michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ wykrakałeś xD
2
Każda z naszych drugie strzelanie zawala. Co się dopchamy do czołówki, to lipa.
Masakra, jak to irytuje. A taka szansa była. Nawet jakby tylko 1 dobierały, to już by była pozycja medalowa..
0
No jak Jakieła będzie bezbłędna na drugim strzelaniu, to naprawdę będzie szansa na top6.
Przed nami słaba Bułgaria (w teorii) i takie sobie Czeszki. Realnie bijemy się o 5 miejsce.
3
@LeszekFCB współczuję..
A co do alko - ja akurat, jak to w Wielkim Poście, robię 40 dniowy detoks od alko
0
@Michael24 no szkoda wielka. Jakby tutaj była bezbłędna, to by było 20 sekund straty
1
Ależ szkoda tego strzelania! Ale nie jest źle. Tylko 41 sekund straty. Może się uda dojść do peletonu
0
Kamila Żuk bezbłędna! Ależ świetne info. Ona akurat dobrze biega dość. Jak powtórzy takie strzelanie, to może będzie dobrze.
1
Jakby było tylko 1 dobieranie, to by była bardzo duża szansa na 5-6 miejsce, a nawet szanse medalowe. A tak 50 sekund..
Co prawda Bułgarki mają tam tylko jedną świetną+ 2 słabe. My mamy 3 bardzo równe i naprawdę dobre biathlonistki. Najgorsza jest Mąka.
2
@gumaz a tak, niestety, nie będzie.
Miała jedno zadanie - dobrze strzelać. Zawaliła drugie strzelanie totalnie
3
Anna Mąka załatwiła nam już temat top6 w sztafecie.
Szkoda. Pozostałe 3 są na znacznie wyższym poziomie
2
@Stinger_ wybitna alpejka
0
@Stinger_ no na więcej nie było szans praktycznie. Za duża strata finalnie 8 i do medalu brakło jej pół sekundy
0
Moltzan zrobiła taki czas, że tutaj top10 może być na spokojnie
0
@Stinger_ dokładnie. Afera zrobiona i humor gituwa
0
@Ascend aaaa xD dobra. To myślałem, że to logo Ferrari było. Ślepy jestem haha
1
@macio_944 a trzeba powiedzieć, że to jeden z najlepszych hiszpańskich sędziów w historii
7
@Safrani no umieramy. I nic się nie zmieni :)
1
Sawicka prawie 6 sekund do liderki po 1 przejeździe i oczywiście brak awansu (49!) miejsce.
Nie no. Naprawdę dobrze, że pojechała ona, a nie mistrzyni Polski w Supergigancie. Aferę co zrobił jej ojciec, niewspółmierna do umiejętności.
Było to wręcz skandaliczne, jak mam być szczery. Uruchomili tym lawinę hejtu w stronę 19 latki.
@Stinger_
0
@Jackazz a odpaliłem się, bo jakoś tak mnie naszło xD przeglądałem Twittera xD
1
@Jackazz oczywiście, że ma kilka lat, bo Butler dawno nie gra w Miami, ale to nie ma znaczenia. Zachowanie Abramowicz się nie zmienia. Wszędzie jeździ ze Świątek i na wszystkich praktycznie wydarzeniach z nią jest...
4
@Gibbon_FCB już tam walić, czy lekarską, bo w sumie nie wiem, czy ona jest z zawodu lekarzem.
Natomiast na pewno nie jest to zdrowy układ, gdy taka psycholog spędza z nią tyle czasu prywatnie. Nikt tak nie robi, a już na pewno nie w świetle kamer, czy też by psycholog rządziła w gnieździe trenerskim. Do cholery TRENERSKIM.
Ona powinna tam być po to, by jej tłumaczyć jak ma sobie radzić w trudnych chwilach. Tymczasem widzimy, że Iga momentami zachowuje się jak dziecko.
Ona ma już 25 lat. Powinna wiedzieć jak ma się zachowywać. Jak się porówna to do Big3, czy nawet Sereny, to jest niebo a ziemia w kwestii dojrzałości mentalnej i to w tym samym wieku porównując. Tej klasy zawodniczka już powinna sobie sama radzić z pewnymi rzeczami.
6
@tbas nasz ulubiony temat.
Z racji tego, że się nie znam, to się wypowiem.
To nie jest etyczne. To nie jest zdrowe. Tak się nie zachowuje psycholog sportowy. On ma być w cieniu. On ma się zajmować tylko sferą psychiczną, mentalną zawodnika i tyle.
Tutaj mamy do czynienia już wręcz z rolą partnerki życiowej, a przynajmniej starszej siostry lub nawet matki.
Kulisy tenisowe zdradzają jasno, że tam jest jakiś chory układ (co widać zresztą), a sama Daria jest osobą na granicy despotyzmu. Bardzo zaborcza i nie znosi sprzeciwu. Efekty widzimy jak na dłoni. Iga się NIE rozwija. W żadnym aspekcie. Gorzej się porusza po korcie, serwis dalej szwankuje, mentalnie potrafi przegrać praktycznie w co drugim meczu. Słabiej wytrzymuje trudy spotkania i w dodatku jak nie grała finezyjnie od 2022, tak nadal nie gra. Wtedy chociaż była skuteczna.
Szkoda. Jedna osoba, a tyle mąci. Problem w tym, że bez niej Iga mogłaby grać jeszcze gorzej. Tego nie wiemy. Być może to jest max, co można z niej wyciągnąć.
Niemniej - irytuje to. Jak chcą być partnerkami życiowymi, niech sobie będą, ale IMO wtedy nie powinna być jej psychologiem, a ona jej "pacjetnką". I tyle w temacie.
@Encore @adi7adi8 @takisobiektos @Stinger_ @mekston @clyde
1
@FcPortoFan1999 poważnie aż 5 medali miałeś? Ja max 2-3. 4 totalnie się nie spodziewałem. Zwłaszcza w skokach 3. Może jeszcze 2 w łyżwiarstwie szybkim i tyle.
0
@Stinger_ być może za bardzo wierzę w Jagę. Uważam ją za poważny zespół..być może błędnie
1
@mekston stosując nomenklaturę F1, to jest to półtorej sekundy przewagi w Q3 nad drugim kierowcą :)
4
@DariaFCB @Gall już się swatki La Bambowe znalazły :D
0
@Stinger_ zremisowali u siebie z Torino, przegrali u siebie z...Cagliari. przegrali z Como w Copa Italia.
Mimo wszystko najpierw niech Fiorentina wyjdzie ze strefy spadkowej, to wtedy zobaczymy.
0
@Stinger_ ja tam myślę, że będą 2 wygrane xD gorzej za tydzień xD
1
@Stinger_ dzisiaj jakieś ogóry grają.
Piłka nożna zaczyna się w czwartek
1
@July_6_BcN no dokładnie tak jest. Wiadomo. Social Media też zrobiły swoje. Zryły umysł i dalej ryją i to od małego.
Kiedyś był taki stereotyp, że kobieta na pierwszym spotkaniu już planuje ślub.
A dzisiaj jest tak (półżartem), że chłop PRZED pierwszą randką już ma scenariusz co po ślubie, z rozwodem wliczając xD
No i tak. Też jest tak, że faceci nie chcą wyjść na tych nachalnych, czy też w ogóle mogą myśleć, że zaraz narażą się na śmieszność. Spotkałem się z takim podejściem (w sensie nie jeden ziomek tak mówił, że dzisiaj to w ogóle trzeba nie wiadomo jakie randki planować, bo inaczej kobieta wyśmieje). Dlatego uważam, że ten świat stanął na głowie xD