michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pierwszy strzał w meczu i od razu gol :D
0
City jak Chelsea... 0 strzałów na bramkę... co się dzieje z tą angielską piłką? Normalnie świat się kończy...
0
od kilku lat decyduje! Bodajże od 2004 roku, kto był peszy w GD ostatecznie zostawał mistrzem Hiszpanii. Wiadomo, że zawsze można stracić przewagę, jednak jeśli Barca wygra najbliższe GD bd miała aż 11 punktów przewagi po 7 kolejkach! To jest już absolutne bogactwo i przede wszystkim przewaga psychiczna!
0
jeżeli w przyszłą sobotę wygramy z Granadą (co jest niemal w 100% pewne. Niemal, bo w futbolu nie ma rzeczy niemożliwych) to powiększymy przewagę nad Realem do 11 punktów!!! I to wszystko po naszej 5, a Realu 4 kolejce! W niedzielę Los Blancos czeka kolejny trudny sprawdzian. Z pozosru słabe Rayo Vallecano prezentuje w tym sezonie bardzo ciekawy futbol i mogą pokusić się o kradzież 2 punktów Realowi ;)
0
Kamcio11 nic wypierdzielaj!
0
MINUTA!
0
ja pierdziule! 4 minuty... szkoda, że pół godziny nie doliczył!
0
ile ten sędzia doliczył?
0
ja cie... jaka nerwówka!
0
89 minuta! Dalej 1:0! Oby! Oby wytrzymali!
0
zaraz sędzia doliczy, pytanie ile!
0
87 minuta! Do boju Sevillo! Dałaś radę tyle dasz jeszcze 3!
0
85 minuta!
0
jej ale nerwy!
0
brawo dla serwisu :) w końcu nie było problemów z wejściem na stronę w trakcie meczu!
Panowie i Panie! 80 minuta a Sevilla prowadzi 1:0 z Real Madryt!
0
@Tusiek27
ja to napisałem, ale pomyliłem się co do wyniku do przerwy ;) Napisałem, że bd po 45 minutach 2:0 dla nas a po końcowym gwizdku 4:1 ;)
0
Panowie z Andaluzji! Wytrzymajcie do końca!!!!!
0
Sevilla atakuje, czy się broni?
0
Suu...peer :(
0
ważne by Sevilla utrzymała to prowadzenie do końca spotkania, a najlepiej by jeszcze przycisnęła, bo jedna bramka przewagi to może być mało! Najważniejsze by się nie cofnęli ;)
0
Barca B wygrała swój mecz 2:1 i ma już 3 punkty przewagi nad Realem B!!!
0
0:2 do przerwy. Po końcowym gwizdku bd 1:4 ;) Zobaczycie! To będzie wielki dzień w Madrycie!
0
Barca B nadal 2:1 prowadzi :) oby utrzymali!!!
0
nie rozumiem o co cały ten hałas... Jeśli nawet w przyszłości dojdzie do rozłamu Hiszpanii to przecież będzie tak jak w przypadku AS Monaco! Tyle, że na większą skalę, gdyż AS Monaco to jeden klub, a tutaj mamy ich co najmniej kilka jak nie kilkanaście, bo pamiętajmy, że jeden proces napędza kolejny. Mówię o tym, że jak Katalonia odłączy się od Hiszpanii to dążyć do tego będą też pozostałe regiony Hiszpanii. Sytuacja będzie podobna do tej, jaką mieliśmy w przypadku Niemiec przed wojną ;) Podział na małe państewka, niezależne od siebie, ale powiązane ze sobą różnymi więzami. Jeżeli jednak nie da to efektu to powinno się stworzyć ligę Iberyjską i będzie po problemie.
Swoją drogą mogło by funkcjonować w taki o to sposób. Pierwsza liga to 20 drużyn (z pewnością była by to najmocniejsza liga na świecie). Druga liga podzielona by była na 2 części po 10 drużyn (I to portugalska, II - hiszpańska). Trzecia liga byłaby podobna do Segunda Division (dajmy na to 18 drużyn). Również podzieliłaby się na 2 części, a być może nawet na 4, ale to nie problem. Zresztą to tylko takie moje gdybanie.
Pomyślmy jednak jak potężna byłaby ta liga! Real, Barca, Atl M, Ath. B, Sevilla, Valencia, Malaga, Espanyol, Porto, Benfika, Sporting Braga, Sporting Lizbona, etc.
0
najpierw Katalonia, potem Andaluzja, Baskonia,, etc. etc. i zostanie tylko Kastylia (tam gdzie Madryt)... będzie tak jak z Niemcami... tam same księstwa były, tutaj same regiony bd...
0
W mojej opinii najlepszym rozwiązaniem jest zwyczajnie... wyremontowanie tego oddanego już kibicom Barcy obiektu. Przede wszystkim na stadionie powinno pojawić się zadaszenie! (nie mówię tu o całkowitym zadaszeniu ale chociaż o częściowym, obejmującym wszystkie trybuny). Kolejnym ważnym aspektem jest oświetlenie! Raczej chodzi mi tu bardziej o iluminację aniżeli oświetlenie stricte murawy i trybun. Dokładniej rzecz ujmując chodzi mi o podświetlenie elewacji Camp Nou. Trzecim ważnym elementem to murawa. Ważne, by oświetlenie pomagało jej rosnąć a nie tak jak na stadionie miejskim w Poznaniu :P Najlepiej by murawa była podgrzewana a woda automatycznie spływała do kanałów deszczowych. Wiem, że na niektórych stadionach jest już zamontowane podobne przedsięwzięcie. Czwartym i ostatnim ważnym elementem remontu powinna być pojemność stadionu. 98 354 miejsca. Niby dużo, ale dodanie 1 czy 2 rzędów krzesełek wcale by nie nadszarpnęło mocno budżetu, a z pewnością zwiększyło by pojemność stadionu do chociaż 100 000 miejsc :) Przyjdą zwycięstwa za zwycięstwem (tak wiem... już zwyciężamy 80% meczów, ale przyjdą czasy jeszcze lepsze) wtedy ludzie zaczną zapełniać po brzegi Camp Nou.
0
szkoda, że nie gra Alba i Villa :P Podtekst byłby ;)
0
jak Granada bd remisować do 80 minuty wtedy nabiorę nadziei. Póki co jestem ostrożny z entuzjazmem :)
0
czy wy też macie wrażenie, że to były najlepsze 2 Gran Derbi od kilku ładnych lat? Spotkały się 2 równorzędne zespoły, które co tu dużo mówić są dwoma najlepszymi drużynami świata. Nie ma innego lepszego spotkania! TO jest to! Te emocje, te pojedynki, te gwiazdy, ta historia i ten poziom! TO JEST GRAN DERBI!!! Najlepszy mecz piłkarski na świecie!
0
chciałbym by Barca zagrała z Benfiką (ofensywne mecze), Juventus (pojedynek 2 drużyn które lubię {no Barcę kocham :P}) i Borussia (wiadomo - Polacy)