11

10 lat temu Real Zaragossa wygrał 6-1 z Realem odrabiajac 4 bramkowa stratę. Jeśli oni tak potrafili to my też powinniśmy ;D

0

być może ;D
A tak poważnie to czemu tak myślisz? Przez jeden tragiczny mecz? Przecież reszta sezonu w jego wykonaniu jest wspaniała to nie wiem czemu rozwód

5

je*nij sie w czajnik hehe Messi nigdy nie opuści Barcy

1

budujesz składy w zamian za paczki lub zawodników

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Nie lepiej było zrobić jakieś SBC? paczki byś dostał i one zazwyczaj się zwracają

0

Dzięki wam za pomoc ;D

0

A czyli nic się nie stanie jak tak bede byle czym czyścił?

0

Siemka zdjąłem szybkę ze swojego tel bo była cała pobita i sama się już odklejała i mam brud na samym wyświetlaczu. Ktoś wie jak można się go pozbyć?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Awans Celty tak mi się wydaje ;p

21

Włączyłem Real a tam skoki do basenu jednak

hehe

12

"Ramos główka brama i usmiech u zidana" hehe

0

No panowie 2 punkty jak na razie nam brakuje :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Najlepszego! ;D życze Ci i nam zwycięstwa dzisiaj i zdobycia wszystikich tytułów ;D

0

nawet mimo to to aparat by mi się przydał nawet do szkoły... wiesz co może z nim być?

0

Siemka, posiadam xperię z1 i nie działa mi aparat. Był już na wymianie i dalej nie działa. Dzisiaj chcąc zobaczyć Snapchata nagle się włączył ale od razu zaciął. Wiecie może co może się z nim dziać?

1

mam superlux hd 681 i są bardzo dobre

0

tzn planuje kupić ten socket, bo chciałbym na przyszłość pod rozbudowe mieć, a on w miarę nowy jest ;)

0

o dzięki chyba takiego złożę ;p

0

procesor, ram i zasilacz jakis a budżet to do 1300 zł

0

Panowie pomożecie z doborem czesci do komputera z płytą główną, która ma socket 1151?

1

miałem najnowszego ios jakiego dało sie chyba mieć i były jakieś tam małe przycięcia ale to tylko czasem, a aktualizowałem go w opcjach. Gdzieś była taka opcja, ale nie pamiętam już gdzie

0

właśnie po jakimś czasie coś mi się zaczynało kojarzyć, że kiedyś coś podobnego było ;D ale ta wersja też dobra ;D

77

Może było, ale nigdzie nie widziałem i mnie to rozwaliło ;D


"Każdy tak hejtuje tego Ronaldo , a ja dzięki niemu chodze i żyję pełnią życia.
Było ze mną bardzo słabo miałem wypadek samochodowy leżałem w szpitalu bez jakichkolwiek szans na odzyskanie władzy w nogach - kompletnie ich nie czułem. Dzień przed wyjściem ze szpitala poprosiłem siostrę o włączenie mi telewizora, bo akurat leciał jakiś tam mecz - pierwsze co zobaczyłem to płaczącego Ronaldo
Wstałem i wyłączyłem TV."

Ten kto to wymyślił jest mistrzem :D

0

miałem Handanovicia ale włąśnie zmieniłem go na Donnarume, bo strasznie łatwe piłki puszczał. Teraz mam Donnarume i szybko go nie zmienie

0

http://www.futhead.com/17/squads/3493234/ tym mi się cudownie gra, nie zmieniam go od 7 ligi polecam ;D

0

a nie mówiłem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?