0

na LG patrzyłem i parametry podobne do Note 3 a tańszy więc możliwe że własnie wezmę G3

0

wszystko takie kuszące że aż nie wiem co wybrać :D

0

to podaj jakiś model ;D

0

czy jeszcze xiaomi redmi note 3? ;D sam już nie wiem tyle do wyboru teraz mam

0

a coś jeszcze polecasz innego?

0

hahah no okej ;D

0

Co bardziej polecicie? Iphone 5s czy Galaxy Note 3?

0

Jeśli o telefon chodzi to zależy od modelu

0

United...

0

w sumie to wszystko możliwe ;D

0

no to może od razu pierwsi? ;P

2

no to jeszcze lepiej ;D

18

Podobno jeśli wygramy dzisiaj ze Słowenią, a jutro Hiszpania z Anglią to będziemy 13 w rankingu fifa :o

0

na pewno coś na ten mecz stworze ;D

0

Aaa to nawet nie wiedziałem

1

rozsyłajcie po znajomych chciałbym się dowiedzieć jak to wyszło ;D

Pierwszy taki filmik więc sorki za wszystkie niedokładności ;D

7



Witajcie wszyscy! Wczoraj siedziałem i nie miałem co robić więc zrobiłem filmik ze wszystkimi bramkami Leo z Realem z polskim komentarzem (z sezonu 09/10 nie mogłem znaleźć i jest bez komentarza) jakbyście mogli chwile poświęcić to zobaczcie i powiedzcie co poprawić itp ;)

0

Ma ktoś z was może bramkę Messiego z Realem z sezonu 08/09 z pierwszego meczu na Camp Nou z Polskim komentarzem? ;D

0

bo będzie miał Perfect Linka w fifie z Neymarem :D

5

troche proste :D ale z Ronaldo w kwiatkach to nawet śmiechłem :D

1

No tak i zapłacę 1000zł za przejściówkę przez samo logo apple ;D

8

Muzyka Cypisa wpada w ucho, ale wiadomo teksty to jedna wielka patola ;D

1

no spróbuję dzięki ;)

7

podobno już to zdementowali i kontuzja nie jest aż tak poważna na szczęscie

0

a Real nie ma jeszcze Atletico na wyjeździe? ;D

1

Neymar to powinien zasiąść na ławce na najbliższe mecze.. to co on gra to jest dramat szkoda strzępić ryja jak to mówią :/

0

No w końcuu coś grają!!!!!! :D

0

Jadę jadę. pierwszy raz w życiu na mecz jakiś :D

0

Dzięki panowie ;D na pewno niektóre z tych gier zobaczę ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?