1

Uu. Nie wiem czy spalonego nie było

1

I tak to się robi. Brawo Ferran! Brawo nasi

1

No. Prosiliśmy się o tą bramkę

0

@Kuchar hahahaha dobre xD

0

@D10SLEO rzeczywiście Gazda xD

0

@FCB24 no nie wiem, co jest gorsze. Lewy zagrał słabo, ale Ferran też póki co słabo. Co z tego, że dochodzi, jak i tak żadnej korzyści z tego nie mamy.

0

@D10SLEO poważnie to nie Chabiniak? To strasznie podobny głos ma do Chabiniaka xD

0

Jak według Chabiniaka pudłowanie Ferrana działa na jego korzyść w rywalizacji z Lewym, to ja pytań nie mam xD

Dochodzi do sytuacji, bo Albacete już nie broni tak sztywno.

0

@karci0 on nie myśli za bardzo, ale mało kto tak potrafi podać wrzutką, jak on.
Poza tym ma w nodze armatę z twierdzy Kłodzko

3

Roony: widzisz mię?

1

@MiGzi no on POTRAFI zagrać. Problem jest w głowie i to udowodnił wyjazdem do Izraela. Wszyscy to widzieliśmy tutaj. Zwyczajnie był elektryczny.

0

@karci0 super, jakbyśmy go na stałe sprowadzili. 30 baniek to promocja

3

No i Uruguayo!

Kurde. Fajnie jakby się odbudował, ale obawiam się o jego mental. Na Albacete, Getafe, czy inne Betisy - spoko. No, ale na Klasyki, czy na LM, to jednak wolę kogoś innego na ŚO :D

0

@kulek22 tym bardziej należy obniżyć oczekiwania. Przynajmniej w lutym. On ma odciążyć Kounde i Erica Garcię, a także Balde i Gerarda Martina.

3

Ja tylko przypomnę krytykantom Cancelo, że chłop dopiero co do klubu dołączył. Musi się jeszcze wdrożyć w schemat Flicka i Barcy. Gramy zupełnie inaczej niż za Xaviego

5

Czy teraz Joan Garcia po prostu wyszedł z piłką poza boisko w trakcie gry i z tego był różny? XD czy tylko mi się tak wydaje?

5

Wkurzają takie faule. Co tutaj niby miał zrobić Cancelo? Zagrał piłkę, a to Bernabeu mu stopę tam podłożył.

0

W przerwie Fermin z Bernala wejdzie IMO

1

@Filipem uprzedziłeś mnie o parę sekund haha

1

O. Teraz zauważyłem, że Eric bez maski xD

0

@RichardWinters o to mnie teraz zaskoczyłeś

0

@Arkon Urbański się jeszcze odbuduje. Problem w tym, że on nie ma napastnika z którym mógłby grać, a także LO. Legia ma duże braki i nic z tym nie zrobiono zimą. Gdzie napastnik, gdzie LO, gdzie jakaś solidna "10"?

0

@tbas niezrozumiały byłby dla mnie fakt dołączenia do Sinnera. Już prędzej do Igi

4

Będzie czerwo Hakimiego

0

@Encore haha niezła rodzinka

1

Haha mówiłem? Na takiej murawie KAPUSTKA musi świetnie grać :D

0

@Stinger_ nie wiem kto, ale chłop totalnie nic nie gra

0

@Safrani póki co największy

21

Murawa w Warszawie taka, że najlepiej powinien sobie radzić KAPUSTKA hehe xD

7

Rajović to jest największy flop transferowy tego lata xD masakra. Chłop nic nie gra @fart @Arkon @Safrani @FcPortoFan1999 @Stinger_ @mekston

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?