michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Galacticos.
Nie martw się za pas, jeszcze GD zadecyduje o mistrzostwie. Trzeba wierzyć :)
0
czarek. Na litość Boską. To dopiero 2 bramki przewagi i ponad połowa do końca meczu. Mam Ci przypomnieć co zrobiło Sociedad z nami?
0
*oczywiście to nie było pytanie :D
0
pytanie off topic.
Gram w fife 12 karierę Barceloną i jestem wściekły, bo zarząd sprzedał Messiego do REALU!!! Za 99 mln Euro!!! To jest dowód, że Fifa jest nierealistyczna. Messi w życiu nie odszedłby do Realu.
Dziękuje.
0
na tą chwilę najważniejszy jest mecz na Reyno de Navarra. Tam Madrycki klub musi minimum zremisować, a najlepiej przegrać :) Potem możemy się martwić o to co się wydarzy na CN :)
0
Bilbao odpuściło już ligę. Po co mają się bić o Europejskie puchary jak mają tam zagwarantowane miejsce w przyszłym sezonie (finał CdR, bo chyba nikt nie wątpi, że Barca nie zagra w LM w przyszłym roku). Bielsa w La Liga testuje piłkarzy. Przeanalizujcie sobie ostatnie mecze Bilbao ;) Mamy szczęście, że mecz z Bilbao między dwoma ćwierćfinałami LE i LM :)
0
słuchajcie. Niby Robinho i Nesta nie będą mogli zagrać w rewanżu!!! Jeśli to prawda to nie będą mieć kim atakować ani kim się bronić!
Z "gwiazd" zostanie Ibra, Boateng (świeżo po kontuzji) i Seijdorf i to wszystko!!! A jeszcze przecież liga jest i może ktoś wypadnie?
0
*EDIT
... tak to jest Iniesta, tak to jest Barca, tak to jest ten cud :)
0
@N2O
...Tak to jest Iniesta, tak to jest ten cud :)
0
1:4 Barca mimo iż zagra na wyjeździe według mnie rozbije samą grą zdziesiątkowany przez kontuzje Milan. Po za tym Rosso Nerri to typowo włoski team, który gra w kratkę. Raz zagra rewelacyjny mecz (pierwszy z Arsenalem) czy katastrofalny mecz (drugi z Arsenalem).
Nawiasem mówiąc. Sam Ibra meczu nie wygra. Zwyczajnie Milan nie będzie dysponował indywidualnościami. Moim zdaniem powinniśmy wyjść nawet 3 obrońców! Tam trzeba zaatakować. Z Interem nie atakowaliśmy i wszyscy pamiętamy jak to się skończyło.
Na zakończenie.
Jest jeden taki piłkarz, wszystkim znany! Jak trafi w formę, będzie niepokonany.
Chyba każdy wie o kogo chodzi.
0
Apoel nie strzelił ani razu na bramkę! Nawet niecelnie :(
0
my tu gadu gadu, a tymczasem Liga Mistrzów jest :)
Benfika jak najbardziej pozytywnie, Chelsea zawodzi (co nie dziwi w tym sezonie - mam na myśli angielskie drużyny - to już nie ta sama liga co kiedyś), Real ciśnie, ale Apoel się trzyma. Oby tak dalej :)
0
nauczyli się. Jak profesjonalnie pogodzić się z porażką :)
0
Messi przecież w ogóle nie strzelił bramki głową :|
W finale LM drugą bramkę z MU (w Rzymie) to chyba jakieś widmo strzeliło. Messi łącznie ma jakieś 20-25 goli głową, ale przecież co ja się tam znam...
0
do Barcy B go :)
0
Tymczasem młodzież 2:1 wygrała :) Ładnie Ładnie :)
0
jeszcze tydzień ;)
0
tak, to jest dla nich łatwy mecz, ale obawiam się, że doda im sił. Jakby teraz mieli osasune na wyjeździe... uuu mogło by być różnie, a tak to? No cóż, pozostaje nam mieć nadzieję, że Osasuna za tydzień powalczy jak równy z równym z Realem. Trzeba jednak pamiętać, że my za wesoło też nie mamy. W końcu do nas Bilbao przyjeżdża. Na szczęście na wyjazdach w tym sezonie sobie słabo radzą (mówie o lidze)
0
kurde, boje się, że nie skończy się na 5:1 :(
0
dobra, koniec marzeń. 2:0
0
do osób, które wątpią w RSSS, pragnę tylko dodać, że Villareal i Malaga wbrew pozorom też nie grają rewelacyjnie. Malaga fartem zremisowała, Villareal też. Zatem może i dzisiaj remisik się przytrafi. Przypominam, że w obu poprzednich przypadkach Real również prowadził 1:0, by potem w końcówce spotkania stracić gola z wolnego.
0
dla tych, którzy mają zbyt wolny net by obejrzeć mecz, proponuję serwis livesports. (końcówka "pl"). Tam macie wynik, kto strzelił, kto asystował i kto dostał kartkę. itd., itp. Także nie pisać mi w 42 minucie jaki wynik ;)
0
rozbijemy ich samą pomocą + Messim :)
0
Główny cel na dziś - 3 punkty. Podrzędny cel - wygrać wysoko i przekonująco.
Miejmy nadzieje, że o 22 powiemy / napiszemy. No już tylko -3*C w stolicy Katalonii. Życzę tego wszystkim Cule ;)
0
AntyRealM
No nie wiem czy ten ostatni nie do pobicia.
W 2006 był, teraz w 2010 też. Potem 2014, 2018, 2022. Łącznie 5. Co prawda w 2022 będzie mieć już 35 na karku, ale w wieku 39 lat chociaż na 75 minut by wszedł w 2026 roku :) Może chociaż tyle :)Zatem ten jak najbardziej do pobicia :)
0
3-4-3
w końcu. Ale wolałbym oglądać taką formacje na CN a nie na wyjeździe. Ale co tam. Wierzę w naszych! Dadzą radę w tym ciężkim meczu!
VeB!
0
wookee94
błąd w zdaniu. Ma być "najwięcej meczów w La liga."
.....................................
Messiemu najtrudniej będzie pobić wynik Joana Gampera. Jeśli pobije ten wynik to już nic nie stanie mu na przeszkodzie. Z tych 3 tabel, pierwszą którą w pełni wypełni :P to będzie ta po środku. 10 lat i wszystkie rekordy będą jego. Chyba, że jakiś geniusz się jeszcze trafi :D W tej pierwszej tabeli jakże ciężko będzie mu pokonać 2 rekordy. Ten z Gamperem (9 goli/sezon) i ten drugi (7 goli/ sezon w La Liga). To 2 rekordy, które pieruńsko ciężko będzie pobić. Z tym drugim może sobie poradzi, w końcu to Messi, ale powtórzę to jeszcze raz. Gampera raczej nie pobije. 5 goli już strzelił, 6,7 góra 8 na mecz jest w stanie strzelić, ale raczej nie więcej. To nie ten futbol co kiedyś, kiedy grało się 5 napastnikami a tylko 2 obrońcami :D
Także te 2 pierwsze do pobicia jak najbardziej. (przynajmniej w większości).
W Champions League najbardziej licze na pobicie Raula (czyt. w strzeleniu goli). Może nawet mu wystarczą 2 sezony? W sensie ten i następny??? Ale raczej w minimum 3 się zamknie. W 2015 roku raczej będziemy mieli nowego, najlepszego strzelca w historii Ligi Mistrzów :)
... Trzecia tabela... no cóż. łatwo to na pewno nie będzie. Tam prawie każdy rekord wydaje się nie do pobicia. Mi osobiście wystarczy jak zdobędzie 1 raz Mistrzostwo Świata :) No może jeszcze niech pokona Ronaldo i będę spełniony. Musi tylko udowodnić, że w reprezentacji jest równie "dobry" co w Barcelonie :)
No to chyba tyle.
Messi, życzę Ci byś wszystkie te rekordy jeszcze przed 30-tką pobił :)
0
"Xavi 2, Alves 18!?" Chyba 8?
0
@kopermat10
podobnie tak jak i ty, uważam, że używanie znaków interpunkcyjnych nie ułatwia czytania. Jest to zbędne narzędzie. Przecież wszyscy bez problemów przeczytaliśmy twój tekst, nikt nie miał żadnych trudności. Prawda?
0
komu brakuje na tej stronie statystyk typu Pichichi/Asistans/Zamora????