messiiiiik
Dołączył/a: czerwiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MSN1998 ja bym przyciemnil nawet sam tył, niby nic a fajny efekt daje przy każdym chyba kolorze nadwozia
0
@lukaszbrk oj faktycznie!! Jeszcze bym przegapił XD
22
Powiem wam od klasyku w niedziele wiele będzie zależeć. Już się nie mogę doczekać tego meczu bo znowu emocje mi rosną tydzień wcześniej!! Byleby jutro zdobyć 3 pkt i lecimy podbić Madryt
1
@Alanooo a8 d3 4.2 benzyna, żadnego diesela bo gnojowica na pole i nie mógłbym słuchać klekotu w tak wspaniałym aucie
1
@Krzychu1010 do końca, jeden z lepszych seriali a według mnie najlepszy
0
jakie polecacie horrory/thrillery na netfixie?
2
@Chaoss XD zaśmiałem się aż
0
@hefaj6 coraz ciekawsze pytania tu widzę XD
16
@Bobo25 niby czemu miałby to zrobić
1
@FafitFCB nawet z tym nie ma co dyskutować
0
@Matheo1899 znam taki sposób że check zniknie na zawsze. Wyjmij żarówkę z licznika
0
@paweldunajecfcb potrzebuje zeszyt z bogiem na okładce? :D na Allegro proponuje szukać
0
@jeyx77x a nie przypadkiem ansu?
3
@ShawnC otóż też wygrał ligę mistrzów i ligę hiszpańska np
23
@mikokarla busi ostatnio bardzo przyzwoicie wedlug mnie grał
0
@halfnolife na olx szukaj tam czasem są fajne okazje tylko też mogą szybko zniknąć. Jeszcze allegro lokalnie polecam i licytacje różne
0
@Rewolucja123 a pierwszy to jaki?
0
@daniel32778 no tutaj taka se i ogólnie też w sumie tak dupy nie urywa ale jakby była ze mną na jakimś melanżu to chętnie bym podszedł
0
@Kwiatek67 a ja bym ją upił ;))))))
0
@tomek8756 a czy te okulary są szybkie?
0
@czar007 XDD ale się zesraliscie co niektórzy. Ciekawiła mnie reakcja ludzi
31
Jedyny Niemiec którego szanuje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Zip ale psychol... Powinna dawno gryźć ziemię
0
@Zip wiadomo co zrobiła?
0
@tristan87 to mi w ku*we wystarczy dziękuję za te opisy. Wasze zdrowie!
0
Jak zagrała dziś Barca? Nie dałem rady oglądać jakby ktoś mógł opisać przebieg mniej więcej
0
@deyna2018 właśnie pierwszy tydzień odwyku mija, jeszcze kilka i będe szczęśliwy. Ewentualnie wszywka
1
@Nocturno dałem sobie wyzwanie żeby nie pić nic a nic od września do listopada 2019, czułem się trochę lepiej i na boisku widać było różnice, bo potrafiłem wybiegać za każdym razem 90 min i w miarę dobrze grać. W tym sezonie za to nie zrobilem takiej przerwy i wyglądałem trochę jak trincao, ale nie wiem czy to przez alkohol XD
5
@th@les chyba nawet widze to podanie do villi na 4-0