michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no i po 1 :(
0
Jeszcze "tylko" 43 minuty :)
0
sprzedanie Maxwella będzie dobrym pomysłem, jeśli w jego miejsce kupi się 2-óch świetnych obrońców (środkowego i bocznego pokroju Pique i Adriano) oraz 1 napastnika, bo tutaj też są braki. Teraz mamy uwaga! 20 osobową kadrę! Co z tego, że jest Barca B jak nie wpuścimy ich na dajmy na to półfinał LM! Oni muszą się ograć. Obrona nasza się starzeje! Puyol i Abidal są już wiekowi, nie wiadomo ile będą jeszcze grać.
Nawiasem mówiąc. Dla mnie kadra piłkarska powinna mieć min. 25 zawodników, ale nie więcej niż 30. Ale mamy Barcę B, więc trochę się to zmienia, jednak uważam, że nadal mamy braki kadrowe...
0
fajnie 4 piłkarzy kontuzjowanych na 20 ogółem. Do dyspozycji 16 pozostaje :(
0
kurde, jaki piach!!
0
a ja jutro ferie zaczynam i czoj w oko :) 2 GD w ferie, coś pięknego :)
0
gdzie on nie grał :|
0
@JWRJWR
Niestety, ale muszę przyznać Ci rację. Szykuje się kolejny sezon, w którym będzie "czoj" wie ile Gran Derbi. To już powoli staje się zbyt nudne i monotonne. "Krewetki są dobre, ale w nadmiarze budzą niesmak" - droga analogii. "Co za dużo to nie zdrowo" - stare polskie porzekadło.
0
kurde, wkurza mnie ten garniak/frak (czy co to tam jest) Messiego... Mało istotne, ale mnie to drażni...
0
nie no Sandro... teraz to żeś palnął. Karny był, ale to są uroki sportu! Trzeba było tak to powiedzieć anie pierdoły wciskać!
0
to jest sport i to są uroki meczów piłkarskich! Jakby Barca grała na podwyższenie wyniku to byśmy nie płakali, że po 1!
0
wygramy !
0
jak taki skład będzie to na bank nie przegramy. W końcu Puyol i Pique w pierwszym składzie są ;)
0
Danio66 dzięki
obejrzałem ten mecz i powiem wam.... rewelacja. Kapitalny! Niby Sevilla bez formy, a i Valencia cienko, ale mecz kapitalny!
0
kurde nie mam gg :( No nic, zostanie szukanie :(
0
of top - ma ktoś link do meczu Valencia - Sevilla - zależy mi zwłaszcza na tym by było ze Sportklubu. Adminów zaś proszę o nie banowanie usera który mi owy link poda...
0
3 asysty Xaviego!
0
spokojnie, to dopiero pierwszy mecz i to na SB! Został jeszcze rewanż. Malaga gra lepiej u SIEBIE w TYM SEZONIE!
0
witam kolegów i koleżanki spędzających tak samo jak ja Sylwestra i świętujących Nowy Rok... przed komputerem :D
0
kij wam w oko, trzeba wspierać swoich, bo będzie jak w 2009 roku bodajże, gdzie było 3 naszych. Wybrałem wszystkich 8 piłkarzy, a trenera to Guardiolę. Uważam, że wszyscy zasłużyli na ten tytuł. Jedynie Valdes i Abidal może nie aż tak bardzo, ale co tam. Oprócz nich dałem Matę, Falcao i Goetze. Również zasłużyli.
0
Pique1899
To jest prowokacja! To nie jest trening FC Barcelony. Prosiłbym, by ktoś, kto robi kompilacje zrobił taką specjalną, dla gości z Madrytu. By ukazał tam symulacje pana Ronaldo, Di Marii lub Marcelo... W opisie na YT proponowałbym, żeby powstał taki oto napis. "Filmik ten został stworzony, by pokazać, że w każdej drużynie są symulanci i akorzy. Filmik nie powstał po to by kontynuować odwieczną wojnę, ale by jej zaprzestać"
Prawda jest taka, że kibiców Realu, Chelsea czy MU zżera zazdrość, bo to teraz NAM się powodzi a nie IM!
0
0
dziwne, by nią nie została...
0
28 grudzień! Przypominam. Dzień robienia sobie jajec w Hiszpanii!
0
"Barça cieszy się przewą świąteczną mają świadomość..." - chyba powinno być, "Barca ciesząca się przerwą świąteczną, ma świadomość..."
0
a ja się pytam, kiedy remont generalny, lub też przebudowa. Były przecież plany i już miał być wcielony w życie ten projekt (bardzo ładny z resztą), ale do władzy doszedł Rosell i finito. Nie ma... Jak dla mnie, powinni trochę powiększyć stadion - tak do 100 000 miejsc, zadaszyć trybuny i podświetlić elegancko :) Koszt to jakieś 250 mln Euro, ale przecież nas stać :)
0
Dla mnie Mascherano za Pique!
0
Ferguson miał z Aberdeen 9 trofeów, a z MU 37. łącznie 46 trofeów na przestrzeni 32,5 lat. Guardiola ma ich 13, ale w ciągu 3,5 roku trenerskiej kariery. Porównałem sukcesy obu panów, ponieważ uważa się, że Guardiola pozostanie na długie lata w Barcelonie jak Szkot w MU :)
0
lepiej, żeby wypoczął. Mamy Cuencę, Tello, Deulofeu, Pedro, Sancheza, Iniestę, Messiego, Fabregasa
0
Boże, to on w ogóle jeszcze do Barcy należy? Pewnie tak samo jak Henrique czy jak mu tam, albo Keirrierson :D Ja w ogóle nie pamiętam jak oni wyglądają :)