2

Wesołych Świąt dla wszystkich kibiców i nie tylko :D

Tak przy okazji zapraszam Was na film z najlepszymi bramkami naszego magika- Andresa Iniesty ;)

1

11 i 13 najlepsze dla mnie były mimo że nie grałem w FUT. Teraz 17 podoba mi się, ale nie przebije tamtych ;)

1

sylwester z Andrzejem Dudą ;D

26

co ten Messi dzisiaj zrobił to jest niesamowite.. darłem się jak głupi przy tych dwóch rajdach, ale było warto ;D

8

no własnie chodzi o to, że my nawet grając tak słabo ich rozniesiemy

1

Ben Yederem nie grałem jeszcze to nie powiem ale Morata też niezłym dzikiem był ;D

0

z La Liga to Morata, Vela, Nani, z Włoskiej El Shaarawy, Parolo, Niang, Cuadrado
Nimi najlepiej mi się grało ;)

0

W styczniu jest druga

1

Zakończył karierę w wieku 27 lat, ponieważ miał kontuzje pleców

0

Jeśli komuś się dłuży to zapraszam do obejrzenia wszystkich bramek Leo Messiego z Realem ;) Oczywiście z Polskim komentarzem ;D


0

Artykuł był wczoraj dodany poszukaj a znajdziesz :p

0

ten link to już chyba każdy na pamięć zna ;D

0

Rewanż za 2 tygodnie jest chyba

0

Właśnie wiem a już chyba wszystkie takie ładniejsze wstawiłem do tego filmu ;D

0

Panowie i Panie. Znacie może jakieś ładne bramki Realu w meczach z Barcą? Niezbyt odległe, bo mam zamiar zrobić filmik z najładniejszymi bramkami w El Clasico z Polskim komentarzem, ale gdy chcę jakieś Realu znaleźć to odnajduje jedynie farfocle :/

0

no tak tak nie mówie o nowych ;)

0

Galaxy Note 3, Xperia Z1 Z2 Z3, Xiaomi Redmi Note 3

0

nowy xbox wychodzi dopiero pod koniec przyszłego roku a różnica będzie duża, bo chyba wszystkie gry będą w 60 fps i 4k

1

Komentarz z artykułu Ćwiąkały na temat złotej piłki? ;D

0

A do tego króla strzelców zdobył w sumie w grupie czyli w 2015 roku wiec nie wiem jak można to zaliczać :D

0

Dzięki panowie, właśnie oglądam mecz Barcy w końcu na TV :D

1

Siemka, czy jeśli dzisiaj bym zadzwonił do Cyfrowego Polsatu i zamówiłbym pakiet Eleven, to czy zdążyliby mi go odblokować przed derbami?

0

Jeszcze dopytam tego sprzedawcę i zobaczę czy można wziąć czy nie

0

Galaxy note 2 tak kupiłem i jest wszystko okej

0

Pisze do was jeszcze raz o tego xiaomi.
Sprzedawca napisał ze nie może wystawić na allegro ale daje mi 3 miesiące gwarancji i wysyłka za pobraniem. Także można go wziąć?

0

ale dobra poprosze o wystawienie na allegro

0

Jak już to tylko za pobraniem z OLX i sprzedawca daje mi 3 miesiące gwarancji

0

z Grudziądza na olx to może być? nie wiem, boje się trochę

0

Xiaomi Redmi Note 3 w idealnym stanie za 550zł to dobry zakup? Pytam bo nie wiem czy się opłaca

0

Zapraszam Was na mój kolejny film tym razem o powrocie Barcy na szczyt :) Mówcie co do poprawy, bo dopiero się uczę a chciałbym coś w wolnym czasie kreatywnego robić :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?