnie pobierałem i nie chce działać :/

0

Ma ktoś z Was może spolszczenie do The Walking dead sezon 2 epizod 2? 2 godziny szukam działającego i ciągle mam po angielsku :/

0

Mogę zagrać ale trochę później ;)

1

galaxy note 2 polecam ;p najlepszy tel jaki posiadałem :D

7

tak zatrzymałą się transmisja nagle

0

tak byłem prawie pewny że on wygra a wygrał CR7

5

W 2013 roku w trójce był Ronaldo, Messi i Ribery, który zdobył Tryplet z Bayernem i wydaje mi się, że to on powinien dostać ZP ;) ale to tylko moje zdanie

0

25 sierpnia

0

galaxy note 2 polecam ;)

2

hej ludzie widzicie co się dzieje na rzeźnikach kartomanii na fb? jacyś idioci wrzucają zdjęcia obrażające Jana Pawła II...

4

Najlepszego Panowie ;D

0

I tak nie rozebralbym go bo nie mam takiego srubokreta... Dzieki za pomoc

0

a i jeszcze jedno teraz wyczytałem że na akcesoria gwarancja trwa 90 dni od daty zakupu a że zakupiona była w grudniu to mogę go rozkręcić...

0

niee ;) trzymałem go na spodenkach, i gdy straciłem bramkę zsunąłem go lekko na stronę kieszeni i szarpnąłem do góry zostawiając gałkę w środku... wie ktoś może co zrobić? dodam że gwarancje mam na wszystkie nieszczęśliwe wypadki itp :p

0

Siema, grając w fifę i tracąc bramkę zrobiłem gwałtowny ruch padem (XOne) i wyleciała lewa gałka... ktoś wie może jak ją włożyć, i czy po rozkręceniu nie stracę gwarancji na wszystko?

0

dobra zobaczyłem niżej i wiem o co chodzi... zwracam honor

0

chciałeś nabić polecenia kopiując swój komentarz? :D

0

No tym to mi zaimponował :D

1

piękne są te stroje :D

2

0

hah jakimś cudem tego nie odczytałem sorki ;D

0

spróbuj ustawić zgodność systemu z windows xp ;)

33

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?