messiiiiik
Dołączył/a: czerwiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na LG patrzyłem i parametry podobne do Note 3 a tańszy więc możliwe że własnie wezmę G3
0
wszystko takie kuszące że aż nie wiem co wybrać :D
0
to podaj jakiś model ;D
0
czy jeszcze xiaomi redmi note 3? ;D sam już nie wiem tyle do wyboru teraz mam
0
a coś jeszcze polecasz innego?
0
hahah no okej ;D
0
Co bardziej polecicie? Iphone 5s czy Galaxy Note 3?
0
Jeśli o telefon chodzi to zależy od modelu
0
United...
0
w sumie to wszystko możliwe ;D
0
no to może od razu pierwsi? ;P
2
no to jeszcze lepiej ;D
18
Podobno jeśli wygramy dzisiaj ze Słowenią, a jutro Hiszpania z Anglią to będziemy 13 w rankingu fifa :o
0
na pewno coś na ten mecz stworze ;D
0
Aaa to nawet nie wiedziałem
1
rozsyłajcie po znajomych chciałbym się dowiedzieć jak to wyszło ;D
Pierwszy taki filmik więc sorki za wszystkie niedokładności ;D
7
Witajcie wszyscy! Wczoraj siedziałem i nie miałem co robić więc zrobiłem filmik ze wszystkimi bramkami Leo z Realem z polskim komentarzem (z sezonu 09/10 nie mogłem znaleźć i jest bez komentarza) jakbyście mogli chwile poświęcić to zobaczcie i powiedzcie co poprawić itp ;)
0
Ma ktoś z was może bramkę Messiego z Realem z sezonu 08/09 z pierwszego meczu na Camp Nou z Polskim komentarzem? ;D
0
bo będzie miał Perfect Linka w fifie z Neymarem :D
5
troche proste :D ale z Ronaldo w kwiatkach to nawet śmiechłem :D
1
No tak i zapłacę 1000zł za przejściówkę przez samo logo apple ;D
8
Muzyka Cypisa wpada w ucho, ale wiadomo teksty to jedna wielka patola ;D
1
no spróbuję dzięki ;)
0
http://g02.a.alicdn.com/kf/HTB1PE60HVXXXXa.XVXXq6xXFXXX2/FREE-SHIPPING-10pcs-New-HDD-Connector-for-Dell-700M-font-b-HP-b-font-ZV5000-ZX5000.jpg
Wiecie może jak ta przejściówka się nazywa?
7
podobno już to zdementowali i kontuzja nie jest aż tak poważna na szczęscie
0
a Real nie ma jeszcze Atletico na wyjeździe? ;D
1
Neymar to powinien zasiąść na ławce na najbliższe mecze.. to co on gra to jest dramat szkoda strzępić ryja jak to mówią :/
0
No w końcuu coś grają!!!!!! :D
0
Jadę jadę. pierwszy raz w życiu na mecz jakiś :D
0
Dzięki panowie ;D na pewno niektóre z tych gier zobaczę ;D