messiiiiik
Dołączył/a: czerwiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Knut no już nie gra
0
@bartekvisca może od wody, intercoolera. Trochę mało info, jakbyś zdjęcie gdzieś wrzucił może byłoby łatwiej
0
Jakie białko polecacie na siłownie jako pierwsze?
0
@FCB_dimiC rdza to właśnie mniejszy problem bo w tym siedzę troszkę z ojcem, bardziej się przejmuje tym zawieszeniem
0
@FCB_dimiC wady to zawieszenie pompowane głównie i rdza ale czy coś się nie posypie więcej to też nie wiadomo
0
Co sądzicie o Mercedesie w220 3.2cdi? Mam do kupienia okazjonalnie i się zastanawiam nad tym mocno, wiem jakie ma wady ale jestem w stanie sam wszystko w nim ogarnąć
1
@ShawnC o a to dlaczego? Co ci się nie podobało
0
@MesQueUnClub_87 dzięki panowie coś przetestuje, ale pierwszy i ostatni raz taki melanż sobie zrobiłem. Dość tego syfu
0
Co polecacie na zatrucie alkoholowe? Męczy mnie od wczoraj nic jeśc nie mogę czuję się jak zwłoki.
7
@Arden kiedyś go oglądałem cały czas, teraz rzadziej, fajnie nagrywał. Przykro się zrobiło jak rano dostałem info od brata że prawdopodobnie nie żyje a chwilę później zaczęło się to potwierdzać. Niech spoczywa w pokoju
0
@Hogart jak nie zasłużył? XD wybiega gosciu sam na sam araujo daje pretekst do faulu ten upada wiec oczywiste czerwo. Mógł go puścić byłoby 1-1 i graliby może nieobsrani jak przez reszte meczu
0
Ma ktoś skrót z 4:0 na Bernabeu z polskim komentarzem?
0
@Herbert przecież wybił z linii i wtedy gwizdnął
1
@macio_944 chciałbym to przejść jeszcze raz nie znając nic z fabuły, najlepsza gra w jaką grałem
0
Co sądzicie o otwarciu firmy ze specjalnością pracy na mecalacu?
0
Mam dziwny problem, chce założyć konto na Nationale Nederlanden i gdy wpisuje swój pesel to wyskakuje mi, że jest niepoprawny, spotkał się ktoś kiedyś z czymś takim? oczywiście wpisuje poprawny
0
@norbi77 a chciałeś to gowno dalej oglądać?
0
@regatta52 lewy niech mu trzaska za karę
10
@TR3YWAY bomba na banie konczymy balet
0
@ranger3120 pierd***sz
2
Kiedy cancelo będzie dostępny na meczyk?
2
@spacer koło 14 litrów jedynego słusznego paliwa jakim jest LPG
0
@PatrykBarca Valverde chyba tak z dupy zwolnili
0
@Transu96 mam Orange na wsi i żadnych problemów od dłuższego czasu, a kiedyś jak było po TP to wtedy strasznie go wywalało albo zwalniał
0
@LukaszFan jeśli to kod to zainstalujesz raczej na obu jeśli plyta to tylko na XSX (sam tak odwaliłem że mając XSS bez napędu kupiłem płytę i niestety ale musiałem kupić nowego xboxa XD)
1
Wiadomo czy de Jong wróci do gry po przerwie?
1
Takiego pazdzierzu nie widziałem dawno
1
@Medium można tez wyjąc przegub wyczyścić i nowego smaru dac
2
@Rewolucja123 na biegu zwalniam i potem na luz
0
@michal26 Świdnica 32 stopnie żyć się nie chce grzeje w opór