michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Toretto no i jakie wyniki w PŚ ma ten Mistrz Polski.
To jest w ogóle śmieszne, jakie oburzenie to wywołuje. Tak samo w kwestii kobiet. Wybrali babkę, która gówno osiągnie w środę i zrobili to tylko dlatego, bo jej ojciec się spłakał w mediach.
Tak, to byśmy mieli mistrzynie Polski w Supergigancie. I coś może by zrobiła tam. A tak? Bez szans.
Nie zmienia to faktu, że w tym przypadku nie ma to znaczenia. U nas tylko Maryna jest, która i tak rzadko, za rzadko, jeździ.
0
@BorzyKrzys to jest ta ni to Amerykanka, ni to Japonka?
Widziałem na HBO bodaj materiały o "bohaterach igrzysk". O niej był pierwszy odcinek. Najbardziej oderwana ze wszystkich sportowców. Uważa się za niewiadomo kogo. Irytowała jak nie wiem. Życzę jej braku medali i by inni utarli jej nosa
2
@Adran360 to ja mialem koncepcje, by powstał turniej największych gwiazd z danej ligi i te ligi by grały między sobą xD
W sensie, że masz mecz np. best of La Liga vs. Best of Premier League. I masz składy złożone (w danej drużynie) z najlepszych w danej lidze. No i się biją.
Problem w tym, że i tak już jest tak dużo meczów i dokładać im kolejne, to bez sensu.
Ale show byłoby fajne.
Nawet by można było zrobić, że biorą udział tylko top8 lig, czy coś takiego. 2 grupy po 4 ligi i grają między sobą. Razem 3 mecze. Potem 2 wychodzą. Półfinał i finał. No, ale to dla piłkarzy 5 dodatkowych meczów w sezonie...
0
@Encore co zresztą dzisiaj pokazuje. Boiskowe IQ na wysokim poziomie
1
@BojanKriKicz i dlatego dobrze, że odpadli.
Ogólnie się nie zapowiadało jakoś super, bo dużo odpadło ich.
A szkoda, że ani Doncić, ani Jokic nie zagrali w drugim meczu..
32
No i to jest poświęcenie dla aktorstwa.
@fart @Encore @takisobiektos
1
@Encore to jest ogólnie jeden z moich ulubionych graczy. Niesamowicie pewny za 3pt, kapitalny ball handling, co pozwala na efektowne crossovery.
Do tego potrafi wsadzić piłkę do kosza.
0
@barcowy1899 pięknie się to ogląda
3
Fantastycznie się to ogląda. Ten trzeci mecz bardziej wysoki wynik niż w poprzednich dwóch, ale ma się wrażenie, że nie wynika to z olewactwa w defensywie, a wręcz przeciwnie - jakości w ofensywie. Leonard pięknie. Naprawdę nie są to proste rzeczy, które robi. On wygrywa im ten mecz.
Taki powinien być all star game, a nie to badziewie, co było w ostatnich latach
@Encore
3
Kawhi Leonard teraz szybkie 11 pkt. 3 trójki i piękny rzut z pół dystansu.
Przy każdej próbie miał przed sobą obrońcę, który bierny nie był.
Nie powiem. Efektowne to
@Encore
0
@severius ale co "no to nie"?
Fajnie się to ogląda. Wysoki wynik wynika głównie z umiejętności.
Nie jest to wybitna defensywa i nie grają na 200%, ale zdecydowanie lepiej to wygląda już kilka lat wstecz, gdzie wręcz stali i dywan czerwony rozkładali atakującymi i wchodzącemu pod kosz. Nowa formuła przynajmniej zmusza do większej dynamiki w końcówce meczu
2
@LAMC_10 a dlaczego tylko od 11 lat? Czemu ucina mu się ten 2014 rok?
0
@severius nie powiedziałem, że jest wybitna. Ale ja na co dzień oglądam Lakersów i widzę tam podobna defensywę co tutaj xD
0
@takisobiektos ale mi się akurat ten format podoba.
0
Wolę już tą formułę. Przynajmniej jest jakaś dramaturgia i JAKAŚ OBRONA.
Wyniki nie są po 50:45 na kwartę...
0
Gasperini debil już wrócił do ustawień fabrycznych i z powrotem nie wystawia Ziółkowskiego, mimo iż ten miał świetny okres i dawał jakość drużynie.
0
@konajoncek uderzyłeś w argument, że słabo w biegach, to Ci napisałem, że nie. Żuk straciła 4 pozycje, bo pudłował na strzelnicy
0
@konajoncek no nie do końca. Żuk dobrze biega. Przy bezbłędnym strzelaniu miałaby srebro dzisiaj
0
@Stinger_ dla mnie jednak znaczenie, czy to będzie Górnik, Cracovia (oba całkiem solidne kluby, mądrze budowane), czy Wisła (one season shot).
Są też kluby, które są naprawdę niezłe na polskie warunki i polskie boiska, a przychodzi do gry w Europie i się zesraja (Pogoń Szczecin, Piast Gliwice). Uwazam po prostu, że najlepiej będzie, jak wyślemy do Europy Lecha, Raków, Jagę, Widzew i kogoś z dwójki Cracovia/Górnik Zabrze (w nagrodę za dobrze budowany zespół).
4
Ale ładnie pobiegły nasze w biathlonie. Bardzo dobrze to wróży drużynówce. Gdyby odjąć sprint, to Sidorowicz by była na podium.
Mamy 4 naprawdę dobre biathlonistki. No...3.
Ale może Mąka się spręży na drużynówkę
0
@BojanKriKicz nie wiem. Było teraz. Dramat
2
Jezu jaki dramatyczny Dunk Contest xDD
Co to było. 3 dobre dunki na 12. Wybitnego ani jednego.
9
Ależ mnie cieszy wygrana Widzewa dzisiaj.
Szkoda, że Jaga i Raków nie wykorzystali potknięcia Wisły Płock.
Oczywiście szacunek dla kibiców Wisły. Nic nie mam do klubu z Płocka, ale nie w tym i nie w następnym sezonie. Życzę mistrza, jak ta drużyna zacznie regularnie grać na bardzo wysokim poziomie.
Oby Jaga/Raków mistrzem, a Widzew i Lech doczłapali się do tego 3-4 miejsca. Ewentualnie któreś z nich PP niech wygra i będzie git.
Musimy mieć min. 4 drużyny, które są w stanie dostać się do FL pucharów. Ta piąta, to już tam walić. Jak będzie to Górnik, czy Cracovia, to może dadzą radę...
Niemniej - Wisła Płock to klub, jak Piast Gliwice, czy kiedyś Bełchatów. Super. Bardzo się cieszę, że osiągnęli, to co osiągnęli, ale to typowe kluby, które się budzą raz na 20 lat, a nam teraz to nie potrzebne. Walczymy o bezpośrednie miejsce w LM.
Swoją drogą. Słabe bardzo okienko transferowe i Jagi i Rakowa i Lecha. Dziwi mnie to, bo mają PO LKE za pasem...
@FcPortoFan1999 @mekston @Kgorecki2500 @Stinger_ @Safrani @fart @Arkon @adi7adi8
2
Nieironicznie w poniedziałek bijemy się o trzeci medal na tych igrzyskach. Oczywiście piszę o skokach.
Tylko pytanie - kto finalnie będzie z Kacprem i czy wytrzyma psychicznie. Ja tam bym chyba na Kamila postawił. Pewniejszy niż Wąsek się wydaje, a tutaj trzeba nie zepsuć. 3 dobre skoki muszą być.
Słowenia, Niemcy, Japonia i Austria faworytami. Takie 5 miejsce powinno być już naprawdę ok. Niemniej 3 miejsce mi się marzy...paradoksalnie dobrze, że nie ma pełnej drużynówki, bo wtedy na pewno byśmy nie pokonali ani Niemców, ani Japończyków, ani Słoweńców, ani tym bardziej Austriaków. Do tego Norwegowie jeszcze...
@Stinger_ @Criss18Barca
1
@MessiForeverTheBest hahahhaha xD
0
@mekston nie byłoby tego, gdyby były V10 benzynowe bez energii. Ewentualnie z energią, którą możesz używać wyłącznie na prostej. Aczkolwiek ja całej tej ery hybrydowej, nie lubię.
0
@Criss18Barca Kamil musisz
0
@FCB24 no pewnie byśmy oglądali..
Ten dzień musiał nadejść. A tak? Pewnie straci 2 miejsce all time NBA w asystach.
2
@fart to jest dla mnie niewyobrażalne, by ten chłop nie miał ringu
1
@BillyButcher bardziej chodzi mi o to ile na ten moment Rosja kontroluje terytorium Ukrainy. Też coś mi się obiło o uszy to, że 20%
Póki co są przecieki, że UA mocno atakuje i Rosja jest w defensywie. Zatem super info