michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fajnie 4 piłkarzy kontuzjowanych na 20 ogółem. Do dyspozycji 16 pozostaje :(
0
kurde, jaki piach!!
0
a ja jutro ferie zaczynam i czoj w oko :) 2 GD w ferie, coś pięknego :)
0
gdzie on nie grał :|
0
@JWRJWR
Niestety, ale muszę przyznać Ci rację. Szykuje się kolejny sezon, w którym będzie "czoj" wie ile Gran Derbi. To już powoli staje się zbyt nudne i monotonne. "Krewetki są dobre, ale w nadmiarze budzą niesmak" - droga analogii. "Co za dużo to nie zdrowo" - stare polskie porzekadło.
0
kurde, wkurza mnie ten garniak/frak (czy co to tam jest) Messiego... Mało istotne, ale mnie to drażni...
0
nie no Sandro... teraz to żeś palnął. Karny był, ale to są uroki sportu! Trzeba było tak to powiedzieć anie pierdoły wciskać!
0
to jest sport i to są uroki meczów piłkarskich! Jakby Barca grała na podwyższenie wyniku to byśmy nie płakali, że po 1!
0
wygramy !
0
jak taki skład będzie to na bank nie przegramy. W końcu Puyol i Pique w pierwszym składzie są ;)
0
Danio66 dzięki
obejrzałem ten mecz i powiem wam.... rewelacja. Kapitalny! Niby Sevilla bez formy, a i Valencia cienko, ale mecz kapitalny!
0
kurde nie mam gg :( No nic, zostanie szukanie :(
0
of top - ma ktoś link do meczu Valencia - Sevilla - zależy mi zwłaszcza na tym by było ze Sportklubu. Adminów zaś proszę o nie banowanie usera który mi owy link poda...
0
3 asysty Xaviego!
0
spokojnie, to dopiero pierwszy mecz i to na SB! Został jeszcze rewanż. Malaga gra lepiej u SIEBIE w TYM SEZONIE!
0
witam kolegów i koleżanki spędzających tak samo jak ja Sylwestra i świętujących Nowy Rok... przed komputerem :D
0
kij wam w oko, trzeba wspierać swoich, bo będzie jak w 2009 roku bodajże, gdzie było 3 naszych. Wybrałem wszystkich 8 piłkarzy, a trenera to Guardiolę. Uważam, że wszyscy zasłużyli na ten tytuł. Jedynie Valdes i Abidal może nie aż tak bardzo, ale co tam. Oprócz nich dałem Matę, Falcao i Goetze. Również zasłużyli.
0
Pique1899
To jest prowokacja! To nie jest trening FC Barcelony. Prosiłbym, by ktoś, kto robi kompilacje zrobił taką specjalną, dla gości z Madrytu. By ukazał tam symulacje pana Ronaldo, Di Marii lub Marcelo... W opisie na YT proponowałbym, żeby powstał taki oto napis. "Filmik ten został stworzony, by pokazać, że w każdej drużynie są symulanci i akorzy. Filmik nie powstał po to by kontynuować odwieczną wojnę, ale by jej zaprzestać"
Prawda jest taka, że kibiców Realu, Chelsea czy MU zżera zazdrość, bo to teraz NAM się powodzi a nie IM!
0
0
dziwne, by nią nie została...
0
28 grudzień! Przypominam. Dzień robienia sobie jajec w Hiszpanii!
0
"Barça cieszy się przewą świąteczną mają świadomość..." - chyba powinno być, "Barca ciesząca się przerwą świąteczną, ma świadomość..."
0
a ja się pytam, kiedy remont generalny, lub też przebudowa. Były przecież plany i już miał być wcielony w życie ten projekt (bardzo ładny z resztą), ale do władzy doszedł Rosell i finito. Nie ma... Jak dla mnie, powinni trochę powiększyć stadion - tak do 100 000 miejsc, zadaszyć trybuny i podświetlić elegancko :) Koszt to jakieś 250 mln Euro, ale przecież nas stać :)
0
Dla mnie Mascherano za Pique!
0
Ferguson miał z Aberdeen 9 trofeów, a z MU 37. łącznie 46 trofeów na przestrzeni 32,5 lat. Guardiola ma ich 13, ale w ciągu 3,5 roku trenerskiej kariery. Porównałem sukcesy obu panów, ponieważ uważa się, że Guardiola pozostanie na długie lata w Barcelonie jak Szkot w MU :)
0
lepiej, żeby wypoczął. Mamy Cuencę, Tello, Deulofeu, Pedro, Sancheza, Iniestę, Messiego, Fabregasa
0
Boże, to on w ogóle jeszcze do Barcy należy? Pewnie tak samo jak Henrique czy jak mu tam, albo Keirrierson :D Ja w ogóle nie pamiętam jak oni wyglądają :)
0
i jeszcze mam nadzieje na mecz półfinałowy/ćwierćfinałowy z Realem jeśli takowy będzie. Jeśli mają się spotkać to tylko w tych dwóch etapach, a nie w finale :)
0
no jakby nie patrzeć mamy na ławce rezerwowego pomocnika :) Josep nie jest jeszcze taki stary :) w 1 meczu mógłby zagrać :)
0
Garay? Może ktoś sprawdzał czy jeszcze żyje :)