michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Puścili na stracenie. Sukinsyny
0
Zupełnie na serio, to powinni już to anulować. Za dużo śniegu już nawaliło. Choćby na zeskoku. Ciężej wylądować, etc.
0
Warunki wietrzne świetne. Puszczać 2 przedskoczków i git by było. A tak czekają nie wiadomo na co
0
@AduŚ07 no to co? Za te od trenera nie powinien dostać.
0
@allien18 puścili przedskoczek przeciez
0
Dlaczego mu zaliczyli punkty za belkę, skoro nie osiągnął 133 metrów wymaganych?
0
@Arkon ale to nie jest kwestia UE czy Trump, tylko polski interes, czy unijny. Kto bardziej naciska tutaj?
0
@PatrychoO lato ma po prostu znacznie więcej zalet niż zima.
7
Wąsek skoczył na miarę możliwości. Nie można było od niego wymagać skoków na poziomie Tomasiaka, czy Nikaido. Miał nie zabrać nam szans na medal i to wykonał
3
@Arkon ja nie znam tematu. Serio. Starałem się od tego odciąć.
Jedyne co mogę napisać to to, że nie ufam z definicji UE, kiedy oferują nam jakiekolwiek pożyczki.
Zadam pytanie. Czy oni to forsują, czy my chcemy ich do tego przymusić?
To jest jak z bankiem. Jeśli Bank oferuje Ci zmienne raty, to walcz o stałe, bo stałe są wtedy dla Ciebie bardziej korzystne.
0
@lithotripter no to Chinka
0
@takisobiektos ani razu kleszcza nie złapałem xD alergii też nie mam. Gorąco to zaleta. Ja piję dużo wody, więc mi nie przeszkadza to
5
Kurła będzie chyba medal. Wąsek musi te 130+ metrów skoczyć. Jak skoczy, to będzie medal. Tomasiak da radę. O niego się nie boje.
1
@DTMisTheBest w czym jest piękna? Nic nie żyje. Smog od mieszkań ogrzewanych piecem, zimno, choroby, etc.
0
@Ryoumen zostaje tylko granie w darta w pubie i wracanie na chatę po 6 piwach
1
@MesQueUnClub_87 idealnie to opisałeś. Aż się rozmarzyłem :)
0
@Faro dokładnie. Zero motywacji do życia. Tylko na żniwiarza czekasz xD
0
@Ryoumen ja nawet między 0 a +30 wybrałbym to drugie. Tutaj nie ma porównania. Może przy 15 stopniach bym się zastanawiał.
20-32 stopnie to idealne do życia. Podałem 30, bo wtedy i nocą jest ciepło.
2
@maroon ja normalnie funkcjonuje. Jest cieplutko, słonko grzeje, piwko lepiej smakuje. Można pójść nad wodę, nie trzeba ubierać wieczorami bluzy, czy kurtki. I przeważnie w takiej temperaturze jest słońce.
1
@Faro Tylko to mnie podtrzymuje na duchu. Naprawdę człowiek po tych 32 latach zaczyna myśleć, by choć zima wyjeżdżać stąd w pizdu. Od listopada do lutego włącznie, nie da się tutaj żyć normalnie xD
0
@MesQueUnClub_87 no np. temat zawiły jest w tym, że nie ma złotego rozwiązania. Musi być rosnąca podaż, żeby jak najwięcej budować tych mieszkań. Tak samo musi być popyt, żeby tamtym pierwszym się opłacało. Rządy przez lata podejmowały złe decyzje (spieprzona totalnie sytuacja z dopłatami do kredytów. Do tego doszło oczywiście prawo lokatorskie, które jest barbarzyńskie dla właścicieli. Brak rejestru zarówno dla najemców, jak i wynajmujących.) Pierwsza dobra decyzja, to była jawność cen, wraz z całą historią ogłoszenia. Ukrócono wtedy praktyki zawyżania cen. Trochę to uzdrowiło rynek.
1
@Stinger_ dokładnie. Co miał Mateja? 10 razy większa krytyka. Zwłaszcza po słynnej drużynówce, co zrypał nam szanse na medal xD
48
Znowu sypie to białe gówno. Dajcie mi już 30 stopni i słoneczko z witaminką D...i ten ciepły wiaterek.
Nie wiem jak można woleć to coś na dworze od pełni lata xD
0
@gumaz mieszkalnictwo to jest jeden z bardziej zawiłych tematów..
To nie jest takie proste. Rozwiązania też nie są oczywiste
0
@Stinger_ można mieć. Kwestia podejścia do tematu. Wszystko w głowie siedzi.
0
@Stinger_ dokładnie xD
Dlatego wyczuwam 47 miejsce ten naszej pOlki
1
@Stinger_ dokładnie. W kwestii narciarstwa alpejskiego, to sami są sobie winni. Skoro Maryna daje radę, to reszta też powinna. Po prostu nie mamy dobrych narciarzy alpejskich i tyle
0
@Toretto no i jakie wyniki w PŚ ma ten Mistrz Polski.
To jest w ogóle śmieszne, jakie oburzenie to wywołuje. Tak samo w kwestii kobiet. Wybrali babkę, która gówno osiągnie w środę i zrobili to tylko dlatego, bo jej ojciec się spłakał w mediach.
Tak, to byśmy mieli mistrzynie Polski w Supergigancie. I coś może by zrobiła tam. A tak? Bez szans.
Nie zmienia to faktu, że w tym przypadku nie ma to znaczenia. U nas tylko Maryna jest, która i tak rzadko, za rzadko, jeździ.
0
@BorzyKrzys to jest ta ni to Amerykanka, ni to Japonka?
Widziałem na HBO bodaj materiały o "bohaterach igrzysk". O niej był pierwszy odcinek. Najbardziej oderwana ze wszystkich sportowców. Uważa się za niewiadomo kogo. Irytowała jak nie wiem. Życzę jej braku medali i by inni utarli jej nosa
2
@Adran360 to ja mialem koncepcje, by powstał turniej największych gwiazd z danej ligi i te ligi by grały między sobą xD
W sensie, że masz mecz np. best of La Liga vs. Best of Premier League. I masz składy złożone (w danej drużynie) z najlepszych w danej lidze. No i się biją.
Problem w tym, że i tak już jest tak dużo meczów i dokładać im kolejne, to bez sensu.
Ale show byłoby fajne.
Nawet by można było zrobić, że biorą udział tylko top8 lig, czy coś takiego. 2 grupy po 4 ligi i grają między sobą. Razem 3 mecze. Potem 2 wychodzą. Półfinał i finał. No, ale to dla piłkarzy 5 dodatkowych meczów w sezonie...