michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no w sumie 4 gole w 4 meczach może jeszcze Victor wpuścić, ale jak dzisiaj i z Malagą ni straci to już raczej nie ma innego wyjścia jak Zamora dla VV
0
ach, no nic. Jak nie w tym to w następnym roku Barca pokaże na co ją stać. Najważniejszy teraz jest mecz z Espanyolem i potem z Bilbao ;)
0
uuu Sevilla ciśnie, a Real... piach
0
nie ma się co bulwersować Panie i Panowie. Wiadomo przecież, że nie wygramy już tej ligi. Co więcej mam takie dzikie przeczucie, że jeśli nawet Real przegrałby to zeszłotygodniowe Gran Derby to i tak wygrałby ligę. Dlatego ku przestrodze. Sezon to nie tylko początek i koniec sezonu ale i cały środek. Barca ZAWSZE ale to ZAWSZE od kiedy tylko pamiętam miała kryzys w styczniu i lutym. W tym sezonie właśnie tam Barca przegrała ligę, a nie w tym "Czarnym tygodniu"
0
po Reijkhardzie też tak mówiono, że kryzys dalej będzie trwać, że to już nie ta sama Barca. Przyznam się wam szczerze, że załamałem się, gdy dowiedziałem się o tym iż odchodzi Reikhaard a przychodzi Guardiola. Lecz szybko moja złość mi przeszła. Zamieniła się w totalne zaufanie temu trenerowi. O Vilanovie mówi się to samo co wówczas o Guardioli. Deja Vu?
0
jeśli Real przegra teraz z Sevillą to może być ciekawie ;)
0
dobra nie było pytania, sam doszedłem ;P
A co do newsu to tylko pozostaje mi wypowiedzieć kilka słów:
"Visca el Barca y Visca el Catalunya y Visca el Pep Guardiola!!!"
0
Off topic.
Odpowie mi ktoś co to jest ten "ZAKŁADANY KURS OGÓLNY"? Proszę o odpowiedź na PRIV.
I jeszcze raz przepraszam, że daję to tutaj...
0
dla wtajemniczonych. obstawiłem dzisiaj u Buka 10 pojedynków. Zagrałem w kombinacji 8/10. Wyszedł mi jakiś horrendalnie wysoki kurs "8814". Jest napisane, że to Zakładowy kurs ogólny. Co to oznacza i w jaki sposób się go oblicza. Wiem, że to za późno, bo już puściłem te 7 zł, ale tak na przyszłość się pytam. Ktoś wie?
0
jak Guardiola może nie mieć pomysłów. Barca gra na prawdę rewelacyjnie. "Przegrała" wszystkie 3 ostatnie mecze (piszę przegrała, bo remis z Chelsea uznaję za porażkę) mimo iż w dwóch z nich byłą lepsza a w jednym tylko minimalnie ustępowała Realowi. Na Boga. Guardiola postanowi zakupić kogoś i po problemie. Przyjdą nowe warianty gry. np. Taki Hulk jakby przyszedł. Potrzebny jest nam zawodnik tego typu (taki drugi Eto'o). Dodatkowo mocno potrzeba wzmocnić obronę. TO JEST KONIECZNE. Inaczej nie widzę wielkich sukcesów w przyszłym sezonie.
0
Nie będzie żadnego odejścia... KU*WA!
0
jak dla mnie numero 3 to będzie Ribery. Rewelacyjnie gra! W co drugim meczu Man of the Match. Aczkolwiek wolałbym Mascherano, bo on w tym sezonie średnią chyba 8,5/10 ma
0
ej no, jestem kibicem Barcy, nie lubię Ronaldo, a uwielbiam Messiego, ale nie gadajcie mi tutaj, że CR7 nie strzela ładnych bramek. Owszem 40 goli w tym sezonie to z pola karnego z czego 15 z samego rzutu karnego! Ale ile bomb z dystansu i ta przepiękna piętka w meczu z Rayo!
0
why so serious?
oglądasz Bundesligę? Na tej właśnie podstawie tak twierdzę. Broni rewelacyjnie i jeszcze TAK PEWNIE! Na pewno lepszy od VV, a od Casillasa? Porównywalnie
0
zapłacili 20 mln Euro za Nauera a warty 3 razy tyle!!! Fenomen nie bramkarz. Chyba w tym momencie najlepszy na świecie!
0
dokładnie, a Chelsea... nie dość, że odarta z honoru, godności i najlepszych obrońców to jeszcze trafiła chyba na najlepszą drużynę sezonu, grającą obok Barcelony najpiękniej. Różnica pomiędzy dwumeczem z Barcą a finałem będzie taka, że tam autobus nie wystarczy. Tutaj mogli 180 trzymać autobus i liczyć na kontry, a Bayern ma REWELACYJNĄ obronę i REWELACYJNY atak, zatem kontry raczej nie przejdą, bo Bayern, niedość, że będzie je hamował w zarodku, to jeszcze sam będzie je zabójczo wyprowadzał. Marzył mi się finał Barca - Bayern. 2 absolutnie najpiękniej grające drużyny świata. No ale trudno. Może chociaż nie wygra antyfutbol ;)
0
hahaha BarcaForever24
ale mi humor poprawiłeś! Zresztą i tak mam dziś dobry, dzięki Bayernowi ;) W szkole dzisiaj małe piekiełko przeżywałem :( Pół szkoły Los Blancos jest, przynajmniej takie mam wrażenie.
0
ale to podbuduje Barcę! Jakby Real wygrał LM to było by ciężko. Barca > Chelsea awans tych drugich, Real = Bayern awans tych drugich (to w rewanżu) a w pierwszym spotkaniu: Barca = Chelsea, Real < Bayern. Zatem awans Realu byłby tak samo sprawiedliwy jak awans Chelsea. Lecz! Real pokazał chociaż charakter i nie bronił się u siebie! A Chelsea jak te cioty i tu i tu musieli autobus postawić. Gratulację mimo wszystko za walkę dla wszystkich półfinalistów. Nawet dla Chelsea, bo broniła się, muszę przyznać, imponująco! W 10 ograć Barcę, no, no! To jest dopiero wyczyn.
0
Trofea liczą się do poprzedniego sezonu, ale bramki do tego hehe
Ja nie wytrzymałem w 117 minucie - wyszedłem z psem na 15 minut, wróciłem patrze... i podskoczyłem z radości :)
0
1 bramka Bayernu i po meczu. 1 bramka Realu tak czy inaczej emocje do końca gry!
0
takiego meczu nie oglądałem od hoho, kilku lat. Coś NIESAMOWITEGO!!! Jaka dramaturgia. Ostatni tak emocjonujący mecz i stojący na tak wysokim poziomie to chyba finał Ligi Mistrzów z 2006 roku z udziałem Barcelony i Arsenalu.
0
też bym nie chciał o tym pamiętać...
0
AFCfun
Czy ty nie widzisz, że Barcy brak świeżości? Teraz drużyny grają na coraz wyższym poziomie. Zwłaszcza Real. Oni są na fali, a w przyszłym sezonie mogą nam odskoczyć, dlatego trzeba być bardziej skutecznym. Van Persi dałby nam nowe warianty gry w ataku. Silva z Albą uspokoiliby defensywę, a Szczęsny byłby naturalną konkurencją dla VV. Jak Barca nikogo klasowego nie kupi, to przyszły sezon na straty. Taka prawda... Już dzisiaj widać brak świeżości, a co dopiero za 3-4 miesiące i później
0
kibic fcb
Przy tylu napastnikach kogoś by trzeba było (8 to za dużo). Barcy potrzebny jest klasowy napastnik, który "rządzi i dzieli" (czyt. Van Persi) Messi sam meczu nie wygra. Villa nie da nam tyle co w sezonie 2010/11, zatem trzeba szukać wzmocnień. Cuenca byłby zbędny wówczas, bo jest gorszym zawodnikiem od Tello i Pedro, a uważam, że rozwinąłby żagle, gdyby został wypożyczony.
0
I niech nikt mi nie mówi, że Barca nie potrzebuje wzmocnień, "bo w ryj dać mogę dać". Wczorajszy mecz pokazał nam jak na dłoni, że potrzebny jest środkowy jak i lewy obrońca. Zatem już dwóch zawodników. Potrzebny jest nam także napastnik. Ale taki rasowy typu Villa, ale młodszy. No i bramkarz młody, ale już obyty na arenie międzynarodowej. Krótko mówiąc. Potrzebnych jest nam 4 klasowych i młodych zawodników. Dodatkowo wprowadzić na stałe Tello i Montoyę i możemy grać. Wiadomo, że Abidal nie powróci już (przynajmniej ja wolę, by żył - a są takie obawy, że jakby miał grać, to może tego nie wytrzymać, zatem wybieram życie, a nie futbol). Proponuję zakupić Szczęsnego, Tiago Silvę, Jordiego Albę oraz Van Persiegp
Wydać nie więcej niż 120 mln Euro. Marzenia, ale nie mamy innego wyjścia, jeśli chcemy coś osiągnąć za rok.
Zatem skład na przyszły rok (jaki powinien być wg mnie): VV, Szczęsny - Adriano, Alves, Montoya, Alba, Tiago Silva, Puyol, Fontas, Pique, Mascherano - Busquets, Keita, Thiago, Xavi, Iniesta, Fabregas - Messi, Villa, Pedro, Afellay, Robin van Persi, Tello, Sanchez.
Pinto oddać, Abidalowi dać już emeryturę (dla jego zdrowia tak będzie lepiej), Cuencę wypożyczyć! Łącznie 24 osoby w zespole + gracze Barcy B, którzy mogliby uzupełnić braki. Co o tym sądzicie?
0
mam skomentować to co się wczoraj wydarzyło?
0
W KOŃCU 3-4-3!!! Wreszcie Pep przejrzał na oczy! Alves bez formy. Ważne, że w razie czego mamy Thiago, Pedro i Tello w rezerwie! A i Adriano z Keitą też się mogą przydać.
0
wkurza mnie strasznie ten Mourinho. "najlepszy wygrywa ligę krajową, a nie ligę mistrzów". Co on pieprzy? Liga Mistrzów to najbardziej prestiżowe zawody w klubowym świecie piłkarskim. Bardziej prestiżowe zawody w świecie piłkarskim są tylko na poziomie reprezentacyjnym tj. MŚ i ME! Także niech mi nie pieprzy tutaj. Gada tak tylko dlatego, że wygrał La Liga w tym sezonie. Tutaj mamy do czynienia z rywalizacją międzynarodową a nie na tzw. "własnym podwórku". Równie dobrze Borussia Dortmund może być najlepszą drużyną świata, w końcu wygrała swoją ligę krajową. Krótko mówiąc - pieprzy farmazony.
0
kurde, czy wy nie rozumiecie, że Chelsea jutro z własnej połowy nie wyjdzie, jeśli nie będzie musiała. Tj. Jeśli wynik będzie korzystny dla nich (0:0, bądź 1:0 dla Barcy) to oni dupska nie ruszą, tylko powstanie "niebieski mur" w bramce. Dlatego tak ważnym jest od początku zagrać 3-4-3, a wręcz 3-5-2 (2 skrzydłowych w roli Iniesty i Pedro). Wówczas środek do Xaviego, Thiago i Fabregasa należeć będzie. W napadzie Sanchez i Messi. Obrona dowolna. Ja bym taki właśnie skład ustawił. Nie ma się co bronić, trzeba atakować. My to musimy wygrać.
0
a na razie to przegrywamy... oby to się jutro znacząco zmieniło ;)