1

@BarcaInfo XDD coraz lepsze te pomysły mają

0

@Kyman za 5-0 z Madrytem i za bramkę na 3-0 z Milanem po tej kontuzji uwielbiam chlopa

0

@abram3k ale jak go widzę w tym stroju to prezentacja Davida Villi mi się przypomina nie wiem czemu

1

Ten klub to ściek

4

@Statistics jednak wydaje mi się że przy 4 LM miał udział gdyż wystąpił w 6 meczach tak jak pokazuje transfermarkt w sezonie 05/06

1

@BigDaglas spróbuj na całą noc do ładowarki ale oryginalnej go podłączyć, kiedyś w Xiaomi tak miałem i pomogło

0

@MaŁolat oj fakt nie zauważyłem że rocznik też ważny

0

@Baaarca95 jakąś audi z V6 pod maską żeby to fajnie w miarę jechało

0

@Xwowrak audi gdyż mają zajebista funkcje kierunkowskazów

4

@MadafakinGuy mieliście GTA w szkole na kompach?? U mnie saper to był max w co pozwalali zagrać

1

@Robertbarca34 po zmieszaniu z alkoholem dopiero coś odczuwam

0

@SzalenstwoBarcy nie noga griezmanna nagle zmienila sie w noge obroncy i to on strzelil

1

@Gosciuu strzelam że zakupie ps4 a potem tego Xboxa nawet nie pamiętam jak się nazywa

0

@DaPi 17 procent wystrzelalem chyba najwięcej z klasy

2

@damianex10 36 z Polaka, 60 z Anglika, 39 z matmy XD poszedłem sobie tak o napisać i zdałem

0

@msmsms syntetyki, skórzane zawsze mi się szybko rozwalały

1

@sebasek99 chodzilem kiedys w rurkach i upolowałem dzika, ale seatem ibizą więc nie wiem czy się liczy :///

0

@Valverde_In Karolek

1

@PatrykBarcelona dobrze że mam pole obok boiska mamy gdzie uciekać jak będzie nas powyżej 6

0

@Mroziu ten to tylko z opowieści słyszałem, mały byłem i nawet kanalow z meczami nie miałem

2

Oglądam sobie skróty meczów Barcy z sezonu 10/11 i chyba najlepiej się ich wtedy oglądało. A waszym zdaniem który sezon był najprzyjemniejszy dla oka? Strzelam że wszystkie za Guardioli :ppp

0

@Barca1992 w mieście jeszcze mogą się sprawdzić, ale tak jak u mnie na wiosce to całkowicie nie ma sensu

3

Jak myślicie kiedy będą mogły się odbyć pierwsze wioskowe melanże? Bo nie powiem stęskniłem się za tym

0

@MichalZZZ Piast Jaźwina!!!

0

@FranzMaurer ja tych kotów nienawidzę za to że mi fotele w aucie uje****

2

@ptrx za kibiców np

2

Cicho na tym Anfield jakby Liverpool przegrał.... A nie czekaj

0

@ArdoFCB ja tam zamówiłem cały zestaw I nie narzekalem. Może też byc komputronik wydaje mi sie ze oni tez składają

2

@IAmLegend żadne media experty itp. Na morele napisz to sami ci złoża

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?