7

Chris Paul kończy karierę. No nie powiem. Trochę z zaskoczenia wzięło. Myślałem, że pogra jeszcze te półtora sezonu.

Wielki koszykarz. Jeden z najlepszych PG w historii tego sportu.
Bardzo go lubię.

@takisobiektos @Encore @fart

0

@BillyButcher a ile terenu zdobyli od początku wojny?

1

@Sysia11 wielokrotnie upadł, a także dwa skoki pomylił. W sensie np. zamiast 4 axla, zrobił pojedynczy xD

0

@gumaz poczekam na jakieś konkrety

3

No to Malinin się nie wygrzebie z tego

1

Japońca uratował program krótki...

2

@zadafcb czemu wprowadzasz w błąd? To nie był włoski łyżwiarz, tylko Kazach - Anatolij Dupodajew

0

@zadafcb dokładnie tak. Zobaczymy co będzie. Za 2-3 minuty startuje

0

No to Ilia Malinin ma łatwo o złoto. Musi tylko nie upaść.

@zadafcb @Stinger_

1

@Andi18 no wg mnie masz czołówkę - Jaga, Raków, Lech. Legia wypadła w tym sezonie i chyba nie da rady wrócić.

1

No to Francuz po medalu ma chyba tymi dwoma upadkami

1

@Hosh nie wiem komu kibicujesz, ale typuje, że Jaga/Lech.

Ja Legii delikatnie mówiąc nie lubię. Wiem jednak, jak istotne jest to, dla Ekstraklasy, by awansowali do europejskich pucharów. Niemniej ich nie lubię. Po ludzku.

Natomiast tutaj nie ma faulu na czerwoną. Patrzymy na to samo, ale co innego widzimy. Dla mnie tutaj jest spóźniony atak na piłkę, nie jakiś wielki impet, wycofywanie nogi. No i atak nie na postawną nogę. Mała szansa, by cokolwiek groźnego tutaj się wydarzyło. Ból oczywiście możliwy i prawdopodobny i tyle. Żółta słuszna.

1

Chodyna co setkę zmaślił xDDD
Wystarczyło podać do wychodzącego tam chyba Szymańskiego

0

@Gacu95 nie przesadzajmy. To nie jest wślizg w postawną nogę. Spoznil się. Na końcu cofał nogę. Nie było aż takiego impetu. Słuszna decyzja sędziego.

0

@BarcaFan17 no, ale dla mnie to też nie czerwona. Tutaj był obustronny wślizg. Żółta słuszna.

0

@FcPortoFan1999 no pewnie jakiś klub z Danii z dołu tabeli, albo inny klub w jakieś Szkocji

0

Ten Rajović powinien odejść z Legii. Gdziekolwiek. Colak wystarczy im, zwłaszcza, że pewnie za 2-3 tygodnie wraca Nsane, a świeżo kupili tego chłopa z Grodziska.

Ciekawe jak ten Papszun poukłada ten zespół. Chyba już na stałe przeszli na 3 obrońców.

No, ale jak on Chodyną będzie grał, to raczej daleko nie zajdzie xD

2

Ale teraz Amerykanin dowalił! Piękne wystąpienie. Szkoda tego zachwiania na początku. Niesamowita energia i sekwencje!

@zadafcb @Stinger_

0

@Roobo no i udokumentowane to bramką. Dobra. Czas na łyżwiarstwo. Akurat w przerwie.

0

@Roobo ale Legia ogólnie gra lepiej niż Gieksa

0

@zadafcb no chyba dopiero po przerwie puszczą. Jak coś, to na Maxie jest

5

Bardzo dobra akcja Legii.

No może ten remis z Arką ich pobudzi

0

No to czas oglądać łyżwiarstwo. W teorii najlepsi zostali, wraz z tym kosmitą Malininem na końcu

0

@ShawnC jak nigdy nie dał, jak literalnie ostatnie mecze (poza wczorajszym) ten spokój dawał.

0

@ShawnC no jakbym miał czas, by dokładnie przeanalizować, to bym spokojnie wymienił kilkanaście takich meczów.
Bardziej mi chodzi o sytuację, gdzie naprawdę bardzo dobrze gra i daje ten spokój w środku pola i dzięki temu wygrywamy mecz. Takich było naprawdę sporo.

0

@Stinger_ @kulek22 @zadafcb dzięki Panowie :)

Czyli potencjalnie 4 medale jeszcze (te 3 w łyżwiarstwie i może 1 w skokach). Więcej raczej nie będzie? Mówimy oczywiście o potencjale. W praktyce jak będzie chociaż 1 medal, to będzie super

0

Super, jakby chociaż to srebro było.

@Stinger_ Ty się orientujesz. Gdzie jeszcze jakieś nadzieje medalowe mamy? Zwłaszcza w tych nieoczywistych sportach.

0

No to Czech chyba wyprzedzi Polaka

2

@FcPortoFan1999 oby. Kibicuję im, bo muszą w Europie grać.

0

@Stinger_ no medal to już prawie pewny chyba. Jeśli prawdą jest, że z minuty na minutę co raz wolniejszy tor i w ogóle, że jest wolny, bo ciepło w sali. No to myślę, że jest szansa na złoto. Jaki procent dajesz na to?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?