0

@pluszek w tym biegu mi chodzi ..

0

No to Lech chyba ma w garści już ten mecz. Oby podwyższyli dosyć mocno, by rewanż był formalnościami

3

@Stinger_ no to jednak Amerykaniec nie pokazał nic wielkiego xD brawo dla Chińczyka.

0

@Stinger_ myślisz, że pokona Chińczyka?

1

@Safrani no np. aktualnie w Nowej Nadziei jest zakaz bycia w SSP. Nie wiem, jak jest w innych partiach. Pamiętaj, że mimo wszystko tam są ideolodzy.
Inna kwestia, że pojedynczy posłowie mogą się wyłamać.

0

No teraz to już przesadzili z tymi czasami xD @Stinger_

0

@Stinger_ no jak widzę, jak jedzie 11 para, to ja myślę, że tutaj nawet o top10 może być ciężko xD

3

Ło Panie xD
To Polak jednak bez szans całkowicie był xD giga czasy xD

@Stinger_ @gumaz

0

@Destroyer_of_Worlds będę leciał na dwa ekrany chyba, bo mimo wszystko LKE

0

@Safrani no wątpię w to, że zgodzą się na rządy z Kaczyńskim. Zobaczymy po 27.

0

@Stinger_ już Koreańczyko Węgier wyprzedził..
Szkoda, bo mocno tempo mu spadło.

0

@Stinger_ no i czy ten tor jest szybki, czy nie. Na 10000m się udało. Zobaczymy tutaj. Takie 3 miejsce byłoby mega, ale też myślę, bez wiedzy oczywiście, wyłącznie na przeczuciu, że skończy się na 8 miejscu

0

Kurde. Tak patrzę, że ten czas 1:45:37 nie aż taki zły. Tylko 2s. Gorszy od OR.

1

@gumaz bardzo dobre info.

Ogólnie Konfa zaczęła już odbijać do góry. Obronili się przed Brauniarzami...
I mówię. Jak rządzić z PiS, to bez Kaczyńskiego i jego sitwy.

0

@Stinger_ no zobaczymy. Póki co dobrze to wygląda, ale domyślam się, że z czasem będą tylko lepsi. Kto tam jest takim kozakiem? Na kogo uważać?

1

@Arkon dlatego, że zawsze gra bardzo młode dziewczyny. Ma fenonenalną urodę, właśnie taką dziewczęcą. Plus jest taka...no w zachowaniu trochę infantylna i cicha.

A ta druga to tylko w Pieprzyć Mickiewicza grała, ale serio, prześliczna dziewczyna. Zero wulgarności. Taka, co to zakochujesz się w niej w liceum
https://www.filmweb.pl/person/Wiktoria+Koprowska-3092876

0

@Stinger_ jest szansa na medal w 1500m polskiego Rosjanina?

3

@turhiay biedny Vini. Będzie musiał teraz poleżeć w swoim za dużym domu i wypłakać się w jedwabną poduszkę.

7



Jak ja widzę to cierpienie:
https://tiny.pl/vnypfn5kq

Wielce biedny Vinicius. Tak uciemiężony. Ma bardzo ciężko xD

1

@Arkon Byczkowska z 1670, a także ta, co gra Nel w Pieprzyć Mickiewicza.
Bardzo mi odpowiada ten typ urody. Delikatne, kobiece.

0

@mekston i git. RedBull też, jak dobrze rozumiem analogię.

1

@Stinger_ no wystarczy, że byłoby po 1 max 2 dobierań w drugim strzelaniu. Byłoby 3 miejsce. Norweżki i Niemki do pokonania były. Czeszki tym bardziej

0

@Gall no tak. Zgadzam się

3

No 6 miejsce. Najlepsze w historii IO. Tragedii nie ma. Niemniej - była szansa na medal dzisiaj. Strzelanie zawiodło trochę. Biegowo naprawdę super.

4

Znowu 3 dobierania xD

Ja pitole.
Strzelanie leżąc - 1 dobieranie.
Strzelanie stojąc - 11 dobierań!

No tak to się nie ma co pchać wyżej...

3

Gdyby dzisiaj tylko strzelano z pozycji leżąc, to byśmy mieli chyba złoto, albo przynajmniej srebro xDDD

0

@Gall w sensie? Nie rozumiem chyba xD

1

@Stinger_ no tak. Zdziwienie nie ma też u mnie

0

Medalu nie będzie na 95%

No, ale niech chociaz 5 miejsce...bezbłędne strzelanie jest tutaj możliwe, bo Sidorowicz chyba najlepiej strzela u nas.

0

@Gall niech się kochają. Nie mam nic przeciwko. Tylko wtedy, niech zrezygnuje z funkcji psychologa, bo to wbrew etyce całkowicie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?