michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I cyk. Po szansach na medal hahaha xD pierwsze strzelanie już rozwiało moje nikłe nadzieje.
Prawda jest taka, że jeszcze Kamila Żuk, jakby w całych zawodach miała 1-2 pudła, to miałaby szansę (biega najlepiej). No, ale ona tyle walnęła w pierwszym strzelaniu. To jest po zawodach. Ale niech walczy o top10.
Jakieła super, ale z tej trójki ona jest po środku. Nie wybija się strzelaniem (jak Sidorowicz), ani bieganiem (jak Żuk).
No, ale bezbłędna. Zachowała szansę na medal, ale wobec niej miałem najmniejsze oczekiwania.
Sidorowicz niestety 1 pudło.
Wspomniana Żuk aż 2...
No to tak się nie da :/
Oby kolejne 3 strzelania były bezbłędne, ale wątpię w to. 2 w pozycji stojąc zostały. No i trzeba liczyć, że rywalki będą pudlowac..
0
@mordini123 no nie wiem. Życzę mu tego, ale konkurencja znacznie większa niż u kobiet, a w biathlonie jest jeszcze loteria z wiatrem.
2
Teraz biathlon kobiet. Chyba ostatnia szansa na jakiś (co prawda mało) realny medal..
@Stinger_
2
@NeroTFP1 no trzeba przyznać, że łatwe się mu trafiło xD
1
@tomek8756 ale serio typ jest takim dostawcą memów, że to się w głowie nie mieści xD
1
@Criss18Barca no, ale 107 milionów przeznaczy właściciel. Miastu w razie czego zostanie stadion do dyspozycji. Zawsze fajna opcja.
0
@Kamilrl dokładnie. A tutaj idzie z prywatnych pieniędzy. I przynajmniej ZOO w Krakowie nie obrywa, jak we Wrocławiu xD
0
@Criss18Barca np. jaki klub tak skończył? No oprócz Polonii Warszawa, która miała Prezesa debila, ale ogólnie klub z OGROMNĄ tradycją.
Ja tam jestem dobrej myśli. Im więcej klubów z budżetami, tym lepiej. Wisła to wiadomo. Legendarny klub. Musi wrócić do Ekstraklasy. Podobnie WKS
1
@Criss18Barca a to źle, że inwestuje hajs w sport?
1
@RoberDzik no na liczę na 2:1 dla Wieczystej. Chciałbym awansu bezpośredniego obu ekip z Krakowa. Wisły, bo obiektywnie - wybitny klub, jak na polskie warunki. Potrzebny Ekstraklasie. No i nie kompromitują się raczej w Europie..
Wieczysta, bo kibicuję temu projektowi, plus - mają ogromny budżet.
1
Wieczysta gol! Brawo!
1
@RoberDzik wg mnie tam ewidentnie była za linią już. No niby I liga tylko, ale chyba powinno być więcej kamer...
1
No nie wiem, czy tutaj nie powinni uznać bramki dla Wieczystej...
1
@macio_944 polecam Echo Rodu :)
2
@Safrani no ciekawe za ile by poszedł, jakby sprzedali go teraz. Ewidentnie przerasta naszą ligę.
2
@BojanKriKicz ale 2 przechwyty, blok, bardzo dobra gra w defensywie. Grał bardzo krótko i była to stricte zmiana defensywna (nie brał udziału w kreacji, stąd brak punktów). Na moje - naprawdę dobry debiut. Przypomnę - na lidera Konfy wschodniej.
0
No..świetny debiut Sochana póki co.
0
@Sinirsey tak. I teraz na 7 sekund xD przynajmniej blok zanotował
0
Jeremy piękny blok na koniec trzeciej kwarty.
Dajcie mu grać do cholery!
0
@Sinirsey bullshit. Lakers nie mieli gap space. Wypisali się tak naprawdę z tego kontraktowania po trade deadline.
Rewolucja to się w lecie szykuje, bo rzekomo LeBron na podpisać minimalny kontrakt dla weteranów. Zobaczymy co z tego będzie, ale jeśli to prawda, to zwolni się jakieś 45 milionów pensji. Umożliwi to zakontraktowanie naprawdę konkretnych graczy
1
No i mamy debiut Jeremiego w pierwszej kwarcie. Szybciej, niż myślałem. No oby zaczął drugą kwartę w składzie.
0
@Sinirsey dzisiaj myślę, że będziemy mieli pierwsze przesłanki. Liczę na 6-8 minut dzisiaj. Druga kwarta da odpowiedź.
1
Dawać tego Sochana na parkiet. Może dzisiaj zadebiutuje @Encore @takisobiektos @fart
1
No to chyba coś grubiej się szykuje. Wojna USA Iran?
Wiadomo kto to tym steruje...
Ktoś fajnie ostatnio napisał, że Mossad tą aferą Epsteina chciało przymusić Trumpa do ataku na Iran. No i coś w tym może być..
0
@Stinger_ pełna zgoda.
@FcPortoFan1999 no Jaga, ale w pełnym składzie.
Osłabili się na własne życzenie.
3
Najbardziej wkurza w tym 0:3, że Viola naprawdę nie grała jakiegoś wybitnego meczu. Trzeba było tylko pilnować się w defensywie (co wychodziło kapitalnie w pierwszej połowie) i dołożyć skuteczności w ataku. Zabrakło tego wszystkiego w drugiej połowie...
@Hosh @Stinger_ @FcPortoFan1999
0
@PatrykBarca oglądałeś mecz? Rzut wolny w słupek, po czym dobitka niecelna.
O tym właśnie pisze, że brakowało tych celnych strzałów..
1
@Stinger_ nie. 3:0 to już nie do odrobienia
0
Dobra. Po temacie. Zwracam honor @Stinger_
Jaga zbyt słaba jest na Fiorentinę. Totalnie brak skuteczności i fatalna druga połowa w defensywie
1
@Stinger_ w rewanżu będzie Pululu i Romańczuk