0

I odpadliśmy w 1/4 z Atlei ;))

0

Z appstore usunąć!

1

Mam na sprzedaż Seata Ibizę 2fl, 1.4 MPI, jeżdżący nie zgnity (za bardzo), jeszcze trochę pojeździć

0

Bronił bronił

0

Widzę mamy tutaj szpiega xd

0

Może jestem kickster?

42

większość to już raczej gruzy zajechane przez sebixów popisujących się przed pięknymi karynami na parkingu pod biedrą, ale tak poza tym spoko auto, w need for speed most wanted z 2005 fajnie się prowadziło

3

przystojny

1

Pobierz shell32.dll i wrzuć do katalogu z grą

3

nie istnieją laptopy do gier

0

Tego już nie pamiętam ale nie dużo

1

2 lata temu dostałem chyba 120 zł więc pewnie nie duży

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

8

Do wszystkich ocen powinien być dopisek "grali za krótko"

0

Dla mnie śmieszne jest gadanie, że Barca gra słabo a wygrywa prawie z każdym małym nakładem sił. Obrona jest siła w tym sezonie jak widać i tak trzeba trzymać.

0

Tak, teraz każdy na każdego może

3

Chyba nic innego nie znajdziesz. Mam xiaomi od listopada i polecam nie mam zamiaru go zmieniac. #siaomilepsze

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

2

Semedo na PO to dzik

2

Też macie takie problemy z internetem stacjonarnym z Orange?

1

Pokonali sociedad już to chyba nikt ich nie pokona

0

A wyślesz link na PW? Sprawdzę co to jak wrócę do domu

0

wylicytowałem dwa lata temu projektor za 300 zł i chodzi do dzisiaj. Jego minusem jest to że ma dosyć słabą rozdzielczość. Powiem, że nawet dobrze ogląda sie filmy na ścianie, ogólnie polecam

0

serio, jak używałem iphone to miałem myśli samobójcze co jakiś czas

0

Mam polecam, jeden z najlepszych jakie miałem, przebija iphone 6s plus

1

Futbin polecam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

paulinhooo dzik

0

I za chwile zawieszenie ze obraza sędziów

20

Piłkarze Barcelony zapomnieli, że gol to jeszcze nie bramka.


Znalezione w internetach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?