0

to co? Ruszamy z typowaniem ile Messi strzeli goli w tym sezonie?
Ja typuje 74 gole. 2 bramki strzeli z Espanyolem, 2 z Betisem i 2brameczki z Athletikiem. W lidze jestem niemal pewny, że zdobędzie 50 goli. Jeśli nawet nic nie strzeli z Espanyolem, to rzuci wszystko na jedną kartę i dosłownie "zmiażdży" Betis. Natomiast jestem bardzo ciekawy ile bramek w tym sezonie strzeli CR7. Czy to możliwe by aż tak się zaciął? Ja obstawiam 45 bramek. Z Granadą strzeli 1 bramkę, ale dostanie żółtko i nie zagra w kolejnym spotkaniu z Mallorcą. Jednak najbardziej w lidze zależy mi na tym rekordzie bramek ogółem. Niech Barca pokaże jak się gra z odwiecznym rywalem i niech rozgromi Manitą Espanyol a na zakończenie takie 8:0 z Betisem. 13 bramek to 121 goli ogółem, a 27 z tyłu. Real by nas pobić potrzebowałby wówczas 7 bramek, a by mieć lepszy bilans bramkowy 10 :)
Sorka za ten brak pokory i skromności, ale tylko to mi pozostało na ten sezon :)

0

Aryon.
Różnica polega na tym, że Messi jest lepszy od Ronaldo i dlatego ten pierwszy znów dostanie ZP ;) Nie tylko sukcesy ale i umiejętności piłkarzy decydują o zdobyciu tejże nagrody ;)

0

ja bym mimo wszystko chciał się przenieś w czasie do roku powiedzmy 2040 i zobaczyć jak Barca i Real sobie poradziły. Jakbym się przeniósł to tylko to chciałbym sprawdzić (ciekawe, czy Barca przegoniła by Real np. W Lidze Mistrzów czy też w La Liga). Oczywiście, pod warunkiem, że nie wykorzystałbym tego w swoich celach, tj. nie postawił bym wyników u Bukmachera :D Aj ale pofantazjowałem :D

0

prawda jest taka, że futbol zmienia się co "chwilę". Nawet era "Galacticos" to już czasy, kiedy panował inny futbol. Nowa era zaczęła się w 2005-2006 roku gdzieś, kiedy zaczął panować futbol finezyjny, techniczny, a nie siłowy. Na dobre rozwinął się w 2008 roku. Wtedy też do głosu doszła Barcelona a za nią pozostałe Iberyjskie kluby, które musiały powoli zmienić swój styl gry.

0

ja pieprze. Real 9 strzałów z czego wszystkie celne :(

0

no i Ronaldo goni. Walka do samego końca będzie...

0

a niech Real wygra i 10:0, byle by Ronaldo nie strzelił!

0

do CR7: "BO KARNE TO TRZEBA UMIEĆ STRZELAĆ!!!" hahahahaha

0

huber/messi

pragnę przypomnieć o złotku na IO!

0

tibijczyk997
po primo wyp...laj
po drugie jutro 3 maj i wolne ;)

0

hehe, ale Ronaldo będzie "janił się" na San Mames dzisiaj! Oby Leo jeszcze 3 Hat-tricki strzelił w tym sezonie. :) 1x z Espanyolem, Betisem oraz Athletikiem ;)

0

sorry Bartra oczywiście ;)

0

Tello wbija!!

0

Messi po 4 gola!

0

no Ronaldo! Chellange Accepted!

0

dzisiejszy mecz jest już którymś z kolei, który pokazuje, że brakuje nam BRAMKARZA i 2 piłkarzy do obrony. Taki Puyol ile jeszcze wytrzyma? Rok, dwa? Na bank nie więcej (mówię o grze na takim poziomie). Masche też 50 meczy nie da rady rozegrać na takim poziomie. Pique, wiemy jakie on ma "humory", Fontas za młody jeszcze i ciągle kontuzjowany. Taki Mamadou Sakho by się przydał, czy gracz tego typu, oraz Jordi Alba! I to koniecznie! No i bramkarz. Jak Pinto stoi to ja mam przy każdej akcji rywala palpitację serca i tętno 220. VV ostatnio też taki bardziej nie pewny. Ja bym widział w Barcelonie Szczęsnego i nie mówić mi NIE! " Bo w ryj dać mogę dać" :P

0

gol ;)

0

myślałem, że wszystkiego mogę się spodziewać, ale nie tego, że gola strzeli nasz kapitan :)

0

prokofiew + 2 w ostatnim meczy czyli łącznie 37 asyst ;)

0

po dogłębnym przeanalizowaniu stwierdzam iż Barca powinna dzisiaj wygrać dosyć wysoko. 4:0 uważam, że jest wynikiem najbardziej prawdopodobnym. Barca jak wiadomo, do końca sezonu grać będzie na (dosłownie) maksimum swoich możliwości. Pragną udowodnić Guardioli jak bardzo zależy im na nim. Dodatkowo Messi, który pragnie zdobyć to co mu zostało, czyli Pichichi i Złotego Buta. Dodatkowo świetna forma Barcy na swoim stadionie. Kolejnym argumentem jest to iż to ostatni, powtarzam ostatni mecz Guardioli na ławce trenerskiej na Camp Nou. Za Malagą przejawia się fakt, iż walczą o LM, jednak wydaję mi się, że nie będą mieć nic do powiedzenia.
Po za tym, Barca chce zdobyć jak najwięcej bramek w sezonie, a stracić jak najmniej. Możliwym wydaję się też fakt, że Barca przegoni Real w bilansie bramek w tym sezonie. Na pewno mniej straci, a czy więcej strzeli? Raczej nie, ale może zbliżyć się do 115-118 goli, co na pewno byłoby niebywałym sukcesem.
Reasumując. Mój typ na dziś. 4:0. 3x Messi i 1x Pedro
Nie będę marudził, jeśli Barca wygra wyżej.
VeB!

0

niech Messi dobije do 50 w lidze, może chociaż to. Do tego oczywiście Pichichi i Złoty But :)

0

jamaican10

co to jest, bo ja nie znam hiszpańskiego...

0

derby Manchesteru mają się nijak do Wilekich Derbów Euroby! 60 minut a tam 5 strzałów z czego 1 celny... Aż żal patrzeć!

0

chociaż koszykarze i "halówkarze" sobie w tym sezonie radzą. Bo ręczna to tak jak nożna. Dotarli wysoko, ale przegrali na ostatniej prostej. A ciekawe jak tam hokej na trawie :)

0

Rafał20 - tyle, że nie tylko on tak uważa, bo i ja jestem podobnego zdania. Oprócz tego VV musi nabrać siły i trochę odpocząć...

0

w kanadyjce Messi ma 102 punkty a Ronaldo 73 ;) Tyle, że Messi rozegrał 4 spotkania więcej ;)

0

rocky52 - otrzymuję nagrodę "Złotego Komentarza" - za najlepszy komentarz sezonu 2011/12 w kategorii "humor"

0

no jakby dzisiaj wbili jeszcze z 5 bramek oraz w kolejnych spotkaniach minimum manitki były to byśmy dogonili Real w liczbie bramek. Byśmy 120 goli mieli, ale raczej to nie możliwe jest. Na tą chwilę 100 bramek strzelonych i 26 straconych. Real ma 112-30 tyle, że Barca ma jeszcze jedną połowę do rozegrania.

0

hehe dzisiaj Pinto gra zatem VV bramki nie wpuści ;) Proponuję by zagrać tak jeszcze z Betisem ;) Trochę nieczysto, ale cóż. Ważne by to właśnie VV zdobył Zamora ;)

0

BARCELONA MISTRZEM EUROPY W FUTSALU!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?