0

Ile razy można ludziom mówić, że nie ma transmisji w polskiej TV? Co mecz takie samo pytanie przecież to dramat jakiś. Nawet w "tiki-tace" jest podane że nie transmitują, tak ciężko przeczytać?

5

ajjj nie zapomne jego asysty przy golu Messiego w półfinale LM 10/11 z Realem. Cudo

0

Kac kupa tylko a poza tym spokojnie bez większych problemów z głową

4

Ciekawi mnie jaka prędkość tam osiągnął

0

szczerze nie kupuj gotowców z allegro. Albo idź do jakiegoś komputronika i niech tam ci złożą do 2 tyś kompa, albo morele i tam sam sobie ogarnij co byś chciał mieć

0

ulubione XD oby to bait

1

nie wiedziałem nawet że takie coś jest Crisss

0

na cokolwiek byleby ipla odpaliła XD

0

ma ktoś kod?

0

ja nie mam ale mam kolege który ma

0

z całym szacunkiem ale na Munira nie da sie patrzeć

0

pocophone p1 polecam 1500 za nówke a parametry zbliżone do s9

0

kontuzja

0

Ja też tak właśnie myślę XD niemozliwe żeby takie bzdury na trzeźwo pisać

0

O dzięki trochę coś zaczynam ogarniać

0

Dzięki za pomoc XD

0

Wie ktoś o co chodzi a lekturze Ferdydurke? Przeczytałem kilka streszczeń, oglądałem filmiki i nic nie rozumiem

29

Biegał ze starym na plecach po stadionie

1

XD co ten Mou teraz dał to ja nie wiem

0

jakos pamiętam półfinał LM 10/11 własnie z Realem, gdy Messi objeżdżał ich od połowy boiska po czym strzelał bramkę to potrafił przekazać emocje

0

Vidal niech uważa na słowa bo bana wyłapie

2

jak znajdziesz pancerne 1.9 TDI to bedziesz tym jeździł do końca życie wsypując mu nawet piasek zamiast oleju. Jesli 1.6 w benzynie to może być troche mułowaty ale da rade jak na pierwsze. Odradzam 1,8T, bo turbina w nich to jest zagadka i jednym może pasć od razu a ktos inny zrobi miliard kilometrów. Roczniki nie wiem czy mają tam jakies znaczenie, możliwe że jedynie w wyposażeniu beda się czyms różnić. Jak na pierwsze auto polecam. Jak dla mnie wersja 5 drzwiowa wydaje się wygodniejsza

1

Intel.

2

Nie kompromituj się już gościu...

0

Przywalanie się na siłę i nic więcej.

1

I tak każdy wie o co chodzi jak powiesz na to Gran Derbi. No chyba że serio mieszkasz w Hiszpanii to mogą nie ogarnąć xd

68

Odpal sobie el clasico sprzed 10 lat a nawet 15 to usłyszysz, że wtedy też tak mówili i nikt się do tego nie przywalał. Teraz wszyscy mądrzy a wcześniej nikt na to nie zwracał uwagi xd śmieszne trochę

5

jeden sezon z kriszczjanu wystarczył

1

Orange to ogólnie są frajerzy i się nie nadają do niczego, też przedłużyliśmy umowę i zwiększyli nam prędkość do 80mbit ale co z tego jak internet wywala co najmniej 4 razy dziennie

0

dziewczynę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?