0

lekko ponad 75k kibiców... nie jest źle, ale dobrze też nie. Na takie mecze (na wszystkie pucharowe LM) powinno chodzić min. 90k kibiców.

0

to powiedział Ronaldo - grubas a nie Cristiano!

0

MattFCB

Na Wikipedii (wiem, że to nie jest 100% pewne źródło) jest napisane, że Messi ma 45 goli (na 14.02.2012r.) czyli przed pierwszym meczem Barcy. Z tego wynika, że ma 51 goli ;)

0

Pragnę tylko dodać, że Messi ma już 51 goli w Lidze Mistrzów (w wieku 24 lat!) a tym samym brakuje mu 20 do WIELKIEGO RAULA GONZALEZA BLANCO (bez ironii - strasznie cenię sobie dawną "7" Realu). Dla porównania CR7 ma tych bramek 33 a jest od Messiego o 2,5 roku starszy :)

0

kurde, jak Intersport jak Borges?

0

przyda się.

0

kurde, wiem że to dziwne, to co powiem, ale była strasznie słaba frekwencja jak na taki mecz! niespełna 75k ??? WTF?? Może nie pełen, ale tak z 92-3 tyś. powinno być osób na TAKIM meczu!

0

"Powrót Króla" ;)

0

dobrze, że jest Tello. Zakochałem się w jego umiejętnościach i postawie na boisku.

0

jak przegramy bądź zremisujemy, powiedzmy sobie szczerze, będzie po lidze. Zostanie 15? kolejek a 12/13 punktów straty. Trzeba to wygrać, a najlepiej wysoko, by przestraszyć kolejnych rywali. Albo przynajmniej rozegrać wspaniałe spotkanie, bez głupich błędów zarówno w obronie i ataku. Jednak podstawowy warunek to wygrać! Do boju BARCO!!!

0

80Ronaldinho90

to o Szczęsnym to był żart ;) Dlatego dodałem emotikon -":P". Myślałem, że zrozumiecie, że tylko bym chciał, ale w rzeczywistości wiem, że to nierealne. Taki Diego Alves by nam się przydał. Bramkarz, który jest bardzo dobry, taki który może rywalizować jak równy z równym z Valdesem.
W ataku nie leży problem. Zauważ, że każdy mecz, który przegrywamy bądź remisujemy to po na prawdę głupich błędach w obronie.

0

problem nie leży w ataku, lecz w obronie. Mamy ewidentne braki w defensywie. Przykład? Osasuna, Milan, Real Sociedad, Real Madryt, Valencia itd. To są błędy, które można wyeliminować. Zauważmy. Pique bez formy, Fontas kontuzjowany, już są problemy. A przecież mogą dojść jeszcze zawieszenia za kartki i dodatkowe kontuzje!!! Wystarczy kupić np. Thiago Silvę, bądź Mamadou Sakho. Po problemie. Ewentualne luki zapełni się graczami rezerw.
Jeśli miałbym wybierać kogo kupić / kogo sprzedać to wybrałbym tak.
Sprzedać:
J.M. Pinto (oddać nawet)
Keirrison
Henrique
Cuenca (wypożyczyć na rok do dobrego klubu)

Kupić / wziąć z rezerw:
Thiago Silva (max za 40 mln Euro - jest wart takich pieniędzy)
Montoya (z rezerw)
Tello (z rezerw)
Szczęsny :P
Rafinha (z rezerw)

0

Uff. Już się o niego martwiłem. Czyli jednak żyje, kamień z serca :)

0

Arsenal pokazał jak mocna w tym sezonie jest liga angielska. To już nie ta sama "klasa" co jeszcze 4-5 sezonów temu

0

zaczynamy :)

0

hehe Pique nawet na ławce nie ma :P

0

znów defensywnie. Noż k...a no! Adriano??? To jakieś nieporozumienie. To już lepiej dać Inieste na skrzydło, a Thiago od pierwszych minut. To jest k..a LM a nie mecz o puchar Gampera!!! Znowu męczarnie będą no! Po co? Mając taki skład z takim potencjałem trzeba atakować, zmiażdżyć, zdeklasować rywala. Trzeba go zmieść z powierzchni ziemi w ciągu pierwszych 45 minut. Takie 3:0 by się przydało. Wtedy drugą połowę z początku ofensywnie a później ze zmianą tempa (co spowoduje, że rywal bardziej się zmęczy). Wiem, wiem. Zbyt unoszę się pychą, ale kurde no! Taki skład!!!! Przecież to się w tyłku nie mieści. Tello za Pedro i było by dobrze. Pedro musi powoli wchodzić w rytm meczowy. Jak dla mnie nie wniesie nic w przypadku ewentualnej zmiany.

0

pozbyć się |Cuenci - wiem wiem, młody talent, ale Tello i Deulofeu lepsi, a jest jeszcze ten Kameruńczyk 16- letni. Ach i chyba pora się rozstać z Pedro... Za niego trzeba takiego napastnika Zambii, chyba Mayuka (w zielonych butach grał wczoraj, zatem wyróżniał się :P). Rewelacyjna technika i gra tyłem do bramki. Taka "9". Przydałby się. Jest szybki, nawet bardzo szybki. Ma co prawda problemy z dryblingiem, ale to da się wytrenować :) Pinto out, Szczęsny in :) Marzy mi się, by to on był zmiennikiem Valdesa. A może na odwrót??? Taki Mamadou Sakho :) Też na obronę by się przydał. A i jakiegoś z Afryki można by kupić. Na bank tani będą, a są na prawdę dobrzy. Taka Zambia, z pozoru słaba a 100x lepsza od RP :)

0

są dwa logiczne wyjaśnienia tej sprawy. Innych nie widzę.
Pierwsze to takie, że Barca ma swego rodzaju blokadę w wyjazdowych meczach, ale to natomiast nie wyjaśnia tego, że nagle budzą się, gdy wynik jest na prawdę niekorzystny.
Drugie wyjaśnienie, mocno kontrowersyjne to takie, że Barca odpuszcza ligę, chcąc jednak pokazać klasę w ligowym GD. Dzieje się tak, dlatego, bo Guardiola zdał sobie sprawę, że Barca nie jest przygotowana odpowiednio w tym sezonie i nie jest w stanie walczyć na "wszystkich frontach". Dlatego odpuszczają ligę, gdzie teoretycznie mają najmniejsze szansę. Jednak nie chcą zawodzić kibiców Blaugrany i u siebie grają swoje, by nie wypaść z rytmu meczowego. Jeśli to prawda, to Bayer powinien zostać łatwo ograny, podobnie jak kolejni rywale, aż do szczebla półfinałowego, gdzie coś mam takie wrażenie, może być GD :) Uważam też, że to właśnie LM i CdR są teraz priorytetami dla Guardioli, a to mydlenie oczu, że oni za wszelką cenę walczyć będą do końca o wszystkie trofea to jest jeden wielki pic na wodę, fotomontaż. Jak dla mnie to już po sezonie ligowym. Zostało 16 KOLEJEK, a Real musi przegrać 3 mecze! + GD!!! Nie możliwe to jest niestety :( Solidnym argumentem tej tezy jest to, że liga praktycznie przegrana, a Guardiola zdał sobie sprawę, że Barca nie wygra LM i LaLiga zarazem, a chciałby jako pierwszy trener w historii wygrać dwukrotnie z rzędu LM :) Szczerze? Wolę, by Barca wygrała LM, a nie LaLiga. Gdyż La Liga wygrają jeszcze nie raz, a LM to coś więcej. To pokazuje jak silna jest Primera Division!!!
Visca el Barca y Visca el Catalunya!!!

0

Tello, on musi wejść!!! Za cUencę najlepiej!

0

wymarzony skład, ale dla mnie Cuenca ---> Tello, jednak w drugiej połowie dopiero. Widać, że Christian nie wytrzymuje jeszcze pełnych 90 minut na "pełnym biegu". Jednak tak na pół godzinki i może zaszaleć :) Jeszcze Alves i Iniesta w drugiej połowie i będzie git :)

0

bramkarz, pełen profesjonalizm, bravo! Za to dostaje się pieniądze!!!

0

są jakieś szczegóły co do wysokości umowy? Tak z ciekawości pytam. Obstawiłbym jakiś 1 mln Euro za ten rok :)

0

:(

0

gdzie Tello się pytam?

0

* no i niestety ale pomyliłem się co do składu :(

0

Jak dla mnie taki skład na dziś.
Pinto - Alves, Puyol, Mascherano, Abidal - Thiago, Xavi, Busquets, Fabregas - Messi , Tello.

ławka
VV - Adriano, Cuenca, Pique, Dos Santos, Roberto, Sanchez

Formacja 4-3-3 z wysuniętym do prawej pomocy Alvesem, cofniętym lekko do obrony Busquetsem. Dodatkowo Fabregas jako fałszywa "9".
Tello lewe skrzydło, Messi cofnięty napastnik i wspomniany Alves wbiegający na prawe skrzydło.
Potencjalnie kluczowi piłkarze Barcy dzisiejszego wieczoru: Messi, Alves, Pinto - Jeśli oni nie zawiodą wygramy. Jeśli natomiast wszyscy trzej zagrają słabo, to będzie nam na prawdę ciężko wygrać ten mecz.
Najważniejsza myśl, której piłkarze powinni się trzymać: Cały mecz atakować, a pierwsze 15 minut wręcz szturmować bramkę rywala. Jak zagrają tak defensywnie jak z Villarealem, to niestety, ale Valencia to nie "żółta łódź podwodna" i takie szanse wykorzysta.

0

Tello moim zdaniem lepszy :)

0

nie za późno na takie refleksje?

0

nie za późno na takie reflekcje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?