messiiiiik
Dołączył/a: czerwiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
10 lat temu Real Zaragossa wygrał 6-1 z Realem odrabiajac 4 bramkowa stratę. Jeśli oni tak potrafili to my też powinniśmy ;D
0
być może ;D
A tak poważnie to czemu tak myślisz? Przez jeden tragiczny mecz? Przecież reszta sezonu w jego wykonaniu jest wspaniała to nie wiem czemu rozwód
5
je*nij sie w czajnik hehe Messi nigdy nie opuści Barcy
1
budujesz składy w zamian za paczki lub zawodników
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Nie lepiej było zrobić jakieś SBC? paczki byś dostał i one zazwyczaj się zwracają
0
Dzięki wam za pomoc ;D
0
A czyli nic się nie stanie jak tak bede byle czym czyścił?
0
Siemka zdjąłem szybkę ze swojego tel bo była cała pobita i sama się już odklejała i mam brud na samym wyświetlaczu. Ktoś wie jak można się go pozbyć?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Awans Celty tak mi się wydaje ;p
21
Włączyłem Real a tam skoki do basenu jednak
hehe
12
"Ramos główka brama i usmiech u zidana" hehe
0
No panowie 2 punkty jak na razie nam brakuje :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Najlepszego! ;D życze Ci i nam zwycięstwa dzisiaj i zdobycia wszystikich tytułów ;D
0
nawet mimo to to aparat by mi się przydał nawet do szkoły... wiesz co może z nim być?
0
Siemka, posiadam xperię z1 i nie działa mi aparat. Był już na wymianie i dalej nie działa. Dzisiaj chcąc zobaczyć Snapchata nagle się włączył ale od razu zaciął. Wiecie może co może się z nim dziać?
1
mam superlux hd 681 i są bardzo dobre
0
tzn planuje kupić ten socket, bo chciałbym na przyszłość pod rozbudowe mieć, a on w miarę nowy jest ;)
0
o dzięki chyba takiego złożę ;p
0
procesor, ram i zasilacz jakis a budżet to do 1300 zł
0
Panowie pomożecie z doborem czesci do komputera z płytą główną, która ma socket 1151?
1
miałem najnowszego ios jakiego dało sie chyba mieć i były jakieś tam małe przycięcia ale to tylko czasem, a aktualizowałem go w opcjach. Gdzieś była taka opcja, ale nie pamiętam już gdzie
0
właśnie po jakimś czasie coś mi się zaczynało kojarzyć, że kiedyś coś podobnego było ;D ale ta wersja też dobra ;D
77
Może było, ale nigdzie nie widziałem i mnie to rozwaliło ;D
"Każdy tak hejtuje tego Ronaldo , a ja dzięki niemu chodze i żyję pełnią życia.
Było ze mną bardzo słabo miałem wypadek samochodowy leżałem w szpitalu bez jakichkolwiek szans na odzyskanie władzy w nogach - kompletnie ich nie czułem. Dzień przed wyjściem ze szpitala poprosiłem siostrę o włączenie mi telewizora, bo akurat leciał jakiś tam mecz - pierwsze co zobaczyłem to płaczącego Ronaldo
Wstałem i wyłączyłem TV."
Ten kto to wymyślił jest mistrzem :D
0
miałem Handanovicia ale włąśnie zmieniłem go na Donnarume, bo strasznie łatwe piłki puszczał. Teraz mam Donnarume i szybko go nie zmienie
0
http://www.futhead.com/17/squads/3493234/ tym mi się cudownie gra, nie zmieniam go od 7 ligi polecam ;D
0
a nie mówiłem?