0

jakoś 2 tyg temu dwa klasyki pod rząd wygrane, wcześniej z Sevillą 6-1 i takie tam, ale tutaj pewnie wymaga się co 3 dni grania z takim City i wygrywania po 3-0

0

18 lat, na 2 miesiące Ford Scorpio 2.0 136km a potem Ibiza 1.4 mpi - złom, aktualnie mondeo mk3 1,8

1

valverde out.

7

Każdy puchar będzie sukcesem ale wygranie LM jeszcze większym

0

Właśnie kurde oglądałem ale że miałem bombr to za bardzo nie wiedzialrm co mogli podziałać Gaga ale GRATULACJE DLAIANNA

0

Jak zagrali nasi kochani piłkarze? Oglądałem mecz, ale jestem na osiemnastce i nie za bardzo mogłem dostrzec błędy w naszym wykonaniu.

2

"przepraszam za terminarz co w tym roku był..."

0

Jakiś chłopak dostał dom od dziadka, który zmarł i odkąd tam mieszka dzieją się dziwne rzeczy, które opisuje właśnie na tweeterze. I albo jakiś bardzo dobrze zrobiony fejk albo coś naprawdę tam się dzieje

0

https://mobile.twitter.com/gr3gory88

Co sądzicie o tej historii?

11

a na przykład druga połowa, w której Lyon nie miał chyba żadnej poważnej sytuacji, Barca grała pressingiem, odbierali piłkę na połowie Olympique i stwarzali okazje. A niedobre było wykończenie, które już ja sam mam lepsze w B-klasie ;)))

1

nie rozumiem wprowadzenia Coutinho za Dembele, który robił wiatr na swojej stronie. Nawet jeśli już Valverde chciał go zmienić to za kogokolwiek byleby nie za właśnie Cou, bo na niego już patrzeć się nieda. To że Malcom od meczu z Realem nie dostał szansy to także jest dla mnie chore.

0

12/13 wtedy jeszcze "TP" pozwoliło mi oglądać jak podwyższyli prędkość neta na mojej wiosce do 5 MBP/s

0

a ja robię dwójkę przed drugą połową

1

dzieki!! browarek Ci się należy, jutro zabiore sie za to i mam nadzieje, że sobie poradzie

0

o dzięki bardzo, silenty właśnie chodziły mi po głowie i chyba namówiłeś!

0

aaa zapomniałem dodać że tylko PC, a bloodborne jest na PS4 :///

0

model rozgrywki, ale horrory też możesz podać ;)

1

znacie jakieś gry podobne do resident evil 2 remake?

23

Fakt z Valencia nic nie pokazał oprócz dwóch bramek i uratowania remisu

1

to niech semedo teraz wrzuci jak mu dziurkę założył ;))

1

poprawnie? XD

1

ta scena jest najpiękniejsza jaką w życiu widziałem

24

poświęcisz właśnie w środę nawet 90 minut ;)))

1

Zaciekawił mnie Pan Valverde tym skladem. Zobaczymy czy zda egzamin

17

minął tydzień a przewidywany czas powrotu to 15 dni ;))))

0

Pozdrawiam cię z łóżka po osiemnastce kolegi ;))))))

1

Mam Yamahę XJ550 z 1983 chyba i naprawdę motor cudowny

2

przegrał dwa tygodnie temu z levante i dalej rotuje

4

a co miał pokazać jak podać mu nikt nie chciał xd

1

jasne, jak najbardziej można, ale polecam sobie redukować do dwójki, bo w razie jakby był jakiś samochód lecący na ciebie to możesz się tym uratować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?