messiiiiik
Dołączył/a: czerwiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo XDD coraz lepsze te pomysły mają
0
@Kyman za 5-0 z Madrytem i za bramkę na 3-0 z Milanem po tej kontuzji uwielbiam chlopa
0
@abram3k ale jak go widzę w tym stroju to prezentacja Davida Villi mi się przypomina nie wiem czemu
1
Ten klub to ściek
4
@Statistics jednak wydaje mi się że przy 4 LM miał udział gdyż wystąpił w 6 meczach tak jak pokazuje transfermarkt w sezonie 05/06
1
@BigDaglas spróbuj na całą noc do ładowarki ale oryginalnej go podłączyć, kiedyś w Xiaomi tak miałem i pomogło
0
@MaŁolat oj fakt nie zauważyłem że rocznik też ważny
0
@Baaarca95 jakąś audi z V6 pod maską żeby to fajnie w miarę jechało
0
@Xwowrak audi gdyż mają zajebista funkcje kierunkowskazów
4
@MadafakinGuy mieliście GTA w szkole na kompach?? U mnie saper to był max w co pozwalali zagrać
1
@Robertbarca34 po zmieszaniu z alkoholem dopiero coś odczuwam
0
@SzalenstwoBarcy nie noga griezmanna nagle zmienila sie w noge obroncy i to on strzelil
1
@Gosciuu strzelam że zakupie ps4 a potem tego Xboxa nawet nie pamiętam jak się nazywa
0
@DaPi 17 procent wystrzelalem chyba najwięcej z klasy
2
@damianex10 36 z Polaka, 60 z Anglika, 39 z matmy XD poszedłem sobie tak o napisać i zdałem
0
@msmsms syntetyki, skórzane zawsze mi się szybko rozwalały
1
@sebasek99 chodzilem kiedys w rurkach i upolowałem dzika, ale seatem ibizą więc nie wiem czy się liczy :///
0
@DaPi nie chce nic mówić, ale: https://www.spidersweb.pl/2020/04/red-dead-redemption-2-xbox-game-pass.html
0
@Valverde_In Karolek
1
@PatrykBarcelona dobrze że mam pole obok boiska mamy gdzie uciekać jak będzie nas powyżej 6
0
@Mroziu ten to tylko z opowieści słyszałem, mały byłem i nawet kanalow z meczami nie miałem
2
Oglądam sobie skróty meczów Barcy z sezonu 10/11 i chyba najlepiej się ich wtedy oglądało. A waszym zdaniem który sezon był najprzyjemniejszy dla oka? Strzelam że wszystkie za Guardioli :ppp
0
@Barca1992 w mieście jeszcze mogą się sprawdzić, ale tak jak u mnie na wiosce to całkowicie nie ma sensu
3
Jak myślicie kiedy będą mogły się odbyć pierwsze wioskowe melanże? Bo nie powiem stęskniłem się za tym
0
@MichalZZZ Piast Jaźwina!!!
0
@FranzMaurer ja tych kotów nienawidzę za to że mi fotele w aucie uje****
2
@ptrx za kibiców np
2
Cicho na tym Anfield jakby Liverpool przegrał.... A nie czekaj
0
@ArdoFCB ja tam zamówiłem cały zestaw I nie narzekalem. Może też byc komputronik wydaje mi sie ze oni tez składają
2
@IAmLegend żadne media experty itp. Na morele napisz to sami ci złoża