michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Deco 20
czy jesteś pewien, że ta transmisja nie ścina, i jakiego neta masz?
0
no to już sobie mecz obejrzałem... Znowu...
0
no i co z tego, że gol, jak piłkarz się męczą na boisku (nie chodzi mi o poziom gdy). Wszyscy piłkarze obu ekip grający w tym meczu, będą zmachani już po 60 minutach, bo w tych warunkach się z 5 razy gorzej biega. Koszulki ciężkie, murawa jak bagno. Ale i tak fajnie, że Cesk strzelił coś:)
0
w takich warunkach mecz nie powinien się odbyć, taka prawda :|
0
a tymczasem szykuje się pogrom i to ostry w Madrycie :( Miejmy nadzieję, że Barca dzisiaj wygra.
Na szczęście potem Barce czekają łatwiejsze mecze, a Real ma istne szlagiery
0
@Borek
dzięki wielkie :) No no, może jednak się uda :) Tak niewiele brakuje, a jednocześnie aż tak wiele... Liczę na 1:0 dla naszych, nie mniej, może więcej :)
0
jaki jest rekord wszech czasów w Europie? Który bramkarz miał najdłuższą passę we wszystkich rozgrywkach? A jaki rekord w lidze i we wszystkich rozgrywkach ma Iker Casillas? Jest ktoś w stanie odpowiedzieć na to pytanie?
0
wydaje mi się, że mecz będzie niebywale ciekawy i ciężki. Ale wierzę w Barce, że dadzą rade :) Mam też nadzieje, że VV nie wpuści gola. Ależ byłby to wyczyn! Prawie 1000 minut bez straty gola dokonane przez powszechnie uważanego jako "cienkiego bramkarza". VV ostatnio jest ostoją drużyny i pewnym jej punktem.
Co do składu. Czekam na powroty Pedro i Afellaya :) Wtedy będzie można powiedzieć, że mamy istny "PepDreamTeam"
0
REKORD!
0
Jeszcze 3 minuty i rekord VV!
0
0
dajcie jakieś linka, proszę! Szukam już prawie pół godziny i znaleźć nie mogę!
0
reventon - ja raz skorzystałem z tej usługi - jeśli się dobrze rozumiemy. Zabuliłem 10zł bo akurat mi się abonament na komórce kończył i przepadłą by mi kasa, więc pomyślałem że sprawdze co to. Oglądasz transmisje z "N-ki' na malutkim ekraniku. Totalny bez sens. Co prawda jakość niezła i nie przerywa, ale to samo a nawet lepsze mam na SopCascie...
0
Catalunya2011 - w czym się nie zgadzasz? Że mamy wspaniałą ławkę rezerwowych? W tym, że mamy przyszłość w postaci wspaniałych nastolatków? W tym, że Sakho z pewnością by się u nas przydał? Mascherano nie zawsze będzie grał na najwyższych obrotach. Puyol niedługo kończy karierę. A Maxwell? Sorry Cię bardzo, ale według mnie Montoya na tą chwilę jest lepszy. Może jest mniej doświadczony, ale powoli można go oswajać. Pinto? Ta parówa biegająca w stylu na panikującego pawiana? Gość ma nie bawem 36 lat. Czasem zdarzą mu się dobre mecze, ale przeważnie nie zdarzają mu sie... Nie wspomnę o jego nieumiejętności grania nogami :| Mino także jest lepszy...
0
ALE ŁAWKA REZERWOWYCH! Coś niesamowitego. Jeszcze przecież Villa jest no i Afellay! No i Pedro :) Ahh rozmarzyłem się. Fajnie by zamiast Maxwella był Montoya (na stałe), zamiast Pinto - Mino (na stałe), i Sakho bądź T. Silva (wolę tego pierwszego). Tak niewiele nam brakuje do "DreamPepTeamu" :) Mamy przecież też uzdolnioną młodzież - Rafa Alcantara, Bartra, Fontas, Montoya, Mino, Cuenca, Deulofeu i wiele, wiele innych :) Coś czuje, że przez najbliższe kilkanaście lat, to właśnie Barcelona będzie dominować na arenie miedzy narodowej, ale warunek 1! Guardiola MUSI BYĆ trenerem Barcy!
1
0
do Dixell
http://www.fcbarca.com/39178-oceny-zawodnikow-za-mecz-z-granada.html
0
Cesc to nie tylko styczeń-czerwiec 2011 ale też sierpień-grudzień 2011. Za to co robił z Messim przez 2 miesiące niecałe zasługuje na to TOP 23 :)
0
a z Realu kto?
0
Cuenca ma prawie identyczny sposób poruszania się jak Villa, a z daleka przypomina Messiego :) Podania ma jak Pedro, myśli jak Xavi, ma finezje jak Iniesta, siłę jak Sanchez no i jest w wieku Thiago. Czego chcieć więcej.
W ataku na prawdę mamy bogactwo. - Messi, Pedro, Sanchez, Villa, Afellay, Cuenca no i Deulofeu :) Jest bosko :) Zawsze mogą grać jeszcze Fabregas i Iniesta na tych pozycjach :) Bardziej obawiam się o obronę. Mimo, że na razie dobrze nam idzie to na dłuższą metę obecny stan zawodników (liczba) nie pozwala nam optymistycznie patrzeć w dal. Gdyż po prostu zawodnicy będą przemęczeni. Choć zawsze jest Barca B :) i to mnie najbardziej cieszy.
Póki co mamy 4 ŚO (Pique, Puyol, Fontas no i Mascherano), są także 4 BO (Alves, Abidal, Adriano, Maxwell). Wygląda cudnie, ale! 3 z nich już ma ponad 30 lat! a Alves i Mascherano powoli zbliżają się do tej granicy. Myślę, że pora sprzedać Maxwella i wprowadzać powoli Montoye. Takie moje zdanie. Dodatkowo Pinto OUT a za niego Mino i gitara (ewentualnie Szczęsny :P)
0
jest błąd w obrazku . Jest napisane "2 SC Europa" a narysowany jest tylko 1 pucharek
0
MenZone
no ok, ale zamiast informacji o lodowisku, powinno być więcej informacji o koszu, piłce ręcznej. Cieszę się, że jest już dużo informacji nt. młodszej sekcji sportowej piłki nożnej :) to mnie na prawdę cieszy. Jeszcze lepiej, gdyby redakcja fcbarca.com wprowadziła "relacje video live" z każdego meczu sekcji sportowej Barcelony (no może nie każdej, wystarczy kosza, szczypiorniaka i piłki nożnej - gdzie w futbolu także Barcy B) - wtedy byłbym uradowany, bo to na pewno dało by na + stronie
0
fanie... :|
0
no no, już 2:0 dla Osasuny! Czyli co? Lider wciąż dla Realu?
0
a Levante wciąż remisuje :O
0
Pytanie: czy do rekordu liczy się także doliczony czas gry, czy tylko czas trwania regulaminowego czasu gry?
0
a Real? Czyżby powrócić do "starej formy" ?
0
alllleee gooooooll!
0
za co żółta? za prawidłowy odbiór piłki? Ponoć sędziowie są po naszej stronie... :|
0
Deulofeu wejdzie!
0
gooollll Cuenca! Tak jest!