0

@Tom0VeB

to mam, wkreciło mi sie tak, że pobieram GTA Vice City

0

@KamQiX mogę wstawić fotkę jak on teraz wygląda to może będzie jeszcze większą reklamą:D

2

@ArdoFCB xiaomi redmi note 4x mialem 2 lata, piekne lata bo ten tel jest niezniszczalny. Ekran wylany, szybka potrzaskana a on chodził jakby nic mu się nigdy nie stało. cudo

0

@SHIBA 27tyś w rok a 10 km do szkoły miałem, nie mam pojecia jakim cudem tyle się nabiło

1

@Piotr,1985 z tego co mi się wydaje to ciężko będzie znaleźć kogoś kto wymieni sam dotyk, bo pamiętam że w samsungach chyba LCD był klejony z digitizerem I lepiej było cały ekran zmienić

3

@D44H kebab w bułce bez czerwonej kapusty i bez cebuli jest piękny do tego sos najostrzejszy I żyć nie umierać. A no i oczywiście wołowina bo inaczej to sensu nie ma

1

O kurrr no teraz to mi zaimponował naprawdę

0

@LuckyFCB jeszcze lewy obrońca i bedzie dobrze

0

@AmigoBlancos Barcelona jest dla mnie klubem marzeń. Liverpool wygra, ponieważ grają najlepsza piłkę przez cały sezon. Tottenham nie wygra. Kibicuje Barcy odkąd zagrałem w Fifę 07. Najlepszy trener to Guardiola. Mam szacunek do kibiców realu bo każdemu należy się wzajemny (chyba ze Ramos). Futbol to moja pasja ponieważ od małego dziecka zawsze piłkę miałem przy sobie. Nie chcę Griezmanna za te jego chore szopki no i według mnie nie jest wart 120mln. Z Realu na szacunek zasługuje Benzema, każdy z niego bekę cisnął a okazuje się drugim (?) Najlepszym strzelcem ligi w momencie gdy Real jest padaką. Alba irytuje mnie swoim zachowaniem na boisku typu symulki, jako piłkarz jest świetny. Valverde to trener, który był przez większość ludzi lubiany do czasu meczu z Liverpoolem, potem już każdy zapomniał jak wyciągnął klub z bagna w 2017, ale i tak sądzę, że powinien pożegnać się powoli z ławka, bo to co się wydarzyło ostatnio już lekko go chyba przerosło. Najlepszym obronca jest Van Dijk. Złota piłka wraca do Leo. Nie jest prosta grą. Nie sprawdziłbym się jako trener ponieważ jestem za miękki. Życie bez piłki byłoby pewnie inne gdyż zainteresowalbym się czymś innym.

0

bardziej owłosiona niż moja

0

ale wiesz chodzi mi coś typu hummer, CAT, ale czy warto tyle kasy wydawać na taki to nie wiem

0

Jaki polecacie pancerny smartfon? tak do 1500zł

1

Sądzę że to w sumie nic dziwnego

3

Jak dla mnie może zostać do końca kariery, to jaką gość daje energie na boisku jest nie do opisania

2

Umtiti bez porównania dla mnie

0

Ajax.

0

Jaaasne jak najbaardziej

0

Okej, dzieki

0

jakie polecacie telefony podobne do xiaomi redmi note 4x i też w podobnej cenie?

5

ja tam mam maturke za miesiac a akurat zaczynały nam sie powtórki więc troche słabo, że teraz dowalili ten strajk.

0

na fp canal+ na fb masz skrót po polsku

0

Pierwszych minut z Realem nawet nie wspominam bo wiem że słabo. Potem nie wiem jak Tobie ale mi podobała się jego gra. Z Interem to miał jeśli dobrze pamiętam kilkanaście minut i strzelił bramkę. Ogólnie wydaje mi się że jakby dostawał szansę to odpalilby się na dobre

0

Strzelił bramkę z Realem na 1-1 i ogoljie fajnie się wtedy prezentował. Więcej nie pamiętam ale wydaje mi się że miał ich mało na tamtej pozycji

0

a no prawe skrzydełko tak mi sie coś wydaje

3

bo nie kosztował 150 baniek://

0

Tylko benzyna, diesel do traktora i na pole!!!

18

Przed meczem z Łotwą Maciej Szczęsny wspomniał, że Wisła Płock ma dostać od Atalanty pieniądze po 5 występach Recy w kadrze. A jak dobrze wiemy trenerem drużyny z Płocka był... Jerzy Brzęczek. Ciekawe, ciekawe.

Kradzione z Awangardy Piłkarskiej.

0

nie wiem jak teraz jest, ale wydaje mi sie że albo bedziesz miał kartę sim w routerze włożoną albo tego pendriva całego do routera podpiętego. Coś takiego kiedyś dziadek miał, ale nie wiem czy dalej tak jest.

0

W ostatnich dwóch meczach nie widziałem xeby Messiemu kończyło się paliwo. Bardziej wyglądało na to, że mial jakie motorek w dupie i latal jak nigdy,:D

0

W 2015 też był

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?