michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ myślałem, że jak rekordzista świata odpadł, to już raczej pewne miejsce mamy :)
Ale medal jest?
0
@tbas haha xD dobre xD
1
@Marusek jest nas co raz więcej :)
0
Czyżby było dzisiaj złoto?
0
@ShawnC ale ja mam piłkarza oceniać po jednym meczu? A ile meczów na De Jong ratował swoją grą? On gra bardzo dobrze i wiele dzieje się "w tle".
2
@Karol145 powiem Ci tak. Przeżywałem coś podobnego. Zresztą opisywałem to na tej grupie.
Co prawda nie rodzic, a mój Przyjaciel, który był moim rówieśnikiem.
Mnie najbardziej bolało to, że lekarze dochodzą do takiego momentu, gdy jest zbyt duże ryzyko operacji, to się jej nie podejmują. Nie wiem czemu. Wówczas snuliśmy tutaj teorie...
I to boli w tym wszystkim chyba najbardziej.
Nie wiem, co Ci mogę poradzić. Chyba nic. Może psycholog pomoże..
1
@FCB24 Yamal, Pedri, Raphinha. Mimo wszystko Lewy (choć wiadomo, to już nie ta forma, co kiedyś).
Nie ma Messiego. Tego nie da się zastąpić. No, ale jest mental. Uważam większy, niż wtedy
2
@macio_944 mów co chcesz, ale ja czuję vibe słynnej Remontady vs. PSG
1
@KrychaFCB to, że Ferran nie jest piłkarzem na pierwszy skład, to jest oczywiste. My potrzebujemy snajpera. Ferran w tym jest najsłabszy. On potrafi wyjść na pozycję, wyprzedzić rywala. Nie potrafi jednak wykorzystywać setek.
Lewy jednak jest tym gwarantem, ale ma problem, by wytrzymać tempo gry... I tak źle, i tak nie dobrze.
A De Jong jest świetnym piłkarzem, tylko zwyczajnie za dużo zarabia u nas.
2
@macio_944 dokładnie. Mnie to też śmieszy. Nagle sezon do dupy, nic nie wygramy xD a jeszcze wczoraj było parcie na tryplet hahahhaa
Pomijam, że to Atletico. Potrafią zagrać genialnie i fatalnie. Nie wiemy co się w następnym meczu wylosuje.
To jest Barca Flicka. Może już będzie Pedro i będzie Raphinha. To będzie zupełnie inna Barca. Będziemy cisnęli.
Nawet jak odpadniemy, to dalej się bijemy o LM i o mistrzostwo kraju
0
Mecz nie oglądałem i była to jak widać, wybitna decyzja z mojej strony. Najlepsza w tym roku chyba xD
0
Uuu...wędka Casado xD
1
@Pedri16Future co to w ogóle jest xDDD
1
@LeszekFCB no właśnie. Co ja z tym Salwadorem xD
Powodzonka Ziomuś :)
2
@LeszekFCB w sensie z tą babką z Salwadoru?
0
No to Fermin na LS, Olmo na ŚPO, Yamal na PS.
Lewy na środku. Innej opcji nie widzę
1
@BojanKriKicz to musiało się tak skończyć
1
@macio_944 no naprawdę. Jedyny dobry produkt
8
A końcu się wziąłem za serial Pitbul Vegi.
(Dotychczas tylko fragmenty widziałem i może z 3 odcinki).
Jezu, ależ to jest poziom! Takich seriali od lat nie było. Brutalny, sprawiający wrażenie autentyczności. Porusza wiele niezwykle ważnych tematów społecznych. No i w sumie trafnie opisuje tamte czasy i problemy z jakimi się spotykaliśmy.
Do tego naprawdę dobrze nakręcony i uwaga, oparty na faktach. Kojarzę wiele spraw, które poruszają.
@Kgorecki2500 @tomek8756 @macio_944
0
@Tasde ważne sprostowanie w sumie. Zmienia całkowicie kontekst
0
@zadafcb a dobra. Nie umiem czytać :((((
0
@tbas no właśnie. Mi się też tak wydaje, że jeden, ale ja się nie znam kompletnie na tym
0
To Holender jeszcze raz może jechać, a Polak nie?
0
@zadafcb a tutaj są dwa przejazdy? Myślałem, że tylko jeden i dzisiaj już poznamy medalistów
1
Dla nas to chyba dobrze, że Holendrowi Chińczyk przeszkodził, nie?
1
@bartekvisca na maxa oczywiście. Jedyne dla mnie istotne święto. Mama robi faworki. W piekarni nakupuję sobie pączków. Nie jem w tym dniu nic innego. Jem tylko tłusto i słodko
1
@FcPortoFan1999 no chyba, że właśnie będzie chciał poprawic. Lakers ogólnie mają słabą defensywę, ale dzisiaj, to jest dramat totalny. Wyłączam to gówno, bo tego się oglądać nie da. To nie ma nic wspólnego z koszykówka xD
Jakbym allstar game oglądał xD
0
@FcPortoFan1999 no na ostatnią nie wyjdzie bo dzisiaj tutaj będzie rzeź. Lakers grają kadrą B
1
Wembanyama 25 pkt w pierwszej kwarcie. W sumie w 7 minut to zrobił..
0
@Encore no na pewno xD
Puste trybuny dzisiaj będą jak nic