messiiiiik
Dołączył/a: czerwiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wesołych Świąt dla wszystkich kibiców i nie tylko :D
Tak przy okazji zapraszam Was na film z najlepszymi bramkami naszego magika- Andresa Iniesty ;)
1
11 i 13 najlepsze dla mnie były mimo że nie grałem w FUT. Teraz 17 podoba mi się, ale nie przebije tamtych ;)
1
sylwester z Andrzejem Dudą ;D
26
co ten Messi dzisiaj zrobił to jest niesamowite.. darłem się jak głupi przy tych dwóch rajdach, ale było warto ;D
8
no własnie chodzi o to, że my nawet grając tak słabo ich rozniesiemy
1
Ben Yederem nie grałem jeszcze to nie powiem ale Morata też niezłym dzikiem był ;D
0
z La Liga to Morata, Vela, Nani, z Włoskiej El Shaarawy, Parolo, Niang, Cuadrado
Nimi najlepiej mi się grało ;)
0
W styczniu jest druga
1
Zakończył karierę w wieku 27 lat, ponieważ miał kontuzje pleców
0
Jeśli komuś się dłuży to zapraszam do obejrzenia wszystkich bramek Leo Messiego z Realem ;) Oczywiście z Polskim komentarzem ;D
0
Artykuł był wczoraj dodany poszukaj a znajdziesz :p
0
ten link to już chyba każdy na pamięć zna ;D
0
Rewanż za 2 tygodnie jest chyba
0
Właśnie wiem a już chyba wszystkie takie ładniejsze wstawiłem do tego filmu ;D
0
Panowie i Panie. Znacie może jakieś ładne bramki Realu w meczach z Barcą? Niezbyt odległe, bo mam zamiar zrobić filmik z najładniejszymi bramkami w El Clasico z Polskim komentarzem, ale gdy chcę jakieś Realu znaleźć to odnajduje jedynie farfocle :/
0
no tak tak nie mówie o nowych ;)
0
Galaxy Note 3, Xperia Z1 Z2 Z3, Xiaomi Redmi Note 3
0
nowy xbox wychodzi dopiero pod koniec przyszłego roku a różnica będzie duża, bo chyba wszystkie gry będą w 60 fps i 4k
1
Komentarz z artykułu Ćwiąkały na temat złotej piłki? ;D
0
A do tego króla strzelców zdobył w sumie w grupie czyli w 2015 roku wiec nie wiem jak można to zaliczać :D
0
Dzięki panowie, właśnie oglądam mecz Barcy w końcu na TV :D
1
Siemka, czy jeśli dzisiaj bym zadzwonił do Cyfrowego Polsatu i zamówiłbym pakiet Eleven, to czy zdążyliby mi go odblokować przed derbami?
0
Jeszcze dopytam tego sprzedawcę i zobaczę czy można wziąć czy nie
0
Galaxy note 2 tak kupiłem i jest wszystko okej
0
Pisze do was jeszcze raz o tego xiaomi.
Sprzedawca napisał ze nie może wystawić na allegro ale daje mi 3 miesiące gwarancji i wysyłka za pobraniem. Także można go wziąć?
0
ale dobra poprosze o wystawienie na allegro
0
Jak już to tylko za pobraniem z OLX i sprzedawca daje mi 3 miesiące gwarancji
0
z Grudziądza na olx to może być? nie wiem, boje się trochę
0
Xiaomi Redmi Note 3 w idealnym stanie za 550zł to dobry zakup? Pytam bo nie wiem czy się opłaca
0
Zapraszam Was na mój kolejny film tym razem o powrocie Barcy na szczyt :) Mówcie co do poprawy, bo dopiero się uczę a chciałbym coś w wolnym czasie kreatywnego robić :D