messiiiiik
Dołączył/a: czerwiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no to niezła ta ikona xd nie przepadałem za nim od początku, to symulant i jak teraz widać agresor. Ikoną klubu może być Messi, Iniesta czy Busi, ale nie piłkarz, który jest tu 4 lata i odwala takie szopki.
3
że niby jaka?
0
nawet nie wiedziałem że cos odwalił jak to dodawałem xD
0
Znajomy miał operacje rok temu i chyba 9 miesiecy przerwy miał
0
Witam, posiadam Galaxy s6. Co jakis czas sam z siebie się restartuje. Wczesniej jak się zrestartował to od razu odpalał, ale teraz gdy tylko zapali się logo samsunga od razu się wyłącza.... wie ktos może o co chodzi?
2
oo la rambla z boku na głównej to sie szanuje ;D
2
on ma 34 lata i jest szklanką.. nie przyda się
0
powiesz im że przejsciówkę z molex na 6-pinowe
1
w sklepach komputerowych pokażesz im co potrzebujesz i dostaniesz przejsciówkę z zasilacza na 6 pinowe
0
A to do takich gier to bierz :p
0
Zależy też do czego chcesz jej używać
0
Będą pasowały, bierz Radeona
1
radeon r9 270x do 350zł znajdziesz
GTX 660 do 300zł znajdziesz
GTX 750 Ti do 450zł znajdziesz
Osobiście mam Radeona i nie narzekam. Wujek ma GTX 660 i też mówi że bardzo dobrze się sprawuje.
0
o własnie o to chodziło dzięki
0
chodzi mi bardziej o to żeby sprawdzać obciążenie w czasie grania
0
Panowie wiecie może jak nazywa się program w którym można sprawdzić obciążenie procesora, karty graficznej, pobór pamięci karty i RAM?
2
Lacazette ponad 500 meczy, 350 bramek i jakieś 150 asyst także dzik
0
akurat wszystkie gry chyba przeszedłem oprócz uncharted bo nie mam PS4 :/
0
polecicie jakąś grę z naprawdę fajną wciągającą fabułą?
6
on wygląda jak ahus taki youtuber haha
0
Da radę, mocny w miarę jest
0
to chyba retransmisja z tamtego presezonu
1
Co sądzicie o grze For Honor? Daje rade czy nie warto zwracać uwagi?
0
Powiem tak, zintegrowanej karty w nim nie ma, jak wypnę ram normalnie speaker piszczy, gdy podłącze to nie ma nawet takiego charakterystycznego piknięcia na początku. mogę podać specyfikację zasilacz itp jak chcesz
0
monitor pod innym kompem działa normalnie to samo karta graficzna
0
mam taki problem,
otóż komputer nie uruchamia monitora, komp sie odpala ale na monitorze nic nie ma. Wie ktoś co może się z nim dziać?
75
Podobno Lyon odrzucił ofertę Arsenalu za Lacazzete'a. Kanonierzy oferowali 50 milionów i Giroud.
Lyon chce 50 milionów
hehe
1
E.03 na 8 miałem i zdany :D powodzenia!
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
2
hehe ty śmieszku ;D