messiiiiik
Dołączył/a: czerwiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@YoungTalents możliwe że było coś takiego, ale bardziej graliśmy w jakieś różne rodzaje tego berka takie czasem bez sensu jak np przechodzenie między nogami albo robienie mostku jak się kogoś zlapalo :p
Kiedyś pamiętam w 5 klasie chyba dach nam robili A jeden pracownik postawił malucha na luzie I bez ręcznego na placu to z kolegami go pchalismy dopóki nauczycielki nas nie złapały xD był jakiś 5 dzień nowego roku szkolnego A my już z nagana zaczęliśmy
2
@YoungTalents my w sumie braliśmy te mleko, wylewalismy na górkę I robiliśmy ślizgawke w zimie. Chociaż kartony też fajnie strzelaly
0
jaka polecacie gierke na pc z dobra fabułą? siedze na l4 i nie ma co robić to może w coś sobie zagram
0
obejrzałem kolejny raz ten film
powiem wam lepszego piłkarza nasza ziemia nie widziała, mam bombę jestem po imprezie, ale to co ten chłopak nam dał to jest nie do pomyślenia. Trzymajmy kciuki aby jutro zgwałcił cały Madryt i pokazał kto jest najlepszy w historii
0
@4drian0 A no zachowanie fakt jak panienki
2
@4drian0 Suarez, uwielbiam tego chłopa, nawet jak na meczu pokazuje swój kunszt drewniactwa jakoś nie potrafię go skrytykować
1
@Naturopata a to dlaczego
0
@masakrator05 lektury szkolne to dno. Cieszę się że skończyłem naukę bo dłużej bym nie wytrzymal, wolę robotę niż ten syf
3
@IronSanHybrid woleje ma chłop opanowane do perfekcji
2
@Krzychu1010 założyliśmy właśnie klub w tym sezonie Piast Jazwina I siedzimy na przedostatnim miejscu w tabeli, ale przyjemność z grania dla drużyny, która samemu się zbudowalo jest niesamowita
26
@zawsze_barca dzięki takim ludziom jak Ty świat staje się lepszy!
0
@TheMefju braithwaite w fife 15 bodajże był przekotem I PLKDamian często go używał w swoich składach
3
Ter Stegen to chyba bardzo w głowę ucierpiał po tej bójce z Messim
1
@fcbheroes chyba siódmy
1
@Munio ja już 2 tygodnie wytrzymałem bez A zamierzam jeszcze kolejne dwa, ale wiem, że będzie ciężko
0
@Kuczek przecież napisałem że nie zdążyłem odebrać więc nie odebrałem;pppp
0
@Tomek54321 play
0
@Chwytliwy to troche blokowania bedzie bo co chwile inny dzwoni
0
Od wczoraj wieczorem dzwonią do mnie dziwne numery z Francji, ani jednego nie zdążyłem odebrać bo od razu się rozłączają. Ktoś wie o co chodzi?
0
@Mechanik o dzieki! zastanawiam się nad kupnem w przyszłości właśnie st220 i szukałem opinii o nim
0
@Mechanik mondeo mk3 3.0 V6 meba (?) tak sie nazywa?
0
@zmiter912576 w fifie został wybrany jako 12 zawodnik więc jednak poza top 10
0
@Misanthrope czyli nic nie straciłem
0
Jak grali nasi bo nie oglądałem?
2
@Grzybu i cyk zawodnik serie a 19/20
0
@Maniek9444 takie sytuacje są najgorsze, sam w pierwszej kolejce naszej pięknej b-klasy po reaktywacji naszego klubu zdobylem bardzo podobnego, bo piłka się ode mnie odbiła xD
1
czy to nie był czasem faul taki sam jak busiego? :)
1
@PanZagadka XD to jest na pierwszym miejscu w pętli na 4 godziny ustawione
0
zna ktoś jakieś fajne mixy piosenek na osiemnastke??
1
@Rysiu Ja mam tak że gdy wychodzę pokopac na bramkę to schodzi ze mnie cala zlosc, mogę się tak wyżyć I to jest cudowne