michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i jeszcze mam nadzieje na mecz półfinałowy/ćwierćfinałowy z Realem jeśli takowy będzie. Jeśli mają się spotkać to tylko w tych dwóch etapach, a nie w finale :)
0
no jakby nie patrzeć mamy na ławce rezerwowego pomocnika :) Josep nie jest jeszcze taki stary :) w 1 meczu mógłby zagrać :)
0
Garay? Może ktoś sprawdzał czy jeszcze żyje :)
0
ośmielę stwierdzić pewną tezę. Otóż według mnie Bartłomiej Rabij (czyt. komentator ze Sportklubu) jest najlepszym komentatorem w Polsce. Ma podobną wiedzę co Kołtoń, emocje Laskowskiego, zabawne teksty komentatorów boksu, MMA itp. obiektywizm Borka oraz podziwia piękno gry Barcy jak Orłowski... czego chcieć więcej?
0
jedyny minus tego zdjęcia to taki, że zrobił je Niemiec. "Fajność" tego zdjęcia jest wprost proporcjonalna do genialności teamu-u Guardioli
0
Rabij powinien Euro 2012 komentować a nie Szpaku!
0
kurde, może będzie 10 :)
0
no i Fabs...
0
ale kontra! 6 sekund!
0
wyczuwam pogrom...
0
Nie no bez przesady. Iniesta na bank musi mieć w tym spotkaniu min. 9. Grał niesamowicie. Wyróżniał się genialną techniką, pomysłem na grę, nie tracił głupio piłek. Ogółem świetny mecz. Co z tego, że nie strzelił gola? Dla mnie kapitalny występ.
0
najważniejsze, żeby na Euro pojechał! Potem istotne jest, by wrócił na GD :) ale wątpie... zależy od rehabilitacji... lepiej przecież, by dłużej "poleżał", aniżeli wcześniej "wstał" i zaraz musiał się "kłaść"
0
manho12
Barca, która bawi się na boisku jest zdecydowanie groźniejsza od Barcy, która gra na poważnie :)
0
Bingoo
nasza obrona jest wbrew pozorom lepsza od obrony Realu ;)
0
oficjalnie można żec, że na 99% mamy 5 pucharów w 1 sezonie! Ach, Real zrobił swoje. Gdyby nie oni było by już 6 pucharów :(
0
4-5-1? Nowość. Przypuszczam, że Fabs i Iniesta na skrzydle (taki cofnięty boczny atakujący). Messi naturlich na środku, ale będzie schodził do środka. Xavi i Thiago jako rozgrywający, a Busi mocno cofnięty defensywny pomocnik
0
no kurde... przecież były te transmisje z crackovii! Albo ja jest jakiś dziwny... no... pamiętam to jak dziś. Oglądać tam można transmisje z C+Sport itp. Jest chyba tylko 6 transmisji!
0
czy na crackovi (tym serwisie) są transmitowane mecze live? No bo kurde szukam i szukam, a pamiętam, że są transmitowane.
P.S. Jeśli byłby ktoś tak miły niech mi to wytłumaczy...
0
mucha19945 sam/sama odpowiedziałeś/aś sobie na to pytanie. Bo UEFA jest głupia!
0
martusia4243
No nie gadaj! Na poważnie? Myślałem, że tylko na Eurosporcie 2. Jeśli to prawda, to obejrze meczyk w TV :)
0
no i będzie miał odleżyny jak Dudek :(
0
wygramy :) Mam taką nadzieję :)
0
wróci razem z Afellayem :)
0
bez Afellaya, Villi i Sancheza... Nie zaciekawie. Na szczęście mamy bogactwo w pomocy i móżna np. 3-6-1 ustawić :)
0
hahaha "Gonazalez Gonzalez" Ale ci Hiszpanie poszarpani :)
0
no są pewne granice Andres. W Polsce nie ma żadnych granic, ale w Katalonii i całej Hiszpanii już są.
"Jak nie zagramy na 100% to nie awansujemy"
0
a kiedy KMŚ będą rozgrywane w Europie? Ile można wyjeżdżać do Azji!
0
jestem bardzo, ale to bardzo ciekaw ocen po GD!
0
"...po bardzo słabej pierwszej połowie..." - nie zgodzę się z tym. Barca zagrała słabo tylko w pierwszych 15 minutach!!! Potem grała już dobrze, a pod koniec połowy na prawdę bardzo dobrze!
0
* dodać Afellaya do napadu :)