0

Według transfermarkt.de :
Messi oficjalnie 60 goli/32 asyst = łącznie - 91 po zsumowaniu
Ronaldo 49 goli/14 asyst = 53

W klasyfikacji kanadyjskiej w tym sezonie
Ronaldo - 53 goli i asyst/ 46 meczy
Messi - 91 goli i asyst/ 50 meczy

Nie trzeba tłumaczyć :)

0

Barca i tak wytrzyma fizycznie. Ważne by znów nie było gadane, że UEFA pomaga Barct!

0

ile Real ma goli we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie? Założe się, że mniej od Barcy. Traci też na pewno więcej goli.

0

Alba i Thiago Silva! Tylko tych dwóch nam tutaj brakuje! Dodatkowo z rezerw na stałe Tello, Montoyę. Wprowadzać powoli Muniesę, Rafinhę, Deulofeu i Bartrę i można grać :) Kadra 27 osobowa + 4 z Barcy B (ewentualnie na jakieś mecze dodatkowo powołać)

0

Remontada jest! Ale to dopiero jej część z 13 punktów pozostało 4! We wtorek na 95% będzie 1 punkt, a może tak po środzie zostanie?

0

Było już 13 PUNKTÓW straty, co z tego, że Barca miała mecz zaległy, ale był 13 PUNKTÓW!!! Tak samo po meczu z Getafe Barca może mieć 1 jedyny punkcik straty!!!

0

Jozin - on nie zapomniał. Pisał o dobrych drużynach a Barca to coś więcej niż dobra drużyna :)

0

@duch toma joad
Tak wierzę w to, bo widzę w jakiej są w tym momencie formie "domowej i wyjazdowej". Z tego co kojarze wygrali ostatnie 9 meczów :) U siebie zdobyli 43/45 PUNKTÓW!!! To już mówi samo za siebie. Do lutego było źle z wyjazdami, ale teraz? Ostatnie 5 wyjazdów to wygrane! (nie liczego tego z Milanem bo mowa o ligowych).
Wydaje mi się, że Barca na 95% wygra wszystkie mecze ligowe a na 70% ogółem wszystkie 11 pozostałych meczy.

0

@duch toma joad

Are you fucking kiddin me??? Oni nie mają bezpiecznej przewagi już. Wystarczy remis i porażka w GD by przerypać wszystko. Co do Barcelony - tak, wydaje mi się, że to drużyna, która wygra pozostałe 10 meczy (oby 11 - If you know what i mean :P)

0

oj Mazi, Mazi, ale ty masz płytkie patrzenie. Nie porównuj Bilbao do Malagi czy Levante! Bilbao u siebie jest lepsze od takich potęg jak MU czy Valencia!!!
Wyjazd do Levante jest ciężki - Bitch please! z Getafe teraz powinniśmy bez problemu wygrać, potem z Levante po lekkich męczarniach ale też. Chelsea? na pewno łatwiejszy przeciwnik od Bayernu. Z Realem będzie mega ciężko, ale wydaje mi się, że go wygramy. Vallecano, Malaga, Betis? Bitch please. Za to Espanyol? No tutaj będzie ciekawie. Podsumowując 2 trudne mecze z czego oba u siebie.
Real 4 trudne mecze z czego 3 na WYJEŹDZIE!

0

KONIEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 4 punkty i mam nadzieje, że po wtorku 1 PUNKT!!! A był już 13 punktów (co prawda mecz zaległy Barcy, ale już było!) Teraz może być o 12 punktów mniej straty!

0

Jezusicku 4 minuty!!!!

0

ile doliczył??

0

Valencio, nam zabrałaś to i im zabierz!!!

0

6 minut + 2-3 doliczone czyli NIESPEŁNA 10 MINUT GRY!!!

0

Ile bym dał, żeby Valencia dzisiaj zabrała Realowi punkty!!!

0

popieram ja8215

0

Valencia może coś ugrać. Tylko podstawowy warunek. Muszą dać 110% z siebie. Dodatkowo muszą liczyć na nieskuteczność graczy Los Blancos.
Valencia... no cóż, po jej stronie jakby nie patrzeć leży przewaga psychologiczna. To ni "gonią" jeśli o jakiejkolwiek pogoni mówimy. Chodzi mi o to głównie, że walczą oni o LM! Real o tytuł, ale! Real ma na tą chwilę 3 punkty przewagi z 10, które były jeszcze miesiąc temu. Piłkarze Realu są mega przemęczeni, dodatkowo muszą uważać na kartki. Pamiętajmy o ligowym GD! Jeśli przyjmiemy, że ten "więcej niż mecz" wygra Barca to pozostanie 0 punktów. A no terminarz... (myślałem, że zapomnę :P)... Real ma po prostu MASAKRYCZNY. LM (Bayern, Bayern + Barcelona), La Liga (oprócz dzisiejszego meczu to jeszcze Ath. Bilbao na wyjeździe, mecz na Vicente Calderon, Barcelona, Sevilla i Gijon, oraz mniej wymagające Getafe oraz Majorca) No minimum raz czy dwa muszą wtopić.
Podstawowy warunek, który musi się spełnić, bym mógł zasnąć.
"zero z tyłu" Valencii :)

0

konrad - mega plus!!!

0

mam pomysł może.
hipergracz???

0

Ja to już rok temu mówiłem, że La Liga nie jest słaba, co więcej to najmocniejsza aktualnie liga świata. "Wielbiciele" ligi angielskiej mają swój "potężny" argument, że w Hiszpanii walka o mistrzostwo od 1 kolejki rozegra się między Barcą i Realem. Otóż w Anglii jest podobnie, do tej pory tylko MU i Chelsea. Tera Chelsea osłabła i zamiast nich jest MC. Zatem nic się nie zmieniło. Dalej są 2 zespoły

0

o kurde, nie pomyślałem o tym! 3 WIELKIE HITY!

0

najgorsze jest to, że ktoś powie, że Barca Guardioli zawsze wygrywa LM po kontrowersjach.

0

to nie takie głupie ze strony Pepa, by zostawić Alexisa i dodatkowo Tello na ławce. Dlaczego? Zauważcie, że wystarczy głupie 1:1 czy 0:0 w 60 minucie. Co teraz? Cuencę wprowadzić? No raczej potrzebny jest ktoś w na prawde dobrej dyspozycji, posiadający bardzo wysokie umiejętności, dodatkowo znającego ligę włoską i silnego fizycznie, ale i szybkiego.
A Tello. Nie od dziś wiadomo, że najlepiej to gra od 60 minuty, kiedy tej godziny nie gra. (czyt. Najlepiej gra wtedy, gdy wchodzi z ławki).

0

rok temu Barca zdominowała świat. Tak jak kiedyś Milan. Być może i nawet bardziej. Benitez pieprzy farmazony bo jest Madritistą. Trener też z niego nie rewelacyjny...

0

diego. Dokładnie, chciałem to samo napisać. Moglibyście np. napisać, że Guardiola podpisał kontrakt, wkleić zdjęcie z zeszłego roku itp. To byłby dopiero żart!

0

a ja za to myślę, że Messi rozwijać się będzie do ok. 30 roku życia. Potem przez krótki okres czasu (rok, może dwa) grywać będzie na tym samym poziomie, potem jego umiejętności będą spadać. Pogra na światowym poziomie do 35-6 roku życia. Potem będzie już coraz ciężej. Przyjdą sezony w których strzelać będzie max. 20 goli na sezon (to i tak dużo). Ale warunek 1. Barcelona musi mu w tym pomóc. Jeśli cała drużyna siądzie to i Messi za dużo się nie rozwinie.
Także sądzę, że Messi takiego jakiego dzisiaj widzimy to "tylko" 80-85% Messiego, którego ujrzymy za 4-5 lat. Dla przykładu. C Ronaldo. Zauważmy, że z sezonu na sezon gra coraz lepiej i jest coraz bardziej skuteczny. On ma 27 lat, zatem skoro Messi już jest lepszy od niego (nie mówiąc o tym Ronaldo sprzed 3 lat), to co dopiero będzie za 3-4 lata? Wtedy istnieć będzie Messi, bo "przerośnie" i to zdecydowanie CR7, który w wieku 30 lat osiągnie apogeum swoich możliwości.
Skąd to wiadomo? Bo każdy piłkarz, zwłaszcza światowej klasy rozwija się podobnie, tyle, że ich gra się różni, a i poziom też inny. Nie znam piłkarza, który mając 20 lat gra lepiej niż mając 26-7 (chyba, że akurat ma brak formy, ale to już inna sprawa), ani takiego piłkarza, który w wieku 38 lat gra lepiej niż w wieku 30 lat.

0

@Galacticos.
Nie martw się za pas, jeszcze GD zadecyduje o mistrzostwie. Trzeba wierzyć :)

0

czarek. Na litość Boską. To dopiero 2 bramki przewagi i ponad połowa do końca meczu. Mam Ci przypomnieć co zrobiło Sociedad z nami?

0

*oczywiście to nie było pytanie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?