2

@Knut no już nie gra

0

@bartekvisca może od wody, intercoolera. Trochę mało info, jakbyś zdjęcie gdzieś wrzucił może byłoby łatwiej

0

Jakie białko polecacie na siłownie jako pierwsze?

0

@FCB_dimiC rdza to właśnie mniejszy problem bo w tym siedzę troszkę z ojcem, bardziej się przejmuje tym zawieszeniem

0

@FCB_dimiC wady to zawieszenie pompowane głównie i rdza ale czy coś się nie posypie więcej to też nie wiadomo

0

Co sądzicie o Mercedesie w220 3.2cdi? Mam do kupienia okazjonalnie i się zastanawiam nad tym mocno, wiem jakie ma wady ale jestem w stanie sam wszystko w nim ogarnąć

1

@ShawnC o a to dlaczego? Co ci się nie podobało

0

@MesQueUnClub_87 dzięki panowie coś przetestuje, ale pierwszy i ostatni raz taki melanż sobie zrobiłem. Dość tego syfu

0

Co polecacie na zatrucie alkoholowe? Męczy mnie od wczoraj nic jeśc nie mogę czuję się jak zwłoki.

7

@Arden kiedyś go oglądałem cały czas, teraz rzadziej, fajnie nagrywał. Przykro się zrobiło jak rano dostałem info od brata że prawdopodobnie nie żyje a chwilę później zaczęło się to potwierdzać. Niech spoczywa w pokoju

0

@Hogart jak nie zasłużył? XD wybiega gosciu sam na sam araujo daje pretekst do faulu ten upada wiec oczywiste czerwo. Mógł go puścić byłoby 1-1 i graliby może nieobsrani jak przez reszte meczu

0

Ma ktoś skrót z 4:0 na Bernabeu z polskim komentarzem?

0

@Herbert przecież wybił z linii i wtedy gwizdnął

1

@macio_944 chciałbym to przejść jeszcze raz nie znając nic z fabuły, najlepsza gra w jaką grałem

0

Co sądzicie o otwarciu firmy ze specjalnością pracy na mecalacu?

0

Mam dziwny problem, chce założyć konto na Nationale Nederlanden i gdy wpisuje swój pesel to wyskakuje mi, że jest niepoprawny, spotkał się ktoś kiedyś z czymś takim? oczywiście wpisuje poprawny

0

@norbi77 a chciałeś to gowno dalej oglądać?

0

@regatta52 lewy niech mu trzaska za karę

10

@TR3YWAY bomba na banie konczymy balet

0

@ranger3120 pierd***sz

2

Kiedy cancelo będzie dostępny na meczyk?

2

@spacer koło 14 litrów jedynego słusznego paliwa jakim jest LPG

0

@PatrykBarca Valverde chyba tak z dupy zwolnili

0

@Transu96 mam Orange na wsi i żadnych problemów od dłuższego czasu, a kiedyś jak było po TP to wtedy strasznie go wywalało albo zwalniał

0

@LukaszFan jeśli to kod to zainstalujesz raczej na obu jeśli plyta to tylko na XSX (sam tak odwaliłem że mając XSS bez napędu kupiłem płytę i niestety ale musiałem kupić nowego xboxa XD)

1

Wiadomo czy de Jong wróci do gry po przerwie?

1

Takiego pazdzierzu nie widziałem dawno

1

@Medium można tez wyjąc przegub wyczyścić i nowego smaru dac

2

@Rewolucja123 na biegu zwalniam i potem na luz

0

@michal26 Świdnica 32 stopnie żyć się nie chce grzeje w opór

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?