1

@Stinger_ nie. 3:0 to już nie do odrobienia

0

Dobra. Po temacie. Zwracam honor @Stinger_
Jaga zbyt słaba jest na Fiorentinę. Totalnie brak skuteczności i fatalna druga połowa w defensywie

1

@Stinger_ w rewanżu będzie Pululu i Romańczuk

0

Ściągaj Siemieniec tego Bośniaka i Jóźwiaka

1

Ależ teraz było blisko..

0

No i ciekawe czy był spalony

0

@Stinger_ bardzo widać brak Pululu

1

I dupa. Jaga 0:1

0

@Stinger_ za rok, to Wieczysta będzie o europejskie puchary się bić xD

2

No pierwsze 20 minut, to Jaga gra, jak nie polski zespół.

0

@Safrani jak mówię. Poczekamy do 2027. Zobaczymy, jaki będzie układ.

No, ale zgodzę się, że na pewno jest mało osób, które mogą się oprzeć. Pamiętajmy, że jak nie skorzysta ktoś, to może mieć "problemy". Służby, te sprawy

1

@Stinger_ ustalmy sobie jedno. Niech się biją o wygraną :D na pewno to nie przeszkodzi. Niemniej - dzisiaj w mocno osłabionym składzie gramy...to nie pomoże..

2

@Stinger_ zwłaszcza, że ta piąta drużyna i tak będzie na "przepalenie". Ważne, by co roku był mniej więcej ten sam trzon. 4 zespoły przynajmniej 3 na 4 sezony powinny grać w Europie (Jaga, Lech, Raków, Legia). Pozostali się mogą wymieniać.

1

@Ptasior nie zagrają. Myślę, że mimo wszystko Lech, Raków i Jaga będą w pucharach. Czwarty i piąty, to loteria. Liczę, że Widzew jakimś psim swędem do LE przez PP awansuje

1

Swoją drogą..mówi się, że Viola przetrzebiona kontuzjami, ale Jaga też bez Pululu, Romanczuka (obaj kartki), bez Lozano i bez kilku jeszcze piłkarzy.
Dzisiaj słaba ławka bardzo...
No cóż. Warunki pod Jagę

1

@Stinger_ na pewno do awansu porażka nie pomoże, ale taki remis wcale nie wyklucza awansu IMO.
Niemniej - powinni to wygrać, jak chcą bić się na poważnie o 1/8.
Ja typuje takie 2:1 dla naszych

5

Jak to się mówi:
Dzisiaj do przerwy super wynik.

Zobaczymy co będzie po przerwie (czyli po meczach rozpoczynających się o 21:00).

Dla rankingu najlepsze:
1. Wygrana Jagiellonii
2. Porażka Samsunsporu
3. (Przyszłościowo, dmuchając na zimne) Porażka Omonii
4. Na pewno ma znaczenie mecz Panatinaikosu z Viktorią Pilzno, ale nie wiem, co dla nas lepsze.

@mekston @Stinger_ @adi7adi8 @FcPortoFan1999 @Safrani

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Safrani wszystko zależy, czy byłoby z Kaczyńskim czy nie. Ja ani Tuska, ani Kaczora nie chce za "zwierzchnika".

3

@BojanKriKicz uważam, że jeśli Iran nie zagrażałby Izraelowi, to USA nie zaatakowałoby Iranu. A że zagraża, to należy się spodziewać ataku

1

@Stinger_ zależy na kogo by trafili. Wiadomo, że Lech, Jaga i Raków muszą być wypuszczeni na LM i LE. To raczej oczywiste. W LKE musielibyśmy dobrze trafić. Ewentualnie ten Widzew na LE

0

@BojanKriKicz kogo zaatakował?

0

@Stinger_ jeśli Noah pokona AZ w dwumeczu, to my naprawdę mamy szansę ich w przyszłym sezonie złapać.
Tylko znowu tutaj wracamy do dyskusji na temat tego, kto miałby awansować od nas

3

@Janas11224 najwyżej wrócisz do nas cały rozpromieniony :D

1

@Stinger_ przypomnijmy - ostatni holenderski zespół xD

1

No nawet ładnie pojechała. Trochę dynamiki chyba brakowało. No, ale też nie wymagamy od niej medalu. 15 miejsce będzie naprawdę dobrym wynikiem :)

2

No to teraz Kurakowa! Oby same zielone były!

@zadafcb @Stinger_ @Destroyer_of_Worlds

0

@Arkon jemu chodzi o Byczkowską. Grała w 1670. Grała w LARP (nowy film, z zeszłego roku). Grała jeszcze jakimś filmie, ale nie pamiętam jakim.
Średnia aktorka, ale niesamowicie urokliwa

1

@Stinger_ dokładnie tak! Takie 6:0 dzisiaj, a w rewanżu spokojnie 2:0 wygrać i tyle.

0

Do przerwy wyniki wybitne z polskiego punktu widzenia.
Zobaczymy, jak będzie po końcowych gwizdkach, a przede wszystkim po 23, kiedy skończą się mecze wszystkie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?