michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mówcie co chcecie ale jedyne czego nam brakuje to drugiego bramkarza. Wszystkie formacje mamy perfekcyjne prócz pozycji bramkarza... Szanuję VV i JMP ale... to jest nie do pomyślenia by świat śmiał się z tego co Ci bramkarze wyczyniają. Jeszcze VV coś broni, ale Pinto... jak on ma piłkę przy nodze to ja mam pełne gacie. Na prawdę szanuję ich, ale potrzebujemy bramkarza, który byłby na poziomie VV. Pinto nie dorasta mu do pięt, przez co VV jest czasem zbyt pewny siebie. Wie, że nawet jak popełni błąd to i tak nie ma go kto zastąpić. Potrzebujemy młodego i perspektywicznego bramkarza. Pinto i tak wiekowy... Propozycji nie mam, ale tym powinien zając się zarząd, jeśli chcemy mieć prawdziwy Dream Team :) Swoją drogą:
http://www.transfermarkt.de/en/primera-division/startseite /wettbewerb_ES1.html
(usunąć spację)
0
czy "Xavi, Pique... z siedmiu wyjazdowych potyczek" jest na błekitnym tle czy coś się dzieje z moim wzrokiem?
0
za co minusujecie "PoGGi"? Przecież podał tylko skład z którym 90% z was powinno się zgadzać!
0
szybujemy? My zapierniczami po niebie, piłkarskim niebie :)
0
jak redakcja, 1:2 :)
0
Jeżeli Real nie strzli gola w pierwszych 20 minutach rewanżu to bd spokojny o wynik :)
0
3:2 to wcale nie taki rewelacyjny wynik dla nas. Na SB wystarczy głupi błąd. Real strzeli gola i bd się bronić do końca meczu. Jak taki wynik się utzyma to po ptakach... Ja tylko żałuje, że Messi nie strzelił tej bramki, w akcji po której to padła bramka dla Realu. Jakby strzelił to by było 4:1 i pewna wygrana w superpucharze.
0
mogło być 4:1 (wynik lekko niesprawiedliwy, bo Barca miała dużą przewagę, a nie totalną kontrolę). Powinno być 3:1, skończyło się 3:2. Dobra nasza. W rewańzu w ataku MVP :) W pomocy SIX (Song, Iniesta, Xavi), w obronie MAPA (Masche, Alva, Pique, Alves) :P Twórczość moja, pierwsza klasa :D
0
ale fajnie :) w tym roku Barca ma rywala takiego jak kolejke wcześniej miał Real :) Bardzo dobrze :)
0
moim zdaniem powinien mieć albo 12 albo 15! Bartra mógłby mieć 25, to samo Johnathan dos Santos. Wolałbym jednak, by 12 wziął Tello, 15 - Song, a 25- Bartra. Johnathan dos Santos byłby graczem Barcy B, ale jak wiadomo to on zostanie zakontraktowany...
0
pytanie do redakcji. Niedawno byłą wymiana serwerów i czemu dalej do jasnej cholery jest tak jak było, tj. strona łapie zwiechy w przeciągu 3 godzin (od pół godziny przed meczem do poł godziny po meczu)?
0
Betis 8 strzałow - 6 celnych - 5 goli :)
0
pokory Panowie i Panie! Real remisuje ale mecz jeszcze trwa... jedyne co nam pozostaje to modlić się za Valencię i liczyć na to, że nasi chłopcy pokażą światu jak się gra w piłkę :)
0
@SinMistico
gdzie ty tu tragedię widzisz? Ja widzę jedną z wyjściowych jedenastek dream teamu! Popatrz tylko! Mamy 3 klasowych środkowych obrońców. Nie możemy ich wszystkich wystawić (no może w formacji 3-4-3), świetne boki defensywy i bramka równie wspaniała. Pomoc... brak słów by opisać perfekcję tej formacji, która w mojej opinii jest naszą najlepszą. Atak. Wystarczy, że gra Messi na środku i mogę być spokojny o akcję pod bramką rywala.
Zobacz jak potężne mamy ustawienie na dzisiejszy mecz, i nie narzekaj :)
Jaka wyjściowa 11 a przecież na ławce mogą być jeszcze: Pique, Adriano, Villa, Iniesta, (niedługo) Song, Alexis... można by wymieniać i wymieniać. Nasza ławka jest warta tylko co pół polskiej ekstraklasy :) Zatem nie wybrzydzaj i VeB!
0
Alexandre Song - Samuel Eto'o pomocy!!!
0
@Caratan
ja też wchodzę na tą stronę bo zwyczajnie ciekawi mnie los naszego największego rywala. Wbrew pozorom jest tam kilka normalnych osób z którymi można polemizować na temat futbolu.
0
z Songiem i Bartrą będzie tak jak z Fabregasem i Thiago :) 4 miał początkowo Alcantara ale później przejął ją Cesc ;)
0
@fabregasbarca
dzięki
Prawda jest taka, że do pełni szczęścia brakuje nam tylko w pełni zdrowych graczy :)
0
znowu Sandro pokazuje kto jest lepszym prezydentem (Laporta może i był dobry, ale wydawał na lewo i prawo).
Swoją drogą, wie ktoś jaki numer będzie miał Song? I co w końcu z Muniesą i Abidalem? No i co z Tello do cholery?
0
RVP w MU!!!
0
20 mln euro to max moim zdaniem. W sumie Song by nam się przydał :)
0
no no... ależ wzmocnienia Regal Barcy w tym sezonie! Przydało by się kogoś z NBA ściągnąć jeszcze :)
0
25 czeka na Cristiana Tello :)
0
ja się dziwie jednemu. Mamy 3 najlepszych środkowych obrońców świata, co więcej mieliśmy ich także w zeszłym sezonie a obrona była uważana za naszą najsłabszą formacje. Wniosek? Albo mamy przeciętną obronę jako całość, albo mamy genialny atak... Miejmy nadzieję, że to drugie. Mimo iż jestem oddanym kibicem Barcy to muszę stwierdzić, że Barca zagubiła wzeszłym sezonie kolektyw obrony i ataku. Rzadko kiedy funkcjonowało i to i to. Niestety. W tym sezonie musi być inaczej! Co więcej BĘDZIE! I wierzę w to mocno :)
0
macie filmik z tej owacji?
0
Mundo Deportivo i wszystko jasne... Proponuję nie jarać się zbytnio i co najwyżej mieć nadzieję, że przyjdzie... Ja poczekam spokojnie na oficjalny komunikat klubu.
0
ja nie chcę nic mówić, ale za 3 dni mecz!!!
0
off topic. Kiedy remont Camp Nou? Z tego co wiem to były jakieś plany. Miało być zadaszenie, nowe oświetlenie, iluminacja oraz powiększenie do 110 000 miejsc? Ktoś wie coś na ten temat? ;)
0
no... powiem szczerze, że gdyby doszedł do nas, a razem z nim Javi Martinez to... skład marzeń. Problemem nie jest ich sprowadzenie, lecz kwota za jaką mieliby przyjść. Przypominam, że zostało nam ok. 40 mln euro :) Javi za 10 i Robin za 30. Jedyna taka możliwość, lecz mało prawdopodobna...
0
@skwar113
a Fabregas i Thiago grzeją? Dziękuje