messiiiiik
Dołączył/a: czerwiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ile razy można ludziom mówić, że nie ma transmisji w polskiej TV? Co mecz takie samo pytanie przecież to dramat jakiś. Nawet w "tiki-tace" jest podane że nie transmitują, tak ciężko przeczytać?
5
ajjj nie zapomne jego asysty przy golu Messiego w półfinale LM 10/11 z Realem. Cudo
0
Kac kupa tylko a poza tym spokojnie bez większych problemów z głową
4
Ciekawi mnie jaka prędkość tam osiągnął
0
szczerze nie kupuj gotowców z allegro. Albo idź do jakiegoś komputronika i niech tam ci złożą do 2 tyś kompa, albo morele i tam sam sobie ogarnij co byś chciał mieć
0
ulubione XD oby to bait
1
nie wiedziałem nawet że takie coś jest Crisss
0
na cokolwiek byleby ipla odpaliła XD
0
ma ktoś kod?
0
ja nie mam ale mam kolege który ma
0
z całym szacunkiem ale na Munira nie da sie patrzeć
0
pocophone p1 polecam 1500 za nówke a parametry zbliżone do s9
0
kontuzja
0
Ja też tak właśnie myślę XD niemozliwe żeby takie bzdury na trzeźwo pisać
0
O dzięki trochę coś zaczynam ogarniać
0
Dzięki za pomoc XD
0
Wie ktoś o co chodzi a lekturze Ferdydurke? Przeczytałem kilka streszczeń, oglądałem filmiki i nic nie rozumiem
29
Biegał ze starym na plecach po stadionie
1
XD co ten Mou teraz dał to ja nie wiem
0
jakos pamiętam półfinał LM 10/11 własnie z Realem, gdy Messi objeżdżał ich od połowy boiska po czym strzelał bramkę to potrafił przekazać emocje
0
Vidal niech uważa na słowa bo bana wyłapie
2
jak znajdziesz pancerne 1.9 TDI to bedziesz tym jeździł do końca życie wsypując mu nawet piasek zamiast oleju. Jesli 1.6 w benzynie to może być troche mułowaty ale da rade jak na pierwsze. Odradzam 1,8T, bo turbina w nich to jest zagadka i jednym może pasć od razu a ktos inny zrobi miliard kilometrów. Roczniki nie wiem czy mają tam jakies znaczenie, możliwe że jedynie w wyposażeniu beda się czyms różnić. Jak na pierwsze auto polecam. Jak dla mnie wersja 5 drzwiowa wydaje się wygodniejsza
1
Intel.
2
Nie kompromituj się już gościu...
0
Przywalanie się na siłę i nic więcej.
1
I tak każdy wie o co chodzi jak powiesz na to Gran Derbi. No chyba że serio mieszkasz w Hiszpanii to mogą nie ogarnąć xd
68
Odpal sobie el clasico sprzed 10 lat a nawet 15 to usłyszysz, że wtedy też tak mówili i nikt się do tego nie przywalał. Teraz wszyscy mądrzy a wcześniej nikt na to nie zwracał uwagi xd śmieszne trochę
5
jeden sezon z kriszczjanu wystarczył
1
Orange to ogólnie są frajerzy i się nie nadają do niczego, też przedłużyliśmy umowę i zwiększyli nam prędkość do 80mbit ale co z tego jak internet wywala co najmniej 4 razy dziennie
0
dziewczynę?