michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Uu. Nie wiem czy spalonego nie było
1
I tak to się robi. Brawo Ferran! Brawo nasi
1
No. Prosiliśmy się o tą bramkę
0
@Kuchar hahahaha dobre xD
0
@D10SLEO rzeczywiście Gazda xD
0
@FCB24 no nie wiem, co jest gorsze. Lewy zagrał słabo, ale Ferran też póki co słabo. Co z tego, że dochodzi, jak i tak żadnej korzyści z tego nie mamy.
0
@D10SLEO poważnie to nie Chabiniak? To strasznie podobny głos ma do Chabiniaka xD
0
Jak według Chabiniaka pudłowanie Ferrana działa na jego korzyść w rywalizacji z Lewym, to ja pytań nie mam xD
Dochodzi do sytuacji, bo Albacete już nie broni tak sztywno.
0
@karci0 on nie myśli za bardzo, ale mało kto tak potrafi podać wrzutką, jak on.
Poza tym ma w nodze armatę z twierdzy Kłodzko
3
Roony: widzisz mię?
1
@MiGzi no on POTRAFI zagrać. Problem jest w głowie i to udowodnił wyjazdem do Izraela. Wszyscy to widzieliśmy tutaj. Zwyczajnie był elektryczny.
0
@karci0 super, jakbyśmy go na stałe sprowadzili. 30 baniek to promocja
3
No i Uruguayo!
Kurde. Fajnie jakby się odbudował, ale obawiam się o jego mental. Na Albacete, Getafe, czy inne Betisy - spoko. No, ale na Klasyki, czy na LM, to jednak wolę kogoś innego na ŚO :D
0
@kulek22 tym bardziej należy obniżyć oczekiwania. Przynajmniej w lutym. On ma odciążyć Kounde i Erica Garcię, a także Balde i Gerarda Martina.
3
Ja tylko przypomnę krytykantom Cancelo, że chłop dopiero co do klubu dołączył. Musi się jeszcze wdrożyć w schemat Flicka i Barcy. Gramy zupełnie inaczej niż za Xaviego
5
Czy teraz Joan Garcia po prostu wyszedł z piłką poza boisko w trakcie gry i z tego był różny? XD czy tylko mi się tak wydaje?
5
Wkurzają takie faule. Co tutaj niby miał zrobić Cancelo? Zagrał piłkę, a to Bernabeu mu stopę tam podłożył.
0
W przerwie Fermin z Bernala wejdzie IMO
1
@Filipem uprzedziłeś mnie o parę sekund haha
1
O. Teraz zauważyłem, że Eric bez maski xD
0
@RichardWinters o to mnie teraz zaskoczyłeś
0
@Arkon Urbański się jeszcze odbuduje. Problem w tym, że on nie ma napastnika z którym mógłby grać, a także LO. Legia ma duże braki i nic z tym nie zrobiono zimą. Gdzie napastnik, gdzie LO, gdzie jakaś solidna "10"?
0
@tbas niezrozumiały byłby dla mnie fakt dołączenia do Sinnera. Już prędzej do Igi
4
Będzie czerwo Hakimiego
0
@Encore haha niezła rodzinka
1
Haha mówiłem? Na takiej murawie KAPUSTKA musi świetnie grać :D
0
@Stinger_ nie wiem kto, ale chłop totalnie nic nie gra
0
@Safrani póki co największy
21
Murawa w Warszawie taka, że najlepiej powinien sobie radzić KAPUSTKA hehe xD
7
Rajović to jest największy flop transferowy tego lata xD masakra. Chłop nic nie gra @fart @Arkon @Safrani @FcPortoFan1999 @Stinger_ @mekston