michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ no nawet na pewno
7
Kamila Żuk oficjalnie 10 karnych rund dzisiaj. 1,5km dodatkowego biegu na trasie 12,5 km xDDD
Oczywiście ostatnie miejsce. Prawie ją zdublowali
0
Ale bym się cieszył, jakby Dorothea Wierer medal zdobyła
0
@Stinger_ ona, jakby strzelała, jak karabin maszynowy, to by była top5.
Nie rozumiem tego, bo strzelanie w teorii jest najłatwiejsze i najprościej jest trenować. Wystarczy nawet bieżnia na strzelnicy i podbiegasz na zmęczeniu
4
Kamila Żuk 8 karnych rund po 3 strzelaniach. Jezus Maria. Idzie na rekord. Ona dzisiaj gotowa jest dorzucić 1,5km do biegu, który ma 12,5km xD
2
@FcPortoFan1999 tego nie kwestionuje xD
1
@Stinger_ wiadomo - Norwegia ma bardzo wielu sportowców zimowych na poziomie, ale na tle tych świetnych - wybijają się w biathlonie i w biegach.
Trochę inna skala. My byśmy chcieli mieć takich "tylko bardzo dobrych" w narciarstwie alpejskim, co oni :)
Także nie zrozum mnie źle tutaj. Broń Boże nie sugeruje, że Norwegia w innych sportach nie istnieje.
Zaś USA i Włochy nie mają takiej dyscypliny, gdzie powiesz "no...tutaj to dominują nad resztą". O Holandii i łyżwiarstwie szybkim to możesz powiedzieć. O Norwegach w biegach narciarskich też tak możesz powiedzieć. Nawet ta Japonia i łyżwiarstwo figurowe. Szwajcarzy jak gdzieś są świetni, to właśnie w narciarstwie alpejskim
1
@adi7adi8 powinny więcej strzelać. Po prostu. Za mało trenują. Znając życie, znając nasz związek - nie stać nas na odpowiednie naboje
1
@FcPortoFan1999 tak. To jest, jak na Polskę, epickie osiągnięcie. Zwłaszcza uwzględniając mizerię PRZED igrzyskami.
0
@Popitek12 Ty jakiś dziwny jesteś xDDD haha
0
No. Sidorowicz bezbłędna. Jakieła z jednym pudłem. Żuk na strzelnicy, ale znowu pudłuje...i to grubo. 3 karne rundy.
0
@mekston i Wąsek! Tak w sumie w cieniu, a wszyscy (w tym ja) skreślalismy go fest. A chłop to utrzymał.
0
@FcPortoFan1999 no 5 brzmi epicko już...
Umówmy się. Sportami zimowymi nie stoimy. Powinniśmy się specjalizować w czymś. Holendrzy mają łyżwiarstwo szybkie. Szwajcarzy - narciarstwo alpejskie. Norwegowie - biegi i biathlon. Są narody, jak Włosi, USA, co to w wieku dyscyplinach mają wybitnych sportowców.
Japończycy są świetni w łyżwiarstwie figurowym.
Ogólnie my zawsze mieliśmy skoki, ale myślę, że łyżwiarstwo szybkie jest warte zainwestowania.
0
@Stinger_ no Czerwonka jest jeszcze, ale ona to już w ogóle nikłe szanse na medal
1
I cyk. Po szansach na medal hahaha xD pierwsze strzelanie już rozwiało moje nikłe nadzieje.
Prawda jest taka, że jeszcze Kamila Żuk, jakby w całych zawodach miała 1-2 pudła, to miałaby szansę (biega najlepiej). No, ale ona tyle walnęła w pierwszym strzelaniu. To jest po zawodach. Ale niech walczy o top10.
Jakieła super, ale z tej trójki ona jest po środku. Nie wybija się strzelaniem (jak Sidorowicz), ani bieganiem (jak Żuk).
No, ale bezbłędna. Zachowała szansę na medal, ale wobec niej miałem najmniejsze oczekiwania.
Sidorowicz niestety 1 pudło.
Wspomniana Żuk aż 2...
No to tak się nie da :/
Oby kolejne 3 strzelania były bezbłędne, ale wątpię w to. 2 w pozycji stojąc zostały. No i trzeba liczyć, że rywalki będą pudlowac..
0
@mordini123 no nie wiem. Życzę mu tego, ale konkurencja znacznie większa niż u kobiet, a w biathlonie jest jeszcze loteria z wiatrem.
2
Teraz biathlon kobiet. Chyba ostatnia szansa na jakiś (co prawda mało) realny medal..
@Stinger_
2
@NeroTFP1 no trzeba przyznać, że łatwe się mu trafiło xD
1
@tomek8756 ale serio typ jest takim dostawcą memów, że to się w głowie nie mieści xD
1
@Criss18Barca no, ale 107 milionów przeznaczy właściciel. Miastu w razie czego zostanie stadion do dyspozycji. Zawsze fajna opcja.
0
@Kamilrl dokładnie. A tutaj idzie z prywatnych pieniędzy. I przynajmniej ZOO w Krakowie nie obrywa, jak we Wrocławiu xD
0
@Criss18Barca np. jaki klub tak skończył? No oprócz Polonii Warszawa, która miała Prezesa debila, ale ogólnie klub z OGROMNĄ tradycją.
Ja tam jestem dobrej myśli. Im więcej klubów z budżetami, tym lepiej. Wisła to wiadomo. Legendarny klub. Musi wrócić do Ekstraklasy. Podobnie WKS
1
@Criss18Barca a to źle, że inwestuje hajs w sport?
1
@RoberDzik no na liczę na 2:1 dla Wieczystej. Chciałbym awansu bezpośredniego obu ekip z Krakowa. Wisły, bo obiektywnie - wybitny klub, jak na polskie warunki. Potrzebny Ekstraklasie. No i nie kompromitują się raczej w Europie..
Wieczysta, bo kibicuję temu projektowi, plus - mają ogromny budżet.
1
Wieczysta gol! Brawo!
1
@RoberDzik wg mnie tam ewidentnie była za linią już. No niby I liga tylko, ale chyba powinno być więcej kamer...
1
No nie wiem, czy tutaj nie powinni uznać bramki dla Wieczystej...
1
@macio_944 polecam Echo Rodu :)
2
@Safrani no ciekawe za ile by poszedł, jakby sprzedali go teraz. Ewidentnie przerasta naszą ligę.
2
@BojanKriKicz ale 2 przechwyty, blok, bardzo dobra gra w defensywie. Grał bardzo krótko i była to stricte zmiana defensywna (nie brał udziału w kreacji, stąd brak punktów). Na moje - naprawdę dobry debiut. Przypomnę - na lidera Konfy wschodniej.