2

@MSN1998 ja bym przyciemnil nawet sam tył, niby nic a fajny efekt daje przy każdym chyba kolorze nadwozia

0

@lukaszbrk oj faktycznie!! Jeszcze bym przegapił XD

22

Powiem wam od klasyku w niedziele wiele będzie zależeć. Już się nie mogę doczekać tego meczu bo znowu emocje mi rosną tydzień wcześniej!! Byleby jutro zdobyć 3 pkt i lecimy podbić Madryt

1

@Alanooo a8 d3 4.2 benzyna, żadnego diesela bo gnojowica na pole i nie mógłbym słuchać klekotu w tak wspaniałym aucie

1

@Krzychu1010 do końca, jeden z lepszych seriali a według mnie najlepszy

0

jakie polecacie horrory/thrillery na netfixie?

2

@Chaoss XD zaśmiałem się aż

0

@hefaj6 coraz ciekawsze pytania tu widzę XD

16

@Bobo25 niby czemu miałby to zrobić

1

@FafitFCB nawet z tym nie ma co dyskutować

0

@Matheo1899 znam taki sposób że check zniknie na zawsze. Wyjmij żarówkę z licznika

0

@paweldunajecfcb potrzebuje zeszyt z bogiem na okładce? :D na Allegro proponuje szukać

0

@jeyx77x a nie przypadkiem ansu?

3

@ShawnC otóż też wygrał ligę mistrzów i ligę hiszpańska np

23

@mikokarla busi ostatnio bardzo przyzwoicie wedlug mnie grał

0

@halfnolife na olx szukaj tam czasem są fajne okazje tylko też mogą szybko zniknąć. Jeszcze allegro lokalnie polecam i licytacje różne

0

@Rewolucja123 a pierwszy to jaki?

0

@daniel32778 no tutaj taka se i ogólnie też w sumie tak dupy nie urywa ale jakby była ze mną na jakimś melanżu to chętnie bym podszedł

0

@Kwiatek67 a ja bym ją upił ;))))))

0

@tomek8756 a czy te okulary są szybkie?

0

@czar007 XDD ale się zesraliscie co niektórzy. Ciekawiła mnie reakcja ludzi

31

Jedyny Niemiec którego szanuje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Zip ale psychol... Powinna dawno gryźć ziemię

0

@Zip wiadomo co zrobiła?

0

@tristan87 to mi w ku*we wystarczy dziękuję za te opisy. Wasze zdrowie!

0

Jak zagrała dziś Barca? Nie dałem rady oglądać jakby ktoś mógł opisać przebieg mniej więcej

0

@deyna2018 właśnie pierwszy tydzień odwyku mija, jeszcze kilka i będe szczęśliwy. Ewentualnie wszywka

1

@Nocturno dałem sobie wyzwanie żeby nie pić nic a nic od września do listopada 2019, czułem się trochę lepiej i na boisku widać było różnice, bo potrafiłem wybiegać za każdym razem 90 min i w miarę dobrze grać. W tym sezonie za to nie zrobilem takiej przerwy i wyglądałem trochę jak trincao, ale nie wiem czy to przez alkohol XD

5

@th@les chyba nawet widze to podanie do villi na 4-0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?