messiiiiik
Dołączył/a: czerwiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakieś mocne horrory ktoś poleci?
0
Dancing Line, not not, geometry dash ;)
0
Potrafiłby ktoś wytłumaczyć jak wyznaczać parametry liczb zespolonych?
2
wystarczyło też by zaliczyli nam gola z Betisem ;p
1
http://footroll.pl/nacho-strzela-bramke-rzutu-wolnego-video/
To niezły wolny hehe
0
jebaniutki też bym takie chciał
0
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5244424.html trzymaj
0
pięćsetną bramkę strzelił i myślę że to dlatego taką zrobił ;D
0
drukarnia pieprzona... a na nas gadali na te karne z kapelusza, ciekawe jak będzie teraz... pewnie wszystko szybko ucichnie bo to wielki real heh
5
Zawsze 3, bardzo fajni bohaterowie i nie wiem jak mógłbym grać bez jednego z nich
0
Okej dzięki za pomoc
0
Wiecie moze czym skleić plastikowy błotnik w motorze? tak aby chociaż trochę trzymał i nie latał
0
Okej możesz wrzucić ;) dzięki
0
Technik Mechatronik hehe
0
A ja to technikum i takie rzeczy robią ;D
1
Moi nauczyciele jadą sobie do Czech i mamy wolne ;D
0
Ma ktoś linka do całego meczu z PSG z polskim komentarzem?
6
Wrócił z pierd**nięciem hehe
0
Okej będę pamiętał dzięki ;)
2
wpisz w google msvcp100.dll, pobierz plik i wrzuć do folderu z grą, Powinno chodzić
0
O takie coś mi chodziło ;D dzięki za pomoc ;D
0
A ta V jest jakaś gorsza?
0
Miał ktoś z Was hondę Civic V? Szukam jakiegoś taniego auta na początek z prawkiem
1
Szalałem po pokoju jak głupi hahah piękny mecz ;D
0
Pięknie pięknie pięknie :D
0
wszystkie wydatki jakie miałem mam w oryginale to dam im to i zobaczymy ;D dzięki Wam za pomoc
0
Tak zrobię tylko chciałem się zapytać czy jest jakaś szansa, że mi oddadzą tyle kasy
0
Siemka, w czerwcu miałem artroskopię kolana (szyli łąkotkę) i mam takie pytanie. Czy jeśli dołożę do papierów o odszkodowanie fakturę za ortezę (700zł kosztowała) to czy ubezpieczyciel może mi tą sumę zwrócić? Jestem ubezpieczony w szkole.
0
Yamaha XTZ 660, Suzuki DR 650
0
Na karcie graficznej nie powinno się oszczędzać ;)
Kupiłem jakieś pół roku używana radeon r9 270x 270x 2GB i do tej pory wszystko praktycznie rusza może nie na najwyższych ale chodziło. A no i dałem za nią 350zł więc szukaj okazji ;)