messiiiiik
Dołączył/a: czerwiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
co Ronaldo obchodzi jakaś złota piłka? On ma 3 a złota piłka ma tylko siebie
0
Piękne :D jedynie QA usunąć lub zmniejszyć i dla mnie idealne ;D
0
sprawdź kartę graficzną lub pamięć ram. Jeśli masz kilka kości RAM to wsadź tylko jedną i wtedy włącz kompa
0
Neymar w TOP 3... chociaż grał dużo gorzej od Suareza, dziwne heh
0
The Walking Dead oba sezony. Świetna gra właśnie ukończyłem drugi sezon ;)
0
Godin?
0
Coś mi się wydaje ze jutro lub pojutrze ale pewien nie jestem ;)
0
tam właśnie pobierałem i nie chce działać :/
0
Ma ktoś z Was może spolszczenie do The Walking dead sezon 2 epizod 2? 2 godziny szukam działającego i ciągle mam po angielsku :/
0
Mogę zagrać ale trochę później ;)
1
galaxy note 2 polecam ;p najlepszy tel jaki posiadałem :D
7
tak zatrzymałą się transmisja nagle
0
tak byłem prawie pewny że on wygra a wygrał CR7
5
W 2013 roku w trójce był Ronaldo, Messi i Ribery, który zdobył Tryplet z Bayernem i wydaje mi się, że to on powinien dostać ZP ;) ale to tylko moje zdanie
0
25 sierpnia
0
galaxy note 2 polecam ;)
2
hej ludzie widzicie co się dzieje na rzeźnikach kartomanii na fb? jacyś idioci wrzucają zdjęcia obrażające Jana Pawła II...
4
Najlepszego Panowie ;D
0
I tak nie rozebralbym go bo nie mam takiego srubokreta... Dzieki za pomoc
0
a i jeszcze jedno teraz wyczytałem że na akcesoria gwarancja trwa 90 dni od daty zakupu a że zakupiona była w grudniu to mogę go rozkręcić...
0
niee ;) trzymałem go na spodenkach, i gdy straciłem bramkę zsunąłem go lekko na stronę kieszeni i szarpnąłem do góry zostawiając gałkę w środku... wie ktoś może co zrobić? dodam że gwarancje mam na wszystkie nieszczęśliwe wypadki itp :p
0
Siema, grając w fifę i tracąc bramkę zrobiłem gwałtowny ruch padem (XOne) i wyleciała lewa gałka... ktoś wie może jak ją włożyć, i czy po rozkręceniu nie stracę gwarancji na wszystko?
0
dobra zobaczyłem niżej i wiem o co chodzi... zwracam honor
0
chciałeś nabić polecenia kopiując swój komentarz? :D
0
No tym to mi zaimponował :D
1
piękne są te stroje :D
2
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=2 powinno zaraz być ;)
0
hah jakimś cudem tego nie odczytałem sorki ;D
0
spróbuj ustawić zgodność systemu z windows xp ;)
33
https://imageshack.us/i/pmIMtAlej haha :D